Aktor zakażony koronawirusem
East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 04.09.2017 Premiera filmu Na Uklady Nie Ma Rady n/z: KASIA GLINKA KATARZYNA MILOWICZ MICHAL
Autor Barbara Bujar - 24 Października 2020

Znany polski aktor ma poważne problemy ze zdrowiem. "Trzecią dobę zastygam w domu, próbując poskromić ból"

Michał Milowicz to popularny polski aktor, którego widzowie pokochali między innymi za rolę w serialu „Sąsiedzi”. Niedawno na jego profilu w mediach społecznościowych pojawił się niepokojący wpis. Mężczyzna poinformował fanów o poważnych problemach zdrowotnych. Zwrócił się do nich także ze specjalną prośbą.

Michał Milowicz jest nie tylko aktorem, ale też piosenkarzem. Swoją karierę rozpoczął w latach 90., kiedy wystąpił na scenie Teatru Studio Buffo. Po tym wydarzeniu rozwinął swoje skrzydła, angażując się w produkcje filmowe, telewizyjne i teatralne. Rozpoznawalność przyniosła mu między innymi rola Cezarego Cwał-Wiśniewskiego w komedii „Sąsiedzi”.

W dotychczasowym dorobku aktora znajduje się kilkadziesiąt produkcji. Milowicz wystąpił w takich filmach jak „Młode wilki”, „Killer-ów 2-óch”, „Chłopaki nie płaczą” czy „Poranek kojota”. Oprócz tego wydał swój autorski album. Na krążku „Teraz wiesz” znalazł się między innymi singiel „Wszyscy na scenę”.

Zacznie się już jutro. Poważne zmiany dotkną całą PolskęZacznie się już jutro. Poważne zmiany dotkną całą PolskęCzytaj dalej

Aktor zwrócił się do swoich fanów. Milowicz przyznał się do problemów ze zdrowiem

Kariera Michała Milowicza oprócz sukcesów przyniosła mu także tysiące fanów. Dzięki mediom społecznościowym aktor pozostaje z nimi w stałym kontakcie. Ostatnio za pośrednictwem Instagrama powiadomił ich o poważnym problemie. Okazało się, że otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Jak donosi serwis internetowy RMF FM, Michał Milowicz poinformował swoich obserwatorów, że został zakażony wirusem SARS-CoV-2. Aktor zdradził, że przez cały czas dbał o siebie i przestrzegał zasad bezpieczeństwa. Niestety, choroba go nie oszczędziła.

- Kochani, niczym Thor ostatnio budowałem swoją tężyznę i wytrzymałość, trenując dwa razy dziennie i to nie żart, jednak pomimo wytrzymałości i odporności, której nabrałem i mnie Covid-19 nie ominął, dzisiaj otrzymałem pozytywny wynik z laboratorium – napisał.

W swoim poście popularny aktor postanowił podzielić się także informacjami na temat objawów, które w ostatnich dniach zaczęły mu towarzyszyć. Wiele z nich odczuwa do dziś.

- Trzecią dobę zastygam w domu, próbując poskromić ból pleców i wszelkie inne niedogodności i dyskomforty, uprzykrzające mocno funkcjonowanie pod każdym względem – wyznał.

Michał Milowicz nie poprzestał jednak na swojej osobie. Opisując chorobę, postanowił także zaapelować do fanów. Poprosił ich, aby nie lekceważyli pandemii koronawirusa i cały czas dbali o siebie.

Dzisiaj grzeje: 1.Od soboty cała Polska stanie się czerwoną strefą? Jest zapowiedź Mateusza Morawieckiego
2.Kontrowersyjny ksiądz zaproponował karę śmierci za aborcję. Nie mieści się w głowie
3. WHO popełniło karygodny błąd w sprawie koronawirusa? Wielu rwie włosy z głowy po miażdżącej opinii naukowców

Pierwsze objawy niedoboru jodu w organizmie. Nigdy nie należy ich ignorowaćPierwsze objawy niedoboru jodu w organizmie. Nigdy nie należy ich ignorowaćCzytaj dalej

- Piszę to nie po to, żeby się nade mną użalać bo zwalczę to choróbsko, ale aby wszystkich poprosić abyście naprawdę nie bagatelizowali tego wszystkiego co się dzieje, bo każdy z nas pragnie być nieustraszonym bohaterem, który jednak też miewa swoje słabe strony.. Zdrowia, słońca w sercu i rozwagi dla Was – dodał.

Epidemię uda się niedługo opanować? Eksperci nie mają dobrych wieściEpidemię uda się niedługo opanować? Eksperci nie mają dobrych wieściCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lidl wprowadza nietypowe udogodnienia. W sklepach skorzystać można teraz z nowych rozwiązań
  2. Czy jesteśmy obserwowani przez obce cywilizacje? Naukowcy są tego pewni i podają konkretne planety
  3. Minister Zdrowia przekazał złe wieści. Już w przyszłym tygodniu może nas czekać gigantyczny wzrost zachorowań
  4. Adam Niedzielski przygotowuje się na najczarniejszy scenariusz. Szpitale tymczasowe w każdym mieście wojewódzkim
  5. Pilny apel do wszystkich chorych od lekarza rodzinnego. "Ludzie, chodźcie do nas, na co czekacie?"
  6. Rząd pracuje nad nowymi restrykcjami. Chcą wprowadzić je na święta. Za polską granicą trwają rozmowy
  7. "Trzaskowski i feministki poszli spacerkiem na Nowogrodzką". Sobotni protest przed siedzibą partii rządzącej

Następny artykuł