5g szkodliwosc
Fot. pixabay.com/blickpixel
Autor Klaudia Gaicka - 29 Czerwca 2020

Czy sieć 5G jest bezpieczna dla zdrowia? Pojawił się nowy raport naukowców

5G wywołuje sporo kontrowersji wśród miejscowych społeczności. Ludzie między innymi niszczą i podpalają nadajniki do nowego sposobu przesyłania danych. Eksperci twierdzą, że niesłusznie. Ich zdaniem sieć 5G jest w zupełności bezpieczna. Jednak na ostateczny raport WHO poczekamy jeszcze kilka lata.

5G wciąż jest żywo komentowane przez ludzi z całego świata. Od początku samej idei jest to szeroko komentowany i krytykowany sposób przesyłania danych. Wielu niezależnych ekspertów informowało, że informacje, jakoby 5 g miało szkodzić, są nieprawdziwe. Kolejne informacje dostarczone z Australii również ukazują brak szkodliwości sieci 5G.

Dzieci powinny wrócić do szkoły we wrześniu? Lekarze komentująDzieci powinny wrócić do szkoły we wrześniu? Lekarze komentująCzytaj dalej

5G teoretycznie nie jest szkodliwe dla ludzkiego zdrowia i życia, australijskie badania udowadniają

Jak podaje serwis komputerswiat.pl, o braku szkodliwości sieci 5G zapewnia nasz rząd oraz uważani za niezależnych, eksperci. Dodatkowo nawet Międzynarodowa Organizacja Zdrowia zapewniła, że 5G w żaden sposób nie zagraża zdrowiu człowieka, jednak na pełny raport w tej sprawie będziemy czekać jeszcze kilka lat.

Jak podaje Zdent, ACMA sprawdziła aż 59 nadajników w Australii. Najwyższy poziom promieniowania wyniósł około 0,737 procent krajowej normy. Testy przeprowadzono w średnio 6-minutowych okresach przy pomocy czujnika umieszczone 1,5 metra od nadajnika. Lokacje nadajników były publicznie dostępne w całym kraju. Testowane były częstotliwości z zakresu od 400 MHz do aż 6 GHz.

Dzisiaj grzeje: 1. Objawy niewydolności serca. Niebezpieczna choroba, którą ma już ponad milion Polaków

2. Rząd prze do przodu w związku z nowym podatkiem. Minister finansów coraz bardziej się z nim spieszy

Co ciekawe władze Brukseli zadecydowały, że na terenie ich państwa 5G nie zostanie wprowadzone. Podobnie wielu krytyków dopatruje się związku, między tym sposobem przesyłaniem danych a rozwojem koronawirusa SARS-CoV-2. Jednak trzeba pamiętać, że nie zostały one w żaden sposób potwierdzone naukowo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły protest w samym centrum polskiego miasta. Zbiera się ogromny tłum, co tam się dzieje?
  2. Masz konto w PKO BP albo ING Banku Śląskim? Pieniądze znikają z kont, klienci muszą być bardzo ostrożni
  3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Dwa województwa z najwyższym stopniem zagrożenia, lepiej zostać w domu
  4. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje
  5. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Robert Lewandowski wróci grać w Polsce? Nagle postanowił zabrać głos i wyjaśnił wszystkie wątpliwości

Następny artykuł