Anna Przybylska
youtube.com/Plotki Rozrywka
Autor Natalia Niewczas - 5 Października 2020

Szkoda, że nie ma już jej z nami. Dzisiaj mija 6 lat od śmierci Anny Przybylskiej

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku, dziś mija dokładnie 6 lat od jej śmierci. Pamięć o znakomitej polskiej aktorce przetrwała, co udowadnia przystrojone kwiatami i zniczami miejsce jej spoczynku. Anna Przybylska zmarła z powodu poważnej choroby onkologicznej.

Anna Przybylska nie żyje - informacja wstrząsnęła mediami w październiku 2014 roku. Fani gwiazdy nie mogli w to uwierzyć, energiczna, tętniąca życiem kobieta, którą doskonale znali z ekranu, przegrała walkę ze złośliwym nowotworem trzustki. Gwiazda kina pozostawiła na świecie trójkę dzieci i ukochanego.

Umyślnie wyłączyła aparat tlenowy 13-latki. Dziewczynka pozostawiona na pewną śmierćUmyślnie wyłączyła aparat tlenowy 13-latki. Dziewczynka pozostawiona na pewną śmierćCzytaj dalej

Anna Przybylska odeszła 6 lat temu

Anna Przybylska urodziła się w 26 grudnia 1978 roku w Gdyni. Choć miliony Polaków kojarzą ją z niezapomnianymi rolami w filmach i serialach, kobieta nie od zawsze planowała związać swoje życie z aktorstwem. Według doniesień portalu popularne.pl jako dziewczynka marzyła bowiem o pracy w peweksie.

W 1997 roku Anna Przybylska ukończyła IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni. Po szkole średniej rozpoczęła studia na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, lecz przerwała edukację po roku. Swoje pierwsze kroki w branży stawiała jako modelka. Po raz pierwszy zaistniała na ekranie w filmie “Ciemna strona Wenus”. Epizodycznie wystąpiła między innymi w kultowym filmie “Dzień świra”.

Polacy pokochali Annę Przybylską także za role w popularnych serialach takich jak “Złotopolscy” czy “Daleko od noszy”. O czym nie każdy wie, aktorka była także matką chrzestną promu FM Stena Spirit, który do dziś kursuje po Bałtyku między Gdynią a szwedzką Karlskroną.

Dzisiaj grzeje: 1.Sanepid wydał pilny komunikat. Trwają poszukiwania wiernych
2.Kilkanaście tysięcy Polaków już ukaranych przez policję. Niestety, możesz być następny
3.37-latka umierała w ogromnym cierpieniu. Komentarze pielęgniarek budzą oburzenie

Choć kariera Anny Przybylskiej rozwijała się naprawdę szybko, to rodzina była dla niej na osobistym pierwszym planie. Gwiazda kina związała się z Jarosławem Bieniukiem, polskim piłkarzem reprezentacji polski. Para doczekała się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jana.

Anna Przybylska zmagała się z rakiem trzustki. Choć podjęła terapię (przeszła także operację wycięcia guza), lekarze nie zdołali ocalić jej życia. Gwiazda polskiego kina zmarła w wieku 36 lat. Została pochowana w grobie swego ojca na cmentarzu w Gdyni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krzysztof Jackowski ujrzał wielki dramat. "Jak w stanie wojennym. Granice będą zamknięte"
  2. Naukowcy nie mogą uwierzyć w swoje odkrycie. Chodzi o gigantyczną czarną dziurę. Pochłania wszystko
  3. Ognisko koronawirusa w polskim przedszkolu. Dziesiątki dzieci na kwarantannie
  4. Pierwsze objawy tętniaka mózgu mogą być bardzo mylące. Nie wolno ich lekceważyć
  5. Wierni pogrążyli się w żałobie. Nie żyje ksiądz zarażony koronawirusem
  6. Prastary przepis na racuchy. Robiły je nasze prababcie, w niektórych domach jest przekazywany z pokolenia na pokolenie

Następny artykuł