Andrzej Duda: wielki plan
Facebook_Andrzej_Duda
Autor Damian Witoń - 7 Czerwca 2020

Andrzej Duda ma wielki plan. Zapowiada poważne zmiany w służbie zdrowia

Andrzej Duda będzie wkrótce walczył o ponowny wybór na urząd prezydenta Polski. W związku z tym przedstawił wielki plan dla Polski. Znajdziemy w nim między innymi ważne zmiany planowane dla służby zdrowia.

Andrzej Duda przygotowuje się obecnie do kolejnych wyborów prezydenckich. Wszelkie sondaże pokazują, że jest w nich faworytem, chociaż kontrkandydaci robią wszystko, co mogą, aby go dogonić i włączyć się do walki o najważniejsze stanowisko w kraju.

Obecny prezydent widząc zaangażowanie swoich politycznych rywali, wie, że musi przedstawić wyborcom mocne argumenty. Ostatnio przygotował wielki plan, który ma zrewolucjonizować wiele ważnych aspektów funkcjonowania naszego państwa. Dotyczy między innymi służby zdrowia.

Czy noszenie maseczek ma jeszcze sens? Są wyniki badań i nowe zalecenia WHOCzy noszenie maseczek ma jeszcze sens? Są wyniki badań i nowe zalecenia WHOCzytaj dalej

Andrzej Duda walczy o ponowny wybór na prezydenta. Ostatnio przedstawił rewolucyjny plan dla Polski

Adam Bielan, który pełni funkcję rzecznika sztabu obecnie urzędującego prezydenta, wyjawił, jaki plan dla Polski przygotował Andrzej Duda. Składa się on z czterech podstawowych punktów.

Pierwszy dotyczy służby zdrowia. Przewiduje duże inwestycje w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej. Mowa tu nawet o 5 miliardach złotych na walkę z rakiem, budowę krajowej sieci onkologicznej oraz modernizację ponad 200 szpitali na terenie całej Polski.

Jak wiadomo, polska onkologia wymaga pilnego dofinansowania. Na walkę z rakiem przeznacza się u nas obecnie zdecydowanie zbyt mało pieniędzy, które przecież mogłyby uratować tysiące ludzkich istnień. Pozostaje jednak pytanie, czy taka inwestycja jest realna. Miejmy nadzieję, że to nie kolejna obietnica wyborcza, która pozostanie bez pokrycia.

Plan Andrzeja Dudy porusza jeszcze kwestię inwestycji strategicznych, w ramach której mają zostać wybudowane nowe drogi. Prezydent planuje też podjąć działania, które doprowadziłyby do wprowadzenia w Polsce bonów turystycznych dla dzieci oraz inwestycje w ochronę środowiska. Mowa tu o budowie nowych zbiorników retencyjnych na obszarach wiejskich, zakupie pojazdów bezemisyjnych, które służyłyby w transporcie publicznym, czy urządzaniu nowych parków i stref zieleni.

Jak podaje portal bankier.pl, w planie prezydenta znajduje się także program “Moja Woda”, który przewiduje dotacje w wysokości 5 tysięcy złotych dla przydomowych zbiorników na wodę deszczową. O zamiarach Andrzeja Dudy wypowiedział się rzecznik jego sztabu.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez 5 dni piła sok z selera. Efekty okazały się zaskakujące

2. Skuteczne sposoby na obniżenie rachunków za telefon i internet. 5 sztuczka jest najprostsza, a przynosi największe efekty

-Inwestycje z Planu Dudy pozwolą nam ochronić się przed skutkami kryzysu i jednocześnie dają szansę na olbrzymi skok cywilizacyjny i jeszcze szybszy pościg za Europą Zachodnią. Dzięki realizacji zadań z planu w Polsce może zostać zachowanych i rozwiniętych co najmniej milion stabilnych i dobrze płatnych miejsc pracy - mówi Adam Bielan

Trzeba przyznać, że plan na papierze robi duże wrażenie. To, czy jest jednak realny do zrealizowania i faktycznie ma szansę wejść w życie, pozostawiamy do Państwa oceny. Historia pokazywała wielokrotnie, że obietnice wyborcze pozostawały bez pokrycia. Ciężko zatem stwierdzić, czy tym razem będzie inaczej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Polskę czeka ogromna katastrofa". Słowa znanego eksperta budzą grozę
  2. Tragiczne zjawisko wraca do Polski? Nie żyje 20-letnia dziewczyna, jej kolega walczy o życie
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. Piotr Żyła został publicznie oskarżony przez Justynę Żyłę. Padły mocne zarzuty, w które aż ciężko uwierzyć

Następny artykuł