aktor ze zmierzchu nie żyje
fot. usplash/Anjo Antony
Autor Klaudia Gaicka - 19 Maja 2020

Nie żyje znany aktor. W jego mieszkaniu znaleziono jeszcze jedno ciało

Aktor i jego partnerka nie żyją, policja wciąż bada sprawę. Słynący ze swojej roli w "Zmierzchu" Greg Crowley został znaleziony martwy w swoim własnym mieszkaniu. O zdarzeniu poinformował jego kuzyn. Cała sprawa jest szokująca.

Aktor znany jest publiczności w głównej mierze ze swojej roli w światowym, filmowym hicie „Zmierzch”. Greg Crowley odegrał tam niewielką rolę, jednak bardzo kluczową dla fabuły. Mężczyzna wcielił się w rolę Tylera, umięśnionego członka Forks High, który prawie potrąca Bellę Swan (główną bohaterkę), kierując nierozważnie swoją furgonetką. Dziewczyna niemal na pewno by zginęła, lecz wypadkowi zapobiegł Edward Cullen (drugi najważniejszy bohater), który posunięty do ostateczności zatrzymuje ręką samochód. Pokazując w ten sposób swoje niesamowite, wampirze moce. Poza „Zmierzchem”, w 2018 roku aktor zasłynął również w innym znanym filmie pt. „Apocalypse”.

Wstrząsające ustalenia dotyczące śmierci Kornelii. Śledczy podali przyczynę zgonuWstrząsające ustalenia dotyczące śmierci Kornelii. Śledczy podali przyczynę zgonuCzytaj dalej

Aktor i jego partnerka nie żyją, policja wciąż bada sprawę

Ostatnimi czasy aktor zamieszkał w Las Vegas, chciał móc pomagać swojej mamie. Pomimo przeprowadzki mężczyzna wciąż bardzo często bywał w Los Angeles. Jak podaje portal Popularne.pl, aktor miał tam pracę oraz regularnie spotykał się z córką. Jego ciało zostało znalezione w jego mieszkaniu w Las Vegas w środę (13 maja). Co więcej, w tym samym pomieszczeniu znajdowały się również zwłoki 27-letniej Natalie Adepoju, która była jego partnerką życiową. Jak donosi portal, informacja o śmierci pary została ujawniona dopiero teraz.

- Kuzyn Grega obudził się i zauważył, że jego samochód wciąż stoi przy domu. Zaniepokoił się, ponieważ Greg miał być w Los Angeles. Poszedł do nich, żeby sprawdzić, co się dzieje i ich znalazł. – opisał sytuację jeden z informatorów.

Niestety dalej nie ustalono lub po prostu nie podano do wiadomości publicznej, jaka była przyczyna zgonu Grega i Natalie. Większość wyklucza jednak morderstwo.
- Greg był zdecydowanie osobą, która kochała życie, była bardzo pozytywnie nastawiona – opisuje Grega jeden z jego znajomych.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski przekazał najnowsze infomracje. Poważne zmiany od 1 czerwca

2. Jackowski był pewny swego, niestety, wszystko zaczyna się spełniać. Sytuacja jest bardzo poważna, głos w sprawie zabrała Komisja Europejska

Sprawa jest dla wszystkich bardzo dużym zaskoczeniem i na razie ciężko cokolwiek powiedzieć na jej temat. Wraz z całą redakcją oczekujemy nowych wieści w sprawie i na pewno będziemy o nich informować zainteresowanych czytelników.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedyś obrastał płoty w ogrodach i ludzie za nim przepadali. Agrest dzisiaj jest niedoceniany, a szkoda bo ma niewyobrażalne właściwości
  2. Śledztwo zakończone. Polacy dobrze znali go z popularnego serialu. Potwierdzono, ze to jego szczątki odnaleziono
  3. GIF wycofuje z rynku lek używany przez miliony Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności
  4. Myśleli, że to zwykła grypa. Ich małżeństwo trwało zaledwie 72 godziny
  5. Kołatanie serca ma wiele przyczyn. Nie należy go lekceważyć, gdyż może być objawem niebezpiecznych chorób
  6. Ministerstwo zajęło nowe stanowisko w sprawie zakazu handlu w niedzielę. Spore zaskoczenie

Następny artykuł