anna przybylska zmarła mimo badań
Fot. pixabay.com/ JerzyGorecki
Autor Klaudia Gaicka - 4 Czerwca 2020

Annę Przybylską zabiła choroba, którą mają tysiące Polaków. Wielu z nich nie wie jak rozpoznać objawy

Anna Przybylska regularnie badała się w kierunku nowotworu, ponieważ jej ojciec zmarł właśnie z tego powodu. Mimo wszystko nawet to nie pomogło. Walka z chorobą była zdecydowanie nierówna i końcowo sprawiła, że aktorka osierociła trójkę dzieci.

Anna Przybylska zmarła blisko 5 lat temu. Fani zapamiętali ją, jako ciepłą i kochaną osobę. Jej śmierć była tym bardziej poruszająca, dlatego że aktorka odeszła z tego świata w cierpieniu. Osierociła przy tym swoje ukochane dzieci.

Używasz w domu kuchenki gazowej? Naukowcy mają dla Ciebie pilne ostrzeżenieUżywasz w domu kuchenki gazowej? Naukowcy mają dla Ciebie pilne ostrzeżenieCzytaj dalej

Anna Przybylska regularnie badała się w kierunku nowotworu

Śmierć aktorki była zaskoczeniem, ponieważ, jak podaje portal Abczdrowie.pl, gwiazda regularnie badała się w kierunku raka. Robiła to, dlatego że jej ojciec zmarł z powodu zmiany nowotworowej trzustki.

Mimo tego, że wyniki badań były dobre, Anna skarżyła się na bóle żołądka i ciągłe zmęczenie. Te dokuczliwe symptomy, tak na nią wypłynęły, że popadła w depresję. Ani znajomi, ani rodzina nie spodziewali się, że dolegliwości męczące aktorkę to początek nowotworu.

Nikt nie spodziewał się diagnozy z 2013 roku. Wtedy to właśnie wyszło na jaw, że Anna Przybylska miała raka trzustki. Ten rodzaj zmiany nowotworowej jest bardzo przebiegły. Głównie przez to, że objawy, które daje, mogą pasować do bardzo wielu innych chorób, również tych całkiem niegroźnych. Depresja, jako objaw raka trzustki występuje bardzo rzadko. Dlatego, że jest typowa dla guzów endokrynnych, które same w sobie są rzadkie. Jak podaje portal, stanowią zaledwie 5% wszystkim zmian nowotworowych z trzustki.

Nie sposób nie przypomnieć jak zdolną i wspaniałą osobą była Anna Przybylska. Urodziła się w Gdyni, pod koniec 1978 roku. Już rok po zakończeniu liceum, Anna Przybylska zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie pt. „Ciemna strona Wenus".

W podobnym czasie rozpoczęła grę aktorską w serialu „Złotopolscy”, emitowanym w telewizji TVP2. Początkowe uznanie przyniósł jej właśnie ten serialowy debiut, wszyscy widzowie pokochali odważną i zabawną Marylkę Bakę.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejna faza testów szczepionki. Próby będą przeprowadzane na dzieciach

2. Wyjątkowo smutne wieści, Maryla Rodowicz w żałobie. Straciła najbliższą osobę

W późniejszych latach kariery, aktorka brała udział w kilku innych sławnych produkcjach, np. „Dniu Świra”, czy „Sezonie na leszcze” Bogusława Lindy. Niezwykłe umiejętności aktorskie gwiazdy były również obecne w filmach pt. „Superprodukcja” oraz „Rób swoje, ryzyko jest twoje".

Kolejny filmowy przebój, w którym grała aktorka, a który widzowie kochają jeszcze dziś to oczywiście „Kariera Nikosia Dyzmy”. Rok później gwiazda została obsadzona w równie znanym serialu komediowym pt. „Daleko od noszy”.

Mimo tego, że od śmierci Anny Przybylskiej minęło już wiele lat, fani nie zapominają o niej nawet na moment. Historia choroby aktorki dowodzi, że choroby nowotworowe wymagają od nas ogromnej czujności. Niestety objawy bywają nieoczywiste.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cudowne, Polacy produkują bajecznie pyszną kiełbasę ze ślimaków. Cena niestety zwala z nóg
  2. Natalia Kukulska dziś w nocy dowiedziała się o jego śmierci. Artystkę spotkała prawdziwa tragedia
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. 1200 zł dla tysięcy matek. Niewiele osób wie, że mężczyźni też mogą pobierać dodatkowe pieniądze

Następny artykuł