antykoncepcja: sprężyna zamiast spirali
unsplash.com/ National Cancer Institute
Autor Klaudia Gaicka - 7 Września 2020

Użyła sprężyny jako spirali antykoncepcyjnej. Lekarze przecierali oczy ze zdumienia

Antykoncepcja to dość rozległy temat, ale czy aż tak? Młoda Chinka sądziła, że sprężyna uchroni ją przed kolejną ciążą. Lekarze, którzy wykonali jej USG, przecierali oczy ze zdumienia. To, co myślała sobie kobieta, jest niewiarygodne.

Antykoncepcja jest niesamowicie ważnym tematem. Mimo że większości z nas ta historia nie mieści się w głowie, jednak takie incydenty się zdarzają. Dlatego tak ważna jest prawidłowa edukacja seksualna. Dzięki niej uda się uniknąć wielu niechcianych ciąż i aborcji oraz zmniejszy się procent dzieci urodzonych w patologii.

Duży spadek przypadków zachorowań. Eksperci podali przyczynęDuży spadek przypadków zachorowań. Eksperci podali przyczynęCzytaj dalej

Antykoncepcja kobiety wprawiła lekarzy w osłupienie. Niestety takie coś nie ma prawa działać

Historia kobiety zaszokowała nie tylko lekarzy. Jak podaje portal Parenting.pl, jej dane nie zostały podane do opinii publicznej. Młoda Chinka po raz czwarty zaszła w ciążę, jednak kolejne dziecko zdecydowanie nie było jej w smak.

Kobieta chciała i mogła usunąć nieplanowana ciążę, ponieważ w Chinach aborcja jest nie tylko legalna, ale niestety również wiele kobiet jest do niej zmuszanych wbrew swojej woli. Zgłosiła się do lekarza dopiero w zaawansowanej ciąży. Zapewne była przekonana, że jej oryginalny sposób na antykoncepcję działał, jak powinien.

To, co wyszło na jaw podczas USG Chinki, wprawiło lekarzy w osłupienie. Okazało się bowiem, że kobieta ma w pochwie sprężynę. Wywiad ujawnił, że umieściła ja tam, aby ta uchroniła ją przed niechcianą ciążą. Myślała, że sprężyna zadziała jak spirala antykoncepcyjna. Co jeszcze bardziej szokujące, kobieta znalazła sprężynę na podłodze w pracy. Przed włożeniem jej opłukała ją jedynie pod bieżącą wodą.

Sprężyna miała 5 cm, ale niestety zdążyła już częściowo wrosnąć w ścianki pochwy. Koniecznie okazało się jej usunięcie w sposób chirurgiczny. Lekarze wyjmowali ją kawałek po kawałku, cały zabieg trwał aż 40 minut.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 8-latka. Wraz z kolegami bawiła się w duszenie
2. Patologia polskiego rynku pracy. Ukrywają zakażenia, by nie stracić pieniędzy

Kobieta miała szczęście, sprężyna została w całości usunięta i nie spowodowała żadnych wewnętrznych uszkodzeń, infekcji, czy zakażeń. Niestety nie wiemy, czy Chinka zdecydowała się donosić dziecko.

Historia jest szokująca i choć większości z nas nie mieści się w głowie, niestety podobne zdarzają się z pewną regularnością.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Masz jeszcze 10-groszówkę z PRL-u? Za monetę płacą majątek
  2. Trąba powietrzna na Mazurach. Wszystko latało. Ludzie stracili cały dorobek życia
  3. Niepokojące słowa papieża Franciszka. Ostrzega przed jeszcze gorszą plagą niż koronawirus
  4. Objawy raka, które dostrzeżesz gołym okiem. Kiedy się pojawią, nie ma czasu do stracenia
  5. Lekarze biją na alarm. Popularne badanie sposobem na wyciąganie pieniędzy
  6. Przenigdy nie wkładaj 3 rzeczy do zmywarki. Skutki mogą być koszmarne

Następny artykuł