Agnieszka Kotulanka zmagała się z powazną chorobą
youtube.com/KrystynaGębska
Autor Barbara Bujar - 10 Czerwca 2020

Agnieszka Kotulanka zmagała się ze straszną chorobą. Ksiądz na pogrzebie powiedział "swój czyściec odbyła już za życia"

Agnieszka Kotulanka zmarła ponad dwa lata temu. Jej walką z nałogiem żyła cała Polska. Aktorka w swoim życiu przeszła jednak o wiele więcej. Odeszła 20 lutego 2018 w Warszawie. Przyczyna śmierci nie była jednak tak oczywista, jak wszyscy podejrzewali.

Agnieszka Kotulanka miała wielki talent wokalny, ale również aktorski. W młodości uczyła się w szkole muzycznej oraz w szkole teatralnej. Widzom dała się poznać, kiedy zagrała w serialu „Dom”. Znana była również z występów w Teatrze Telewizji. Jak podaje portal polki.pl, artystka miała przed sobą wielką karierę. Zrezygnowała jednak z jej rozwoju, kiedy jej mąż wyjechał do Kanady. Kotulanka wraz z małym dzieckiem podążyła za nim.

Związek aktorki nie przetrwał próby czasu i kobieta wróciła do Polski. Rzeczywistość nie była już jednak tak kolorowa i propozycji pracy było mniej. Kotulanka zajęła się wreszcie dubbingiem oraz przyjęła rolę w serialu „Klan”. Postać Krystyny, którą zagrała w produkcji, przyniosła jej dużą popularność.

Kayah zmaga się z nieuleczalną chorobą. Schorzenie znacząco wpływa na życie artystkiKayah zmaga się z nieuleczalną chorobą. Schorzenie znacząco wpływa na życie artystkiCzytaj dalej

Agnieszka Kotulanka zmagała się z silnym uzależnieniem, miała też inne poważne problemy

Wkrótce po objęciu roli w serialu, ustabilizowało się życie artystki. Poznała nawet mężczyznę, z którym związała się po śmierci jego żony. Paweł Wawrzecki szybko jednak zostawił Agnieszkę Kotulankę, a jej życie wywróciło się do góry nogami.

Aktorka zaczęła coraz częściej sięgać po alkohol. Wielu uważa, że powodem tego było rozstanie z poprzednim partnerem. Nałóg z dnia na dzień okazywał się silniejszy. Mimo, iż aktorka bardzo mocno próbowała wrócić do normalnego funkcjonowania, nie udawało się jej to. Alkoholizm Kotulanki stał się na tyle głośny, że zaczęto o nim mówić w mediach. Fani mogli także zobaczyć gorszące zdjęcia, na których aktorka była widoczna z butelką alkoholu. Agnieszka Kotulanka spotkała się z wielką krytyką internautów, którzy nie potrafili zrozumieć tego, że alkoholizm jest poważną chorobą.

Wkrótce aktorka przestała pojawiać się na planie serialu „Klan”. Wiosną 2014 roku produkcja poinformowała, że postać grana przez Agnieszkę Kotulankę zostanie uśmiercona. Koledzy z serialu jednak mocno wierzyli w to, że kobiecie uda się wyjść z nałogu. Mówiła także o tym znana scenarzystka, Ilona Łepkowska, która chciała zatrudnić aktorkę w swoim następnym serialu.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski w mocnych słowach o obecnej sytuacji. "Ja się boję"

2. Polski pociąg przed wojną jeździł szybciej niż Pendolino. Lux Torpeda robiła furorę

Kolejnej produkcji z udziałem aktorki niestety nikt nie doczekał. Utrata pracy spowodowała duże problemy finansowe aktorki. Wciąż mówiono także o jej złamanym sercu i nieustępującej chorobie. Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 roku w Warszawie. Od razu po tym zdarzeniu pojawiły się informacje, że kobieta odeszła wskutek swojego uzależnienia, a powodem śmierci była marskość wątroby. Prawdziwą przyczyną okazał się jednak udar krwotoczny, który spowodował zalanie mózgu aktorki krwią. Jej fani, bliscy i rodzina do dziś bardzo ciepło wspominają uzdolnioną kobietę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Strzelanina w bloku na Mazowszu. Zginęły dwie osoby, jedna jest ciężko ranna
  2. Wielki strajk, młodzi ludzie mają dość i wyszli na ulicę. Co się wydarzyło? "Ani policja, ani prezydent nie zareagowali"
  3. Niszczycielski żywioł przeszedł przez Polskę. Nie obyło się bez rannych
  4. Sok z brzozy staje się coraz popularniejszy. Jego właściwości są niesamowite
  5. Prawie 3 tysiące zachorowań od początku roku. Niebezpieczna choroba, o której wiele osób zapomniało
  6. Wstrząsające słowa popularnego gwiazdora. Prawda wyszła po latach. "Byłem nękany, molestowany seksualnie i gwałcony"

Następny artykuł