babcia była w zamrażarce
Fot. pixabay.com/ barefootpainting
Autor Klaudia Gaicka - 4 Czerwca 2020

Kobieta przez 16 lat trzymała ciało zmarłej babci w zamrażarce. Powód był przerażający

Babcia 61-letniej obywatelki Stanów Zjednoczonych leżała w domowej zamrażarce już od 16 lat. Zarówno kobiety, które odkryły ciało, jak i policja, nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli po przybyciu do domu wnuczki. Historia mrozi krew w żyłach.

Babcia jest jedną z najważniejszych osób w rodzinie. Przynajmniej taki zwyczaj niesie za sobą nasza rodzima kultura. Choć i na naszej ziemi zdarzają się przypadki braku poszanowania dla zwyczajów, ten dotyczy akurat Stanów Zjednoczonych. Historia należy do tych, które mrożą krew w żyłach, szczególnie, gdy weźmie się pod uwagę motyw zachowania kobiety.

Mężczyzna dostał rachunek za leczenie koronawirusa. Gdy zobaczył kwotę, zamurowało goMężczyzna dostał rachunek za leczenie koronawirusa. Gdy zobaczył kwotę, zamurowało goCzytaj dalej

Babcia leżała w zamrażarce od kilkunastu lat

Babcia Cynthii Black zmarła już 16 lat temu. Nikt jednak nie miał o tym pojęcia, ponieważ wnuczka nie zdecydowała się na pochówek. Wybrała inną, dużo bardziej szokującą opcję. Okazało się, że 61-letnia wnuczka trzymała ciało swojej babci w domowej zamrażarce. Powodem tego procederu, jak w przypadku większości zbrodni, była chciwość.

Cała historia pewnie toczyłaby się dalej, gdyby nie pewien przypadek. Jak podaje portal Webniusy.com, jakiś czas temu do mieszkania wnuczki przyszły kobiety zainteresowane jego kupnem. Przed wydatkiem chciały dokładnie zbadać wszystkie pomieszczenia, dlatego otworzyły dużą zamrażarkę, która tam stała. To, co zobaczyły, sprawiło, że osłupiały. Tego widoku nie zapomną na pewno już do końca życia.

W środku zamrażarki leżało zamrożone ciało starszej kobiety. Na miejsce całego zdarzenia od razu wezwano policję. Zwłoki odpowiednio zabezpieczono, a 61-letnią wnuczkę mundurowi zdecydowali się od razu aresztować.

Według źródeł „New York Post”, kobieta zdecydowała się zamrozić ciało swojej babci, aby móc dalej pobierać jej świadczenia pieniężne od państwa. 61-letnia wnuczka miała liczne długi, więc gdy pojawiła się okazja, od razu postanowiła z niej skorzystać.

Jak pokazuje dalszy przebieg historii, mimo nielegalnie zdobywanych świadczeń, pieniędzy wciąż było dla niej za mało. Dlatego kobieta zdecydowała o sprzedaży domu.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła smutna wiadomość. Fatalny finał poszukiwań 4-latka

2. Kobieta znienacka wróciła do domu i przyłapała chłopaka z inną. Jej reakcja powala, wszystko się nagrało

Tymczasem 61-latka została oskarżona o zbezczeszczenie zwłok i czerpanie z tego korzyści finansowych. Warto dodać, że ciało starszej kobiety nie było w idelanym stanie, ponieważ badania wykazały, że początkowo było trzymane w piwnicy.

Zarówno tu, jak i w przypadku różnych sławniejszych morderców, jeden błąd doprowadził odpowiednie władze o prawdy. Gdyby nie to, ten niegodziwy proceder trwałby pewnie do śmierci 61-latki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler
  2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. Coraz więcej Polaków dostaje dziwnego SMS-a. Lepiej na niego uważaj, jest od oszustów

Następny artykuł