Agnieszka Chylińska pochwaliła się niezwykłą metamorfozą. Zdaniem fanów piosenkarka powiększyła piersi
instagram/agnieszka.chylinska
Autor - 20 Maja 2020

Agnieszka Chylińska poddała się operacji plastycznej? Ciekawe spostrzeżenia fanów

Agnieszka Chylińska zdaniem wielu internautów powiększyła piersi. Fani piosenkarki zauważyli zmianę, oglądając jej ostatnie nagranie w ramach akcji #Hot16challenge. Do nagrania klipu artystka założyła biustonosz uwydatniający jej walory.

Agnieszka Chylińska dba o kontakt z fanami przez media społecznościowe. Gdy została nominowana do nagrania klipu w ramach akcji #Hot16challenge, postanowiła podjąć wyzwanie.


Fanów artystki przykuło nie tylko jej wykonanie, ale również wygląd. Zdaniem internautów Chylińska przeszła kolejną metamorfozę. Do nagrania klipu założyła top z siateczki i biustonosz, uwydatniający zdecydowanie większe piersi.

Interia: Seniorom w domach opieki zamiast leczenia na COVID-19 podawana jest morfina. Przerażające doniesieniaInteria: Seniorom w domach opieki zamiast leczenia na COVID-19 podawana jest morfina. Przerażające doniesieniaCzytaj dalej


Agnieszka Chylińska pochwaliła się niezwykłą metamorfozą. Zdaniem fanów piosenkarka powiększyła piersi


Agnieszka Chylińska to wyjątkowo barwna gwiazda polskiej estrady. Chyba żadna inna artystka nie przyzwyczaiła nas do tak zaskakujących metamorfoz, jak ona. Zmianie ulegały zazwyczaj waga, fryzura i wybory modowe, a także charakter utworów. Teraz jednak fani zauważyli inny „szczegół”.


W ciągu dwudziestu lat kariery Agnieszki Chylińskiej pojawiała się ona w wielu odsłonach. Widzieliśmy ją jako mroczną, czarnowłosą rockmenkę, jak i wyjątkowo szczupłą blond chłopczycę. Po drodze pojawiały się też rudości, różne długości włosów, kolejne tatuaże i zmiany w sposobie ubierania się.


Agnieszka Chylińska przechodziła również metamorfozę w sferze muzyki, przez co straciła wielu fanów jej poprzednich brzmień. Niemniej jednak jej nowy styl oraz rola jurorki w programie „Mam Talent”, przysporzyły jej wielu nowych sympatyków.


Trzeba przyznać, że Chylińska niezależnie od wizerunku jest zawsze charyzmatyczną i charakterną wokalistką. W jej stylu zdecydowanie brak miejsca na monotonię.


Gdy Chylińska była jeszcze członkinią zespołu O.N.A., jej styl był nieco niedbały. Wszystko zmieniło się w 2009 roku, kiedy wydała swoją pierwszą popową płytę i zaczęła przygodę w „Mam Talent”. Wówczas wokalistka postawiła na kuse, opięte sukienki, a ciężkie buty zamieniła na wysokie szpilki. Wraz z kolejnymi zmianami artystka coraz chętniej podkreślała kobiece kształty.

Dzisiaj grzeje: 1. Testy trwają. Pierwsze wyniki dotyczące szczepionki są obiecujące

2. Jackowski był pewny swego, niestety, wszystko zaczyna się spełniać. Sytuacja jest bardzo poważna, głos w sprawie zabrała Komisja Europejska


Nawet podczas kwarantanny Chylińska nie przestała eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Niedawno wokalistka ściągnęła długie dredy i ponownie postawiła na krótkie włosy. Dodatkowo do nagrania klipu w ramach internetowej akcji #Hot16challenge założyła top z siateczki i biustonosz, który podkreślił jej kobiece kształty.

Jak podaje portal popularne.pl, zdecydowanie większe piersi nie umknęły uwadze fanów piosenkarki. Pod nagraniem artystki pojawiło się mnóstwo komplementów.

- Im starsza, tym piękniejsza. Oby tak dalej Aga. - napisał jeden z internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedyś obrastał płoty w ogrodach i ludzie za nim przepadali. Agrest dzisiaj jest niedoceniany, a szkoda bo ma niewyobrażalne właściwości
  2. Śledztwo zakończone. Polacy dobrze znali go z popularnego serialu. Potwierdzono, ze to jego szczątki odnaleziono
  3. GIF wycofuje z rynku lek używany przez miliony Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności
  4. Myśleli, że to zwykła grypa. Ich małżeństwo trwało zaledwie 72 godziny
  5. Kołatanie serca ma wiele przyczyn. Nie należy go lekceważyć, gdyż może być objawem niebezpiecznych chorób
  6. Policja ostrzega przed nową metodą oszustów. Ostatnio zyskuje ona mocno na popularności

Następny artykuł