Ambulans zgubił pacjenta podczas jazdy
screen facebook.com
Autor Karol Zaborowski - 30 Października 2019

Karetka zgubiła swojego pacjenta. Przerażające nagranie obiegło internet

Ambulans przewożąc pacjenta, może dostać się do szpitala znacznie szybciej niż zwyczajny samochód i dodatkowo w czasie drogi chory cały czas jest pod opieką specjalistów w postaci lekarzy, ratowników lub pielęgniarek W tym pacjent nie od razu trafił do szpitala.

Ambulans przewożąc pacjenta, często musi pokonać drogę do szpitala jak najszybciej, ponieważ życie chorego może znajdować się w realnym zagrożeniu. W takiej sytuacji kierowcy muszą wykazać się nie lada umiejętnościami oraz skupieniem, aby dojechać do celu bezpiecznie. Niestety nie zawsze się to udaje.

W internecie pojawiło się przerażające wręcz nagranie, które zostało opublikowane przez zwykłego kierowcę. Widać na nim jak załoga ambulansu gubi na środku drogi swojego pacjenta.

7-miesięczny chłopiec umarł w swoim łóżeczku. Winny okazał się przedmiot codziennego użytku7-miesięczny chłopiec umarł w swoim łóżeczku. Winny okazał się przedmiot codziennego użytkuCzytaj dalej

Ambulans zgubił pacjenta

Do tego typu sytuacji na szczęście dochodzi niezwykle rzadko. W internecie pojawiło się nagranie zrobione przez kierowcę z zamontowaną kamerą w swoim samochodzie. Mężczyzna jechał za karetką pogotowia i w pewnym momencie spostrzegł, że wypadł z niej człowiek. Mężczyzna przez pewien czas w ogóle się nie ruszał, przez co podejrzewano, że nie żyje.

Do całej sytuacji doszło na jednej z ukraińskich dróg niedaleko Nowomoskowska. Jak donosi Radio ZET, pacjentem okazał się miejscowy emeryt, który nie chciał wyrazić zgody na proponowane przez lekarzy leczenie. Mężczyzna w końcu zgodził się, aby położyć go na noszach i przewieźć do szpitala. Podczas drogi pacjent usnął, a gdy się ocknął, znajdował się na środku drogi.

Na szczęście załoga karetki dosyć szybko spostrzegła, co się stało i samochód zatrzymał się po krótkiej chwili. Zaniepokojeni kierowcy od razu wybiegli, aby zobaczyć, czy mężczyźnie nic się nie stało. Na miejscu pojawili się również ratownicy z karetki, chociaż na nagraniu widać, że nie spieszyło im się do poszkodowanego. Mężczyzna nie odniósł żadnych niebezpiecznych ran, jednak nie do końca rozumiał, co się właśnie wydarzyło.

Po krótkiej chwili został ponownie umieszczony w karetce i tym razem już w asyście policjantów trafił do szpitala. Jak podają media, najprawdopodobniej nikt nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za to, co się stało, mimo że pacjent na skutek wypadku mógł stracić nawet życie. Całe nagranie można zobaczyć TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Zawierają rakotwórczą substancję
  2. Nasze babcie miały rację. Domowy lek, który każdego podniesie na nogi podczas przeziębienia
  3. Wirus, który jest bardziej zaraźliwy niż HIV. Mimo to często go bagatelizujemy

Następny artykuł