Krystyna Czubówna zaskoczyła wszystkich swoim wykonaniem w ramach Hot16Challenge2
youtube/RPM Studio
Autor Aneta Młodawska - 15 Maja 2020

Krystyna Czubówna zawstydziła Andrzeja Dudę. Lektorka wzięła udział w "Hot16challenge"

Andrzej Duda wziął niedawno udział w akcji Hot16Challenge2. Śladem wielu znanych ludzi, którzy udostępnili w ostatnim czasie swoje wykonania poszła także Krystyna Czubówna. Posiadaczka jednego z najbardziej charakterystycznych głosów w polskiej telewizji uporała się z zadaniem wyjątkowo dobrze.

Andrzej Duda włączył się kilka dni temu do akcji Hot16Challenge2. Prezydent podjął wyzwanie po tym, jak wyzwanie Zeusa, rapera i producenta muzycznego. Choć jak przyznał Duda, nigdy nie rapował, uznał, że warto dołączyć się do akcji, której celem jest zebranie dodatkowych środków na walkę z koronawirusem.

W Hot16Challenge2 biorą udział także inni znani ludzie związani z kulturą i mediami. Ostatnio do akcji dołączyła też Krystyna Czubówna, która zdaniem wielu zawstydziła swoim występem prezydenta Andrzeja Dudę.

GIF wycofuje z rynku lek używany przez miliony Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalnościGIF wycofuje z rynku lek używany przez miliony Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalnościCzytaj dalej

Krystyna Czubówna zaskoczyła wszystkich swoim wykonaniem w ramach Hot16Challenge2

W sieci nie milkną echa niedawnego Hot16Challenge2 w wykonaniu Andrzeja Dudy. Wielu muzyków nie zostawiło suchej nitki na prezydencie. Zdaniem niektórych artystów w wykonaniu prezydenta zabrakło rytmu a cała akcja zupełnie do niego nie pasuje.

Przypomnijmy, że Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swoją piosenkę w 72 godziny. Akcja polega nie tylko na nagrywaniu muzyki, ale również na pomocy w walce z koronawirusem. Wraz z Hot16Challenge2 ruszyła zbiórka na stronie Siepomaga.pl.

- Fantastyczna akcja #Hot16Challenge2, choć nominacje od Zeusa przyjąłem z lekkim przerażeniem - nigdy nie rapowałem. W natłoku obowiązków dopiero dzisiaj mogłem odpowiedzieć na zaproszenie. Niech muzyka nas łączy w dobrej sprawie! - napisał Andrzej Duda na Twitterze.

Dzisiaj grzeje: 1. Przepis dotyczący noszenia maseczek przestanie niedługo obowiązywać? Wiceminister zabrał głos

2. Tragiczne informacje obiegły media. Nagła śmierć króla lat 70. i 80., aktora i muzyka

Po występie prezydenta do akcji dołączyła się także Krystyna Czubówna. Polska lektorka stworzyła swoje nagranie wewnątrz profesjonalnego studia. Fani Czubównej są zdumieni, jak dobrze poradziła sobie ona z wyzwaniem. Lektorka postawiła bowiem na szybki rap, któremu towarzyszyła przygrywająca melodia.

Krystyna Czubówna zaznaczyła jednak, że nie chce łączyć swojego wykonania z polityką. Lektorka zamiast tego skupiła się na swojej pracy i walczących z koronawirusem medykach. Podobnie jak inni uczestnicy Hot16Challenge2, Czubówna również nominowała do akcji kilka osób. Lektorka rzuciła wyzwanie Jerzemu Bralczykowi, Michałowi Ogórkowi, Tomaszowi Knapikowi i Marysi Sadowskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będzie szturm klientów na Biedronkę. Ceny mięsa, masła i młodej kapusty zwalają z nóg
  2. Karolina nie może uwierzyć, jakie imię dostała córeczka jej kuzynki. ”Będzie pośmiewiskiem”
  3. Normy przekroczone ponad 40 razy. Rakotwórcza substancja w kaszach jaglanych
  4. Jeden z pierwszych objawów raka płuc. Wystarczy spojrzeć na swoje palce
  5. Przez tydzień piła koktajl z kurkumy. Efekty okazały się powalające
  6. Polska ma samozwańczego prezydenta. Zaczyna on nawet wydawać dowody osobiste

Następny artykuł