Porady zdrowotne Anny Lewandowskiej
youtube.com/tvnpl
Autor Barbara Bujar - 13 Czerwca 2020

Porady zdrowotne od Anny Lewandowskiej. Warto je zapamiętać

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych trenerek w naszym kraju. Celebrytka na różne sposoby stara się przekonać Polaków do zdrowego stylu życia. Kiedy tylko może, chętnie udziela wielu rad i wskazówek. Redaktorki portalu papilot.pl wybrały 5 porad Lewandowskiej, które z pewnością powinien znać każdy.

Anna Lewandowska jest nie tylko żoną znanego piłkarza, ale także utalentowaną trenerką. Kobieta na co dzień zajmuje się promowaniem zdrowego stylu odżywania i zachęcaniem do uprawiania sportu. Dzięki swojej ciężkiej pracy celebrytka wydała książkę, stworzyła własną aplikację i markę spożywczą, a fanów jej bloga i treningów z dnia na dzień przybywa coraz więcej. Lewandowska chętnie dzieli się przeróżnymi poradami. Zwróćcie uwagę na te, które które opublikował portal papilot.pl.

Andrzej Duda wypowiedział się na temat LGBT. W internecie zawrzałoAndrzej Duda wypowiedział się na temat LGBT. W internecie zawrzałoCzytaj dalej

Anna Lewandowska i jej zdrowotne porady

Na pierwszym miejscu znalazł się olej kokosowy, którego trenerka na stałe używa w swojej kuchni. Produkt nadaje się do przyrządzania zup, sałatek i specjalnej kawy Bulletproof Coffee. Można smarować nim także chleb albo po prostu używać go do smażenia. Włączenie oleju kokosowego do swojej diety to strzał w dziesiątkę dla zdrowia naszego organizmu. Składnik m.in. korzystnie wpływa na metabolizm, chroni przed nowotworami, ujędrnia skórę, a także wzmacnia serce i dodaje energii.

Anna Lewandowska stawia na zdrowe słodycze. Aby nie kupować ich w sklepie i nie przesadzać tym samym z ilością kalorii, przyrządza je sama. W jej jadłospisie znajdują się takie przekąski jak batony energetyczne, które składają się z bakalii, oleju kokosowego i melasy oraz ciasto z płatków jaglanych, które wyśmienicie smakuje z pestkami albo owocami. Trenerka zachęca również do pieczenia ciasta marchewkowego. To oczywiście tylko kilka przykładów. Lewandowska pomysłów na zdrowe słodycze ma zdecydowanie więcej.

Kolejnym punktem na liście okazują się zdrowe zamienniki spożywcze. To bardzo ważna rada, która mówi o tym, że nie zawsze musimy odmawiać sobie przyjemności. Wystarczy wiedzieć, jakimi składnikami możemy zastąpić te, które niekoniecznie są odpowiednie dla naszego zdrowia. Lewandowska podaje mnóstwo przykładów. Wśród nich znajduje się pomysł na zastąpienie lodów ze sklepu domowym sorbetem. Zamiast soli do potraw można dodać więcej aromatycznych ziół, a margarynę wymienić na masło klarowane lub oliwę z oliwek.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia wprowadziło nieoczekiwaną zmianę. Od dzisiaj wchodzi w życie

2. Najbardziej awaryjne czy najwięcej spalające. Lista samochodów z problematycznymi silnikami

Lewandowska w swoich poradach przypomina również o tym, żeby odpowiednio łączyć składniki. Przykładowo węglowodanów nie należy podawać razem z białkami, które natomiast świetnie współgrają z tłuszczem roślinnym. Ostatnia wybrana porada może ucieszyć wielu. Trenerka powtarza, aby każdego dnia znaleźć czas dla siebie i przez chwilę odpocząć. Regularny relaks jest według niej konieczny do zachowania odpowiedniego stanu zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus na Komunii. Sanepid pilnie poszukuje uczestników mszy
  2. Andrzej Duda grzmiał o "komuchach" i atakował sędziów. Na wiecu usłyszał pytanie, po którym puściły mu nerwy
  3. Dlaczego w Afryce zarejestrowano tak mało przypadków koronawirusa? Według specjalistów, temperatura wcale nie jest kluczowa
  4. Walczyła na pierwszej linii frontu z koronawirusem. Nie żyje pielęgniarka
  5. Najczęściej ignorowane objawy raka. Lekceważenie ich może kosztować życie
  6. Marcin Gortat wyjawił swoje plany na oczach całej Polski. W TVN powiedział co będzie robił na emeryturze

Następny artykuł