Córka Anny Przybylskiej napisała wiadomość do swojej zmarłej mamy. Treść wzrusza do łez

Anna Przybylska: wiadomość od córki
Facebook_Anna_Przybylska
Autor Klaudia Gaicka27.05.2020

Anna Przybylska mimo przedwczesnej śmierci zostawiła po sobie bardzo wiele. Mowa zarówno o trójce wspaniałych dzieci, jak i o ogromnym dobytku filmowym.

Anna Przybylska była znaną polską aktorka, niestety zachorowała na raka trzustki i odeszła z tego świata 6 lat temu. Tym samym, gwiazda osierociła trójkę dzieci. Jej córka z okazji Dnia Matki napisała wiadomość, która wzruszyła do łez wielu internautów.

Wiadomość, na którą czekało wielu. Premier Morawiecki zdradził, kiedy uczniowie mogą wrócić do szkółWiadomość, na którą czekało wielu. Premier Morawiecki zdradził, kiedy uczniowie mogą wrócić do szkółCzytaj dalej

Wzruszający wpis z okazji Dnia Matki

Oliwia, gdyż tak nazywa się córka Anny Przybylskiej, zamieściła w mediach społecznościowych wpis, który wzruszył wielu internautów. Zwróciła się w nim do swojej zmarłej mamy.

- Mija kolejny rok bez ciebie mamo i jak co roku od 6 lat nie mogę z tobą świętować tego cudownego dnia, chciałabym ci dać przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć jak bardzo cie Kocham i życzyć ci Wszystkiego Najlepszego. Teraz życzę ci przede wszystkim wiecznego spokoju twoja córka Oliwia Kocham Cię - napisała w poście Oliwia.

Anna Przybylska przyszła na świat pod koniec roku 1978 w Gdyni. Jej ojciec również zmarł z powodu nowotworu. Już rok w czasie, kiedy kończyła lokalne liceum, czyli w 1997 roku, Anna Przybylska zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie pt. „Ciemna strona Wenus". W podobnym czasie rozpoczęła grę aktorską w serialu "Złotopolscy", emitowanym w telewizji TVP2. Sławę przyniósł jej właśnie ten serialowy debiut, wszyscy widzowie pokochali charyzmatyczną i piękną Marylkę Bakę.

Dzisiaj grzeje: 1. Koronawirus wykryty w przedszkolu. 15 osób wraz z rodzinami poddane kwarantannie

2. Szczęśliwa Anna Mucha pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Fani są uradowani

W kolejnych latach Anna grała jeszcze w kilku innych sławnych produkcjach, np. w „Sezonie na leszcze” Bogusława Lindy, cz. „Dniu Świra” (choć tu rola była raczej epizodyczna). Świetne aktorstwo gwiazdy zostało również docenione za role w filmach pt. „Superprodukcja” oraz „Rób swoje, ryzyko jest twoje". Kolejny filmowy przebój, w którym grała aktorka, a który widzowie kochają jeszcze dziś to oczywiście „Kariera Nikosia Dyzmy”. Rok później gwiazda została obsadzona w serialu komediowym „Daleko od noszy”. Jak podaje serwis Plotek.pl, od tamtego czasu możemy podziwiać Annę Przybylską jeszcze w takich filmach, jak m.in.: „Rh+" (2004), „Lekcje pana Kuki" (2007), „Ryś" (2007), „Dlaczego nie!” (2007), „Kierowca” (2008), „Złoty środek" (2009), „Warsaw Dark" (2011), „Sęp" (2012) i „Bilet na Księżyc" (2013).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści
  2. Pilny apel Rossmanna do wszystkich klientów. Gigantyczne oszustwo
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości" została pogryziona przez psa, którego przygarnęła ze schroniska. Niemal nie straciła oka
  4. 26 latka trafiła do szpitala z kołataniem serca. Przyczyna jej stanu zdrowia wprawiła wszystkich w osłupienie
  5. Pierwsze objawy guza mózgu. Gdy się pojawią, trzeba działać szybko
  6. Zostało tylko kilka dni, potem kara nawet na 45 tys. zł. Wielu Polaków wciąż nie dokonało obowiązku, też mogłeś zapomnieć

Następny artykuł