Anna Jantar
fot. https://youtube.com/ Aktualności 360
Autor Natalia Niewczas - 9 Września 2020

Anna Jantar umierając trzymała przy sobie list od męża. Właśnie opublikowano jego treść, łzy same napływają do oczu

Anna Jantar to artystka, której przeboje do dziś śpiewa cała Polska. Choć piosenkarka sama najlepiej wiedziała o tym, że “nic nie może przecież wiecznie trwać” nikt nie spodziewał się, że jej śmierć nadejdzie tak szybko. Gwiazda estrady zmarła w katastrofie lotniczej. W chwili śmierci miała przy sobie list od męża. Fani poznali jego treść po niemal 40 latach.

Anna Jantar na zawsze pozostanie wybitną osobistością polskiej sceny muzycznej. Teksty takich wpadających w ucho, wylansowanych przez artystkę przebojów jak “Tyle słońca w całym mieście” czy “Przetańczyć z tobą chcę całą noc” nawet w cztery dekady po śmierci piosenkarki wciąż zna na pamięć wielu Polaków. Niedawno fani mogli przekonać się, o czym tuż przed tragedią pisał do żony Jarosław Kukulski. W liście kompozytor potwierdza swoje uczucie.

Szef GIS zaliczył wielką wpadkę podczas wywiadu. Wygadał, po co naprawdę musimy nosić maseczkiSzef GIS zaliczył wielką wpadkę podczas wywiadu. Wygadał, po co naprawdę musimy nosić maseczkiCzytaj dalej

Anna Jantar miała przy sobie wiadomość od męża

Kariera Anny Jantar zakończyła się niespodziewanie w marcu 1980 roku, gdy artystka odbywała lotniczy rejs z Nowego Jorku do Warszawy. Na wieść o katastrofie samolotu Polskich Linii Lotniczych LOT Polacy wstrzymali oddech - maszyna zderzyła się z ziemią niedaleko Okęcia. Zginęło wówczas 10 członków załogi oraz 77 pasażerów, w tym Anna Jantar.

Według doniesień portalu plotek.pl Anna Jantar zabrała ze sobą na pokład list od męża. Jarosław Kukulski, choć sam wspomina w tekście, że piszę podobną wiadomość po raz ostatni, z pewnością nie spodziewał się wówczas, jak dokładne odzwierciedlenie w rzeczywistości odnajdą jego słowa.

Dzisiaj grzeje: 1. Poważne zmiany już od 15 września. Lekarze są przerażeni
2.Pieniędzy zza granicy nie przywieziesz już tak dużo jak wcześniej. Polacy polegną w walce z podatkami

- Kocham Cię całym sercem i możesz liczyć na mnie w każdej sytuacji, a czy Ty odczytasz moją spowiedź jako słabość czy też jako miłość, której trzeba pomóc, to zależy tylko od Ciebie. Szczęście nasze, Anusiu, zależy tylko od nas samych. By jednak to było możliwe, musimy tego chcieć obydwoje. Całuję Cię mocno, Twój Jarek. PS. List taki do Ciebie jest jedynym i ostatnim. Gdybym musiał go pisać po raz wtóry, będziesz musiała chyba dokończyć go sama - pisał do żony kompozytor.


Jarosław Kukulski zmarł we wrześniu 2010 roku. Małżonkowie spoczywają w jednym grobie na warszawskim cmentarzu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przykra wiadomość o Sandrze i Krzyśku z „Gogglebox”. To koniec
  2. Łukasz Szumowski przerwał milczenie. Niewiarygodne słowa, Polacy mogą być wściekli
  3. Smutne informacje. Jerzy Stuhr przerwał milczenie
  4. Użyła sprężyny jako spirali antykoncepcyjnej. Lekarze przecierali oczy ze zdumienia
  5. Najczęściej powtarzane mity dotyczące maseczek. Wiele osób wciąż w nie wierzy
  6. Trick rodem z PRL-u. Kotlety schabowe można zrobić z mięsa mielonego, znamy przepis

Następny artykuł