Artur Barciś nagranie
youtube.com Artur Barciś
Autor Klaudia Bochenek - 22 Sierpnia 2020

Artur Barciś z mocnym apelem do Polaków. "Czy was niektórych po..." [WIDEO]

Artur Barciś postanowił zaapelować do Polaków przy pomocy nowo opublikowanego nagrania na YouTube. Na kanale "Artur Barciś" aktor nie przebiera w słowach i co ciekawe, spotyka się głównie z pozytywnym odbiorem. Artysta odniósł się także do zarzutów często stawianych mu przez obce osoby.

Artur Barciś po raz kolejny wypowiedział się w sprawie panującej epidemii. Ułożył wierszyk, w którym zawarł nie tylko apel do wszystkich oglądających, ale też wytłumaczył się z zarzutów i wyjaśnił, dlaczego epidemia przybiera na sile. Aktor nie wytrzymał, mimo, że się hamował, widać było poddenerwowanie.

Zaskakująca decyzja nowego Ministra Zdrowia. Niektórym osobom może się bardzo nie spodobaćZaskakująca decyzja nowego Ministra Zdrowia. Niektórym osobom może się bardzo nie spodobaćCzytaj dalej

Artur Barciś zaapelował do wszystkich Polaków, odniósł się też do stawianych mu zarzutów

Aktor znany m.in. z "Rancza" zwrócił się do wszystkich w formie wierszyka. Jest to kontynuacja jego poprzedniego utworu. Jak sam przyznaje, poprzednie dzieło powstało z poczucia rozpaczy, a druga z czystego zadziwienia. Artur Barciś jest zdumiony z powodu ludzkiego myślenia, dlatego odniósł się do ostatnio popularnych teorii spiskowych, m.in. że wirus nie istnieje czy też, że rzeczywista liczba zgonów jest zbyt mała.

- Napisałem prosty wierszyk, ostrzegając dość wybrednie, że raczej się nie polepszy, gdy wierzyć będziemy w brednie. A tych jest w sieci niemało, by nam się nie po...kręciło, by maseczką twarz zakrywać, w sklepie nie włazić na siebie, żeby dystans zachowywać, pomagać sobie w potrzebie, lecz tak, by nic się nie stało. I niektórych po...kręciło: setki teorii spiskowych, że COVID to bzdura i ściema, że żadnych zakażeń nowych nigdy nie było i nigdy nie ma. Umarłych zaś jest za mało. Niektórych z was po...kręciło - mówi Artur Barciś w nagraniu. Potem aktor jeszcze bardziej się rozkręca.

Dzisiaj grzeje: 1. Lech Wałęsa wieszczy katastrofę i apeluje. "Jeśli nie posłuchacie starego Wałęsy, to poginiecie wszyscy"
2. Justyna Żyła po rozwodzie spokojnie daje radę. Została z ogromnym majątkiem

Artur Barciś wyjaśnia, że do wielu osób nie trafia, że koronawirus to coś bardzo złego i to brak lekarstwa powoduje rozprzestrzenianie się choroby, a nie "niemaseczkowa mafia". Aktor oburzył się także odnośnie kłamliwych zarzutów.

- Naprawdę was po...kręciło? A co najbardziej mnie wkurza gdy czytam te komentarze to fakt, że grupa tak duża posądza mnie, że ja gaże pobieram za te apele. No teraz was opier...nicze. To ja się dwoje i troje, łagodzę wciąż wasze żądze, by za te wierszyki moje brać od tej władzy pieniądze? Poświęcić karierę całą? No chyba was po...kręciło. Kończąc ten wierszyk najszczerszy: nieważne kto mi nawtyka, oświadczam, że za te wersy nie wziąłem nawet grosika. A jak dla kogoś to mało, to chyba go po... - zakończył nagranie Artur Barciś.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mafijny boss na wolności. Wpłacono za niego porażającą kaucję
  2. Nagła awantura na antenie w TVN24. Na żywo padły obelżywe słowa i mnóstwo wulgaryzmów, sytuacja, jakiej nie było
  3. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
  4. Wzruszające wyznanie Magdy Gessler. Zmaga się z ciężką chorobą, prześmiewcy powinni teraz dwa razy się zastanowić
  5. Możesz zapłacić nawet 10 tys. zł grzywny, ministerstwo ostrzega. Przepis wchodzi w życie od 1 września
  6. W tajemnicy zrobił żonie niesamowity prezent. Przecierała oczy ze zdumienia. Jest wideo

Następny artykuł