Anna Dereszowska o chorobie matki
youtube tvnpl
Autor Klaudia Gaicka - 8 Października 2020

Anna Dereszowska ostrzega przed chorobą, która zabrała jej mamę. Jedno badanie może uratować życie

Anna Dereszowska jest bliska wielu Polakom. Jej filmowe role uwielbia cały kraj. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że gwiazda cierpiała z powodu straty ukochanej osoby. Dziś ostrzega inne kobiety i wzywa do tego, aby te badały się regularnie.

Anna Dereszowska, choć jest stosunkowo młodą gwiazdą, ponieważ urodziła się w 1981 roku, zdążyła już zgromadzić spory dorobek artystyczny. Jej talentu i zacięcia może jej pozazdrościć mnóstwo młodszych gwiazd.

Wśród dzieł, w których mogliśmy ją podziwiać, nie brak zarówno filmowych tytułów, jaki serialowych tytułów. Artystka zaraz po ukończeniu Prywatnego Studium Muzycznego w Mikołowie i Akademii Teatralnej w Warszawie debiutowała w roli Marii Antonownej w "Rewizorze" Mikołaja Gogola w reż. Andrzeja Domalika na scenie Teatru Dramatycznego w stolicy.

Rząd rozważa wprowadzenie potężnych obostrzeń. Propozycje leżą już na stole, o co chodzi?Rząd rozważa wprowadzenie potężnych obostrzeń. Propozycje leżą już na stole, o co chodzi?Czytaj dalej

Anna Dereszowska ostrzega kobiety przed straszną chorobą. Regularne badania mogą uratować życie

Pomimo wielkiego sukcesu, jaki udało jej się osiągnąć, gwiazda ma na koncie także ogromną traumę. Jak podaje portal Parenting.pl, jej dzieciństwo nie było usłane różami. Mama Anny Dereszowskiej zmarła, kiedy ta miała ledwie 9 lat.

- Jak to często bywa w przypadku dzieci, ja tę chorobę mamy wymazałam z pamięci, nie mam takiej potrzeby, żeby do tego wracać. Niemniej pozostaje we mnie taki rodzaj niepokoju, strachu, że mogłabym podobnie osierocić dzieci, jak moja mama. Chciałabym dożyć dorosłości moich dzieci, chciałabym być babcią, oczywiście jeszcze nie teraz, poza tym kocham życie i życie to jest największa wartość - wspomina Anna Dereszowska.

Artystka przyznała także, że sama bada się regularnie i zdecydowanie poleca to innym. Regularność przy tej chorobie ma elementarne znaczenie. Jej mama zmarła na raka jajnika, pomimo tego, że sama była internistką, a jej mąż (ojciec Dereszowskiej) ginekologiem.

Dzisiaj grzeje: 1.Nowe zakazy i ogromne kary już od soboty. Minister Zdrowia przedstawił program, wielu Polaków oburzonych
2.Ikea rozpoczęła sprzedaż nietypowych akcesoriów. Sieć chce, żeby klienci wyglądali stylowo
3.Dwa scenariusze końca pandemii. Polski ekspert podaje konkretne daty

- Co roku 3,5 tysiąca kobiet w Polsce choruje na raka jajnika, 2,5 tys. z nich umiera. To wynika w dużej mierze właśnie z tego, że zgłaszają się do lekarza za późno, a często również ze złej diagnostyki, bo lekarze pierwszego kontaktu często bagatelizują pierwsze objawy, które nie są typowe - ostrzega aktorka.

Aktorka zaangażowa się w akcję społeczną kampanii “Diagnostyka jajnka”. Tegoroczne hasło brzmi: “Dubla nie będzie”. Zdecydowanie warto jest wziąć je sobie do serca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niebawem ruszą masowe kontrole Polaków, sypną się gigantyczne kary. Złe wieści dla podróżujących
  2. Znamy prognozę na nadchodzącą zimę. Gigantyczny wpływ globalnego ocieplenia, wszystko już jasne
  3. Ekspert alarmuje. Koronawirus przenosi się inaczej niż 3 miesiące temu
  4. Leki, których może zaraz zabraknąć. Naczelna Izba Aptekarska alarmuje
  5. Nowa prognoza epidemii dla Polski. "Można odwołać Boże Narodzenie z rodziną"
  6. Rewolucyjne "kotletopierogi". Stukrotnie lepsze niż schabowe, mielone i pierogi

Następny artykuł