Andrzej Duda: koronawirus na wiecu
Facebook_Andrzej_Duda
Autor Natalia Niewczas - 24 Lipca 2020

Koronawirus na wiecu wyborczym Andrzeja Dudy. Sanepid zwraca się do uczestników z pilnym apelem

Andrzej Duda postanowił spotkać się ze swoimi rodakami w Odrzywole. Do grona zwolenników prezydenta dołączyły dwie osoby, których test na koronawirusa dał pozytywny wynik. Sanepid apeluje o jak najszybszą reakcję uczestników spotkania. Wszystkie mogące wystąpić u nich objawy należy natychmiast zgłaszać.

Andrzej Duda jeszcze niedawno zabiegał o głosy wyborców podczas spotkań w wielu polskich miastach, gdzie gromadziły się pragnące okazać swoje poparcie tłumy. Teraz na jednym z prezydenckich wieców obecne były także osoby zarażone koronawirusem. Sanepid natychmiast zaapelował do uczestników spotkania.

Dziecko umierało na raka. Ostatkami sił wypowiedziało słowa, które zmieniły wszystkoDziecko umierało na raka. Ostatkami sił wypowiedziało słowa, które zmieniły wszystkoCzytaj dalej


Andrzej Duda spotkał się z wyborcami


Według doniesień portalu wiadomości.dziennik.pl, na spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą pojawiły się dwie zarażone COVID-19 osoby - diagnozę poparł pozytywny wynik testu na koronawirusa. Wiec miał miejsce 13 lipca w Odrzywole. To właśnie tam pojechał Andrzej Duda, aby odwiedzić mieszkańców gminy, która zapewniła mu najwyższe poparcie w drugiej turze wyborów prezydenckich. Jak informuje dyrektor biura prasowego prezydenckiej kancelarii, Marcin Kędryna, Kancelaria Prezydenta stosuje się do wszystkich zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
2. W listopadzie mogłeś jeszcze kupić za 15 zł. Dziś go sprzedają z 67-krotnym przebiciem
3. Usterkę zawieszenia naprawił w absolutnie niespotykany sposób. Inspektorzy aż musieli zrobić zdjęcie


W związku z wiecem wyborczym pojawił się także apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przysusze o zgłaszanie się do odpowiednich punktów tych osób, które były obecne na spotkaniu z Andrzejem Dudą dnia 13 lipca w Odrzywole. Jeżeli u biorących udział w wyżej wspomnianym wiecu osób pojawią się jakiekolwiek niepokojące objawy takie jak kaszel, duszności, podwyższona temperatura, lub inne, nawet te powszechnie kojarzone ze zwykłą grypą symptomy, powinny natychmiast zgłosić się pod adresem mailowym “przysucha@psse.przysucha.waw.pl" lub telefonicznie pod numerami: 48 675 24 22, 48 675 23 37 oraz 789 949 391, 798 875 743.


Spotkania z politykami często przyciągają prawdziwe tłumy. Niestety podobne sytuacje stwarzają realne zagrożenie zarażenia koronariwusem. W związku z tym, jeżeli zamierzamy uczestniczyć w podobnym wiecu, warto zachować szczególną ostrożność, a nawet rozważyć zabranie ze sobą maseczki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
  2. Ręce opadają, ludzie oburzeni. Wszystko w centrum Warszawy, na środku popularnego miejsca
  3. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem;
  4. Maseczki mogą zniknąć z przestrzeni publicznej? Ważne słowa Ministra Zdrowia
  5. Chcą znaleźć w Polsce azyl. Uciekli wraz z chorym na autyzm synem
  6. Rząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzega
  7. Spłonął dom wyremontowany w programie "Nasz nowy dom". "Nie zostawimy ich w potrzebie", obiecuje Katarzyna Dowbor

Następny artykuł