Andrzej Duda zarażony?
Polish President Andrzej Duda speaks to the crowd during an event to commemorate the outbreak of World War II in Gdansk - Westerplatte on September 1, 2020. - The defense of the Military Transit Depot on Westerplatte by the Polish Army against Germany's invasion was the first battle of the Second World War 81 years ago. (Photo by MATEUSZ SLODKOWSKI / AFP)
Autor Klaudia Gaicka - 3 Września 2020

Andrzej Duda zarażony koronawirusem? Niepokojące doniesienia na temat prezydenta

Andrzej Duda musi w ostatnim czasie stawać przed coraz to nowszymi wyzwaniami. Kolejnym może okazać się walka z koronawirusem. Patogen wykryto u jednego z jego najbliższych współpracowników. Znany polski jasnowidz twierdzi, że wie, co czeka prezydenta.

Andrzej Duda od niedawna pełni drugą kadencję swojej prezydentury w Polsce. Niewątpliwie czasy pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 nie są najłatwiejsze dla rządzących. Kilka dni temu niebezpieczny patogen SARS-CoV-2 wykryto u bliskiego współpracownika prezydenta.

Będą nowe ograniczenia? Ministerstwo Zdrowia komentujeBędą nowe ograniczenia? Ministerstwo Zdrowia komentujeCzytaj dalej

Andrzej Duda zarażony koronawirusem? Patogen wykryto u współpracownika prezydenta, pojawiła się też wizja słynnego jasnowidza

Kilka dni temu media obiegła niepokojacą informacja. Pracownik kancelarii prezydenta, który miał styczność z Andrzejem Dudą, zaraził się koronawirusem. Pojawiło się zatem realne zagrożenie, że mógł zainfekować także głowę naszego państwa. Znany polski jasnowidz uważa, że zgadza się to z jego wizją.

Jak podaje portal Popularne.pl, Wojciecha Glanca uważa, że politykiem z dodatnim wynikiem zakażenia COVID-19 jest nie kto inny, a prezydent Andrzej Duda. Tego jasnowidza kojarzą wszyscy w branży, jednak nie dla każdego jego wizje są rzetelne. Mimo tego jasnowidz ma również swoich zagorzałych fanów, którzy bronią każdego jego słowa.

Fani Glancy twierdzą, że jego dar jest prawdziwy i jasnowidz już wielokrotnie przewidział przyszłość. Na dowód swoich słów przypominają między innymi eksplozję w Bejrucie, którą według nich ich idol przewidział już na początku sierpnia.

- Jakieś akty, które będą próbą reaktywacji, odświeżenia tematu zamachu, albo czegoś takiego. W jakieś stolicy w Europie, chociaż nie wiem, dlaczego słyszę muzykę Barcelona. Barcelona, dosyć taka wesoła i piękna muzyka. Odczuwam jakieś takie szokujące wydarzenie, które wbije nas w krzesła. To będzie jakiś wybuch albo dużo dymu w każdym razie. - mówił wtedy jasnowidz.

Dalej jasnowidz wspominał też o metrze i koncercie, jednak jego fani oszaleli, gdy przynajmniej część tej wizji się sprawdziła.

Dzisiaj grzeje: 1.Andrzej Duda zarażony koronawirusem? Niepokojące doniesienia na temat prezydenta
2. Już pewne, prezydent właśnie podpisał. Wielu Polaków otrzyma wyższe emerytury

Sceptycy zwracają uwagę, że zakażenie nie może dotyczyć Andrzeja Dudy, ponieważ wizja pochodzi z soboty, a wczoraj prezydent pojawił się na oficjalnych obchodach 1 września i nic nie wskazywało na to, by był w gorszym stanie niż zwykle.

Możliwe jest, że u Dudy nie wykształciły się jeszcze objawy, lecz wątpliwe, aby przy pozytywnym wyniku testu został on dopuszczony do innych uczestników wydarzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo przykre słowa o Katarzynie Cichopek. Tajemniczy informator zdradził, co mówią o niej w branży
  2. Pociągiem jechało 30 osób. Nagle doszło do zderzenia. Śmierć na miejscu
  3. Rewolucyjna zmiana weszła właśnie w życie. Dotyczy całej Polski
  4. Pacjent czołgał się z bólu. Oburzające oświadczenie szpitala
  5. Lekarze nie wierzyli własnym oczom. Z ciała kobiety wydobyto ponad metrowego węża [WIDEO]
  6. Niewyobrażalne sceny w supermarkecie, policjant robił haniebne rzeczy. Przyłapał go mąż klientki

Następny artykuł