Artur Barciś
screen youtube.com/ Artur Barciś
Autor Natalia Niewczas - 11 Listopada 2020

Artur Barciś zwrócił się do swoich fanów. Nowe informacje o stanie zdrowia aktora

Niedawno Artur Barciś zamieścił w Internecie poruszający apel. Słowa aktora wzbudziły ogromne emocje; Artur Barciś poinformował wówczas, że zaraził się nowym wirusem SARS-CoV-2. Opisał także codzienne trudności walki z chorobą. Pojawiły się nowe wiadomości w tej sprawie.

Wiadomość o tym, że Artur Barciś zmaga się z chorobą COVID-19 trafiła do mediów na początku listopada. O stanie swojego zdrowia poinformował sam aktor; opublikował nagranie video na oficjalnym kanale na YouTube, gdzie wyrecytował także napisany przez siebie wiersz. Ostatnio użył mediów społecznościowych do tego, by przekazać nowe informacje w tej sprawie.

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje znany polski aktorMedia obiegła smutna wiadomość. Nie żyje znany polski aktorCzytaj dalej


Artur Barciś o stanie swojego zdrowia


Jakiś czas temu media obiegły wstrząsające wieści o tym, że Artur Barciś dołączył do pacjentów z potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2. Aktor użył w tym celu obrazującego rzeczywistość walki z chorobą wiersza.


- Kaszel od rana do nocy, potem od nocy do rana, będziesz się zwijał z niemocy, osłabniesz od niewyspania. Gorączka cię mokrym kocem rozbije na tysiąc drgawek, a suchy kaszel jak z procy odbierze wiarę w poprawę. Mdłości, ból mięśni i głowy, nogi i ręce jak z waty. Obcy się wybrał na łowy i wali do ciebie z armaty - recytował Artur Barciś.

COVID-19 sprawił, że Artur Barciś zmagał się z szeregiem dokuczliwych dolegliwości. Aktor apelował do wszystkich niedowiarków o to, by nie liczyli na bezobjawowy przebieg zakażenia i dbali o bezpieczeństwo - własne i innych.


Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, teraz Artur Barciś znów postanowił podzielić się z fanami wiadomościami dotyczącymi jego zdrowia. Zamieścił na Facebooku wpis ze zdjęciem - widać na nim uśmiech aktora.


Okazuje się, że stan zdrowia aktora uległ znacznej poprawie. Artur Barciś skorzystał z okazji, by podziękować wszystkim tym, którzy wspierali go w trudnych chwilach.


- Wszystkim, którzy się o mnie martwili i wspierali mnie w chorobie, spieszę donieść, że wynik najnowszego testu jest negatywny. Teraz czeka mnie jeszcze pocovidowa rehabilitacja, ale powoli wracam do zdrowia. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za wsparcie - czytamy we wpisie.

Dzisiaj grzeje: 1.Od dziś zaczyna obowiązywać ważny zakaz. Wielu Polaków może mieć duże problemy
2.Nagle złodziej wyważył drzwi i rzucił się na kobietę. Reakcja psa pozostawia wiele do życzenia
3.Lekarka zmarła dwa dni po porodzie. Niepokojące objawy dawały o sobie znać kilka tygodni przed tragedią

Jak chronić swoje zdrowie w czasie pandemii? NFZ podał 10 podstawowych zasad, dziś każdy powinien je znaćJak chronić swoje zdrowie w czasie pandemii? NFZ podał 10 podstawowych zasad, dziś każdy powinien je znaćCzytaj dalej

Tymczasem koronawirus nadal nie odpuszcza. W środę 11 listopada Ministerstwo Zdrowia potwierdziło ponad 25 tys. nowych przypadków zakażenia; w ciągu doby zmarło 430 zakażonych niebezpiecznym patogenem pacjentów.


W Polsce stale rośnie również liczba tak zwanych “ozdrowieńców”. Za wyleczonych z choroby COVID-19 łącznie uznaje się bowiem ponad 242 tys. pacjentów.

Edyta Górniak wywołała prawdziwą burzę. Wypowiedziała się o chorych na COVID-19, eksperci nie szczędzą mocnych słówEdyta Górniak wywołała prawdziwą burzę. Wypowiedziała się o chorych na COVID-19, eksperci nie szczędzą mocnych słówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy masowo wymeldowują się z kraju. Nie chcą płacić podwójnego podatku
  2. Zuchwałe oszustwo na karty SIM. Można stracić mnóstwo pieniędzy
  3. 5 skutecznych sposobów na zwiększenie odporności organizmu. Warto o nich pamiętać szczególnie w sezonie jesienno-zimowym
  4. Ciężarna szukała pomocy w sklepie. Odmówiono jej przez jedno z obostrzeń
  5. Jeden z najczęstszych objawów COVID-19. Nawet po wyzdrowieniu może się utrzymywać przez długie miesiące
  6. Wielkie starcie kiboli z policją na Marszu Niepodległości. Płonęły flagi, w ruch poszedł gaz (WIDEO)
  7. Właściciel mieszkania spalonego podczas marszu zabrał głos. Mocne słowa w kierunku narodowców

Następny artykuł