Artur Barciś opublikował straszny list
screen youtube.com/Superstacja
Autor Klaudia Gaicka - 7 Maja 2020

Artur Barciś opublikował niewiarygodny list skierowany do pielęgniarki. Ludzka niegodziwość nie zna granic

Artur Barciś dodał na swój Facebook'owy profil list, który zaskoczył wszystkich. Sam aktor też nie wiedział, jak go skomentować. Naszym zdaniem to oburzające.

Artur Barciś, znamy polski aktor (filmowy, dubbingowy, teatralny i telewizyjny), reżyser, scenarzysta oraz uczestnik jedenastej edycji tańca z gwiazdami. Brał udział w kilkudziesięciu, jak nie już kilkuset produkcjach, między innymi grał jedną z głównych ról w serialu, do którego sporo z nas ma ogromny sentyment, mianowicie w „Miodowych Lata”. Aktorowi z tak bogatym doświadczeniem, dziś zabrakło słów.

Tragiczny wypadek. Nie obyło się bez ofiarTragiczny wypadek. Nie obyło się bez ofiarCzytaj dalej

Artur Barciś nie znalazł odpowiednich słów, by skomentować list

Wszystko za sprawą „sąsiedzkiego listu”, który bynajmniej nie był małym liścikiem proszącym o puszczanie ciszej muzyki. Jak podaje Fakt, pielęgniarka stała się ofiarą nienawiści ze strony sąsiadów, wszystko dlatego, że codziennie walczy o zdrowie i życie pacjentów szpitala w Płocku.

– Droga pani, w związku z wykonywaną przez panią pracą pielęgniarki, prosimy o niezamieszkiwanie mieszkania przy ul. ------ w Płocku – bez owijania w bawełnę zaczęli sąsiedzi.

Dalej w liście sąsiedzi informują pielęgniarkę, kiedy pozwolą jej wrócić do mieszkania. Podobnie nic nie zna granic, tak jak ludzka głupota, dziś okazuje się, że równie nieokiełznany bywa ludzki egoizm. W dalszej części listy czytamy również, że sąsiedzką „inicjatywę”, podobno popiera również jeden z lokalnych księży. Tego fragmentu nie będziemy komentować, ponieważ być może są to jedynie czcze zapewnienia, przynajmniej mamy takie nadzieje.

– W momencie ustania zagrożenia pozwolimy pani wrócić i wieść normalne sąsiedzkie życie. Koronawirus to nie żarty. Ksiądz Marek z naszej parafii również nas popiera. Jeżeli nie dostosuje się pani do powyższych próśb, nie wpuścimy pani do klatki. Z uszanowaniem, komitet lokatorski – zakończył wiersz pseudo „komitet”.

Dzisiaj grzeje: 1.Minister Szumowski ostrzega. Wkrótce może czekać nas ponowne zamrożenie gospodarki

2. Niestety, odnaleziono ciało dziecka. Prokuratura podała właśnie wyniki sekcji zwłok, wielka rozpacz

Najgorsze jest to, że powyższa sytuacja wcale nie jest odosobniona. Wieści o prześladowaniach pracowników służby zdrowia wciąż docierają zarówno do mediów, jak i do Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Już ostatnio oficjalnie potwierdziła ona przerażającą wielkość tego zjawiska. Nie tak dawno pisaliśmy również o pielęgniarzu z Oddziału Intensywnej Terapii ostrowieckiego szpitala, którego wyprosiła ze sklepu jego właścicielka. Tak, jak i w przypadku przygłupich, egoistycznych sąsiadów, kobieta obwieściła, że nie chce, aby roznosił on tam wirusy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najlepszy tatar z receptury Gessler. Gwiazda nalicza ukrytą opłatę, nie zamawiaj, zrób sam bajecznie prostym sposobem
  2. RMF: Od poniedziałku nie nastąpi luzowanie obostrzeń. Ustalono nową datę otwarcia restauracji
  3. Meghan Markle zmieniła się nie do poznania. Widzowie byli zaskoczeni, gdy zobaczyli twarz żony księcia Harry'ego
  4. Najnowsze ustalenia dotyczące koronawirusa. Dotarł do Europy znacznie wcześniej niż zakładano
  5. Niepokojące wyznania lekarki na temat polskiej służby zdrowia. Rażące niedopatrzenia i procedury, które nie mają sensu
  6. RMF: Bez kolejnego luzowania obostrzeń. W Kancelarii Premiera podjęto ważną decyzję

Następny artykuł