Anna Przybylska miała także inną chorobę
Fot. pixabay.com/ JerzyGorecki
Autor Klaudia Gaicka - 8 Października 2020

Anna Przybylska zmagała się nie tylko z rakiem. Po latach smutna prawda wyszła na jaw

Anna Przybylska trwale zapisała się w sercach wszystkich Polaków. Jej fani długo nie wiedzieli, jaka była druga choroba, z powodu której cierpiała, ta znakomita aktorka. Okazuje się, że także to schorzenie może świadczyć o rozwijającym się raku trzustki.

Anna Przybylska trwale zapisała się w sercach wszystkich Polaków. Artystka urodziła się w Gdyni, pod koniec 1978 roku. Już rok po zakończeniu liceum zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie pt. „Ciemna strona Wenus". Była jedną z najbardziej lubianych przez telewidzów aktorek. Największą sławę przyniosła jej rola policjantki w serialu „Złotopolscy”. Serialowa Marylka zapadła w pamięć wszystkim fanom seriali.

Podczas dalszej kariery Przybylska brała udział w kilku innych słynnych produkcjach, np. „Dniu Świra”, czy „Sezonie na leszcze” Bogusława Lindy. Niezwykły talent aktorski gwiazdy mogliśmy podziwiać także w takich filmach jak „Superprodukcja”, czy „Rób swoje, ryzyko jest twoje".

Koronawirus może objawiać się inaczej u dzieci, niż osób dorosłych. Wirusolog tłumaczy, na co zwrócić uwagęKoronawirus może objawiać się inaczej u dzieci, niż osób dorosłych. Wirusolog tłumaczy, na co zwrócić uwagęCzytaj dalej

Anna Przybylska cierpiała z powodu depresji

Bliscy gwiazdy spodziewali się diagnozy, którą aktorka usłyszała 2013 roku. Przybylska regularnie badała się w kierunku nowotworu trzustki, ponieważ to z jej powodu zmarł jej ojciec. Niestety nic to nie dało. Warto dodać, że ten rodzaj zmiany nowotworowej jest bardzo przebiegły. Głównie przez to, że objawy, które daje, mogą pasować do bardzo wielu innych chorób, również tych całkiem niegroźnych.

Po latach okazało się, że aktorka zmagała się także z inną chorobą. Mowa o depresji, która także jest objawem raka trzustki, jednak występuje niezwykle rzadko. Bliscy Ani nie podejrzewali, w czym jest problem.

- Tylko że wszystko to daje się łatwo wytłumaczyć: wyczerpująca opieka nad gromadką dzieci, stres, obowiązki zawodowe. O tym, że depresja może być pierwszym objawem raka trzustki, nikt z bliskich Ani nie wie - napisali autorzy książki „Ania”.

Dzisiaj grzeje: 1.Nowe zakazy i ogromne kary już od soboty. Minister Zdrowia przedstawił program, wielu Polaków oburzonych
2.Polacy masowo wycofują pieniądze z banków. Strach narasta coraz bardziej
3.Dwa scenariusze końca pandemii. Polski ekspert podaje konkretne daty

Schorzenie jest charakterystyczne tylko dla guzów endokrynnych, które same w sobie są rzadkie. Jak podaje portal Abczdrowie.pl, takie zmiany nowotworowe stanowią zaledwie 5% wszystkim zmian nowotworowych z trzustki.

- Stresem i obowiązkami można także tłumaczyć to, że w ciągu trzech lat Ania mocno schudła. Nawet zdrowy tryb życia jest tu dobrym wytłumaczeniem. Przecież dużo biega, odżywia się coraz sensowniej – nie powinno nikogo dziwić, że to przynosi pozytywne efekty dla sylwetki. A wyglądała przecież olśniewająco - wspominali.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bezpośrednie zagrożenie życia w turystycznym mieście. W akcji Marynkarka Wojenna
  2. Niezwykła moneta warta jest ogromne pieniądze. Nie uwierzysz z czego została wykonana
  3. Ekspert alarmuje. Koronawirus przenosi się inaczej niż 3 miesiące temu
  4. Leki, których może zaraz zabraknąć. Naczelna Izba Aptekarska alarmuje
  5. Nowa prognoza epidemii dla Polski. "Można odwołać Boże Narodzenie z rodziną"
  6. Gessler wrzuca do rosołu sekretny składnik. Ma niebywałe zalety zdrowotne

Następny artykuł