Anna Mucha chciała usunąć ciążę
youtube serialetvp
Autor Klaudia Gaicka - 25 Września 2020

Wstrząsające wyznanie Anny Muchy. Chyba nikt się go nie spodziewał

Anna Mucha jest jedną z najbardziej znanych polskich gwiazd. Telewidzowie uwielbiają nie tylko jej wybitną grę aktorską, ale również prywatną osobowość. Mucha jest prawdziwą kobietą sukcesu, a dodatkowo słynie z odważnych komentarzy. Stanowi wzór dla wielu polskich kobiet, nie tylko tych, które pragną zostać aktorkami. To, co powiedziała, może mieć dla nich ogromne znaczenie.

Anna Mucha jest jedną z najbardziej znanych polskich gwiazd. Telewidzowie uwielbiają nie tylko jej wybitną grę aktorską, ale również prywatną osobowość. Mucha jest prawdziwą kobietą sukcesu, a dodatkowo słynie z odważnych komentarzy. Stanowi wzór dla wielu polskich kobiet, nie tylko tych, które pragną zostać aktorkami.

Gdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? Dr Grzesiowski wyjaśniaGdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? Dr Grzesiowski wyjaśniaCzytaj dalej

Anna Mucha była bliska usunięcia ciąży

Anna Mucha podjęła ostatnio bardzo ciężki temat, którym są prawa kobiet w naszym kraju. W wywiadzie dla Wysokich Obcasów przyznała, że pierwsza ciąża była dla niej z początku trudnym doświadczeniem.

- Mnie osobiście ciąża zaskoczyła. Dziś mogę powiedzieć, bez żadnych konotacji religijnych, że to było błogosławieństwo i dziękuję za ten dar, ten przypadek. Jestem szczęśliwa i wzruszona. Natomiast na początku wcale taka wzruszona nie byłam - wspomina aktorka.

Mucha wyjawiła w wywiadzie, że początkowo rozważała przerwanie ciąży. Poczyniła poważne kroki w kierunku pozbycia się dziecka. Fani byli w szoku.

- Skontaktowałam się z Kobietami na Falach, przysłały mi tabletki. Leżały przez jakiś czas na mojej dłoni, potem w lodówce. Podjęłam inną decyzję, widząc, że mam koło siebie właściwego partnera. Tabletki zostały w lodówce - opowiada artystka.

Mucha podkreśla jednak, że to, że ona w końcu nie zdecydowała się przerywać ciąży, nie obliguje do niczego innych kobiet. Uważa, że każdy powinien sam świadomie podjąć tę decyzję.

- Jakiś czas później zgłosiły się do mnie dwie kobiety w ciąży z wielkimi rozterkami. Długo rozmawiałyśmy. Nie oceniałam ich decyzji. Zostawiłam tabletki na stole. Wyszłam - relacjonuje Mucha.

Podczas wywiadu Anna Mucha podjęła jeszcze jeden, nawet istotniejszy temat. Aktorka obawia się o przyszłość dwójki swoich dzieci Stefanię i Teodora. Przede wszystkim chodzi o kondycję środowiska, w którym muszą dorastać. Optymizmem nie napawają także nastroje społeczne w kraju i na świecie.

- Największy mój strach codzienny to to, że ktoś je potrąci na pasach. Jak się rodziły, bałam się, że będzie wojna. Myślałam o bezpiecznym miejscu, gdzie mogłabym je wywieźć, bo ja nie jestem bohaterką, która miałaby umierać za ulicę. Teraz się boję, że moje dzieci będą żyły w trującym środowisku. Przeraża mnie, że przed zanieczyszczeniami możemy nie mieć gdzie uciec - obawia się Mucha.

Co ciekawe, artystka zdobyła swoje pierwsze doświadczenie w aktorstwie poza granicami kraju. Po tym, jak skończyła Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie oraz studia w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego Anna Mucha prawie rok (od września 2007 do lipca 2008) uczęszczała na zajęcia z aktorstwa w szkole Lee Strasberga w Nowym Yorku (The Lee Strasberg Theatre & Film Institute).

Dzisiaj grzeje: 1. Poważny wypadek aktora z "Na Wspólnej". Jest w szpitalu, konieczna będzie skomplikowana operacja
2.Wykroczenia, o których nie miałeś pojęcia. Możesz dostać za nie surowy mandat
3.Nawet 90% przyczyn raka żołądka dotyczy stylu życia. Czego unikać, aby uchronić się przed tą straszną chorobą?

Od tamtej Mucha zdążyła zgromadzić naprawdę imponujący dorobek artystyczny. Na wielkim ekranie zadebiutowała już w 2009. Wystąpiła w roli Sabinki w „Korczaku” w reżyserii Andrzeja Wajdy. Pierwszy raz odegrała główną rolę w „Przeklętej Ameryce” Krzysztofa Tchórzewskiego. Później wcieliła się w Dankę Dresner w filmie „Lista Schindlera” Stevena Spielberga. W następnych latach mogliśmy ją podziwiać w kilku innych polskich produkcjach, m.in. „Sąsiady”, „Chłopaki nie płaczą”, „Pitbull. Nowe porządki”, czy „Młode wilki”. Największą sławę przyniosła jej rola w serialu TVP - "M jak miłość".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt się nie spodziewał. TVN przekazał pilny, pomarańczowy alarm dla części Polaków, fatalne wieści dla osób wracających z weekendu
  2. "Jeden z dziesięciu": Na wizji padły kuriozalne odpowiedzi. Sam Tadeusz Sznuk się nie spodziewał
  3. Ministerstwo Zdrowia przekazało zatrważającą wiadomość. Padł nowy rekord zakażeń, jest komentarz rzecznika resortu
  4. Zniesienie celibatu dla księży. Jesteście za?
  5. Jak w Polsce leczy się COVID-19? Lekarz klinicysta wyznał całą prawdę
  6. Polacy uwielbiają dolewać ją do kawy, skutki mogą być fatalne. Zamiast niej lepiej dodać 1 łyżeczkę produktu, który każdy ma w kuchni

Następny artykuł