Artur Barciś: apel do Polaków
Facebook_Artur_Barciś
Autor Damian Witoń - 9 Sierpnia 2020

Artur Barciś apeluje do wszystkich Polaków. "Czy was wszystkich" (WIDEO)

Artur Barciś zwraca się do Polaków z ważnym apelem. Aktor wrzucił do sieci nagranie zawierające recytację autorskiego wiersza. Padają w nim mocne słowa, odnoszące się do sytuacji w naszym kraju.

Artur Barciś postanowił w nietypowy sposób odnieść się do sytuacji, która ma obecnie miejsce w naszym kraju. Uwielbiany i wybitny aktor wyraził swoje niezadowolenie, nagrywając krótki filmik, który opublikował w mediach społecznościowych. Możemy zobaczyć na nim recytację autorskiego wiersza Artura Barcisia, który w zamyśle ma dać do myślenia określonym grupom ludzi.

Tuż przed śmiercią zaczął tracić zmysły. Nowe fakty dotyczące strasznej śmierci aktoraTuż przed śmiercią zaczął tracić zmysły. Nowe fakty dotyczące strasznej śmierci aktoraCzytaj dalej

Artur Barciś opublikował w sieci mocne nagranie. Jest reakcją na sytuację, która ma miejsce w Polsce

W ostatnich dniach mieliśmy w Polsce znaczny wzrost odnotowanych zakażeń koronawirusem. Epidemia jest sytuacją, która podzieliła społeczeństwo. Jedni uważają, że należy zachowywać najwyższą ostrożność i stosować się do wszelkich obostrzeń, które mają na celu powstrzymanie ekspansji niebezpiecznego patogenu SARS-CoV-2. Drudzy są zupełnie innego zdania, sądząc, iż to wszystko jest tylko paranoją na wielką skalę i nie wierzą, że epidemia stanowi realne zagrożenie. Artur Barciś zdecydowanie należy do pierwszej grupy, czego wyraz dał, recytując swój wiersz i publikując go w sieci.

Jak widzimy na powyższym nagraniu, aktor z wielkimi emocjami podchodzi do sytuacji. Jego zdaniem, lekceważenie zagrożenia, jakie niesie za sobą epidemia, jest przejawem skrajnej nieodpowiedzialności. Apeluje zatem do całego społeczeństwa, aby nie bagatelizować koronawirusa.

Trwające nieco ponad 2 minuty nagranie obejrzano już ponad 10 tysięcy razy. W większości spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem widzów, którzy doceniają jego przekaz, a także umiejętności aktorskie Artura Barcisia, który we wspaniały sposób wyrecytował swój własny wiersz. Sam aktor przyznał, że całe przedsięwzięcie powstało z rozpaczy, którą odczuwa w związku z zachowaniem określonych grup osób w Polsce.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister Zdrowia ostrzega. Czy cała Polska zostanie objęta czerwoną strefą?
2. Aż 4 tys. zł dodatku do emerytury miesięcznie. Coraz więcej Polaków ma szansę się załapać

Według danych Uniwersytetu Hopkinsa w naszym kraju od początku epidemii zarejestrowano ponad 51 tysięcy przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2. 1800 osób nie przeżyło walki z patogenem. Warto zaznaczyć jednak, że mnóstwo infekcji nie daje żadnych objawów, zatem nosicieli koronawirusa może być znacznie więcej.

Źródło: YouTube_Artur_Barciś

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaczęło się. Zagrożenie jest ogromne, strach wychodzić z domu
  2. Czy to koniec "Klanu", zniknie z TVP? Niepokojące wieści dla wszystkich fanów serialu, przyszłość produkcji jest niejasna
  3. Gigantyczna pomyłka Ministerstwa Zdrowia. Raport, który zwala z nóg
  4. Chciała tylko wyciągnąć zabawki swojej córki z wody. Tragiczna śmierć 39-latki
  5. Tragiczne wiadomości obiegły media. Nie żyje 230 osób, z każdym dniem ofiar przybywa
  6. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie

Następny artykuł