Barbara Brylska: choroba
fot. facebook.com
Autor Karol Zaborowski - 6 Grudnia 2019

Barbara Brylska zmaga się z paraliżującym bólem. Aktorka cierpi na chorobę, która dotyka miliony osób

Barbara Brylska jest jedną z najbardziej znanych aktorek, które swoją karierę rozpoczęły jeszcze w PRL-u. Swoją ostatnią rolę odegrała w 2009 roku i od tego czasu aktorka unika show-biznesu. Duży wpływ na to miała jej choroba, przez którą czasami nie jest w stanie wyjść z własnego mieszkania.

Barbara Brylska jest doskonale znana wszystkim miłośnikom polskiego kina. Aktorka wystąpiła w dziesiątkach produkcji filmowych, za co została wielokrotnie doceniona nie tylko przez widzów. Niestety Barbara Brylska już nie występuje i stara się unikać świateł reflektorów i kontaktu z szeroko rozumianym show-biznesem.

Duży wpływ na taką decyzję miał jej stan zdrowia, ponieważ aktorka zmaga się chorobą, która wywołuje u niej paraliżujący ból. Niekiedy nie może sama opuścić własnego mieszkania. Z takimi samymi problemami zmagają się miliony osób.

Witamina która wygładza zmarszczki i niweluje rozstępy. Dostaniesz ją w każdej apteceWitamina która wygładza zmarszczki i niweluje rozstępy. Dostaniesz ją w każdej apteceCzytaj dalej

Barbara Brylska zmaga się z potwornym cierpieniem

Aktorka już od lat zmaga się z rwą kulszową, która ma u niej tendencje do nawrotów. Barbara Brylska cały czas przyjmuje leki i starannie dostosowuje się do wszystkich zaleceń swojego lekarza, jednak mimo to, co jakiś czas choroba znowu daje o sobie znać, przez co aktorka odczuwa wręcz paraliżujący ból.

Jej przypadku ból nasila się szczególnie w nocy i momentami staje się nie do zniesienia. Na szczęścia aktorka może liczyć na pomoc swoich bliskich, którzy doskonale rozumieją, w jakim jest stanie.

Choroba dla artystki jest o tyle uciążliwa, że momentami uzależnia ją od innych i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Barbara Brylska jest osobą bardzo aktywną, a siedzenie w jednym miejscu to dla niej prawdziwa tortura. Jak podaje portal wp.pl, aktorka bardzo lubi dbać o swoją działkę i zawsze, gdy dopada ją kolejny atak choroby, nie może się doczekać, aż w końcu znowu będzie mogła wyjść ze swojego domu.

Rwa kulszowa dotyka miliony osób i jest niezwykle uciążliwą chorobą, z którą niekiedy bardzo trudno jest się uporać. Miejmy nadzieję, że Barbara Brylska w końcu pozbędzie się bólu, który towarzyszył jej z przerwami od tylu lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Czekała na SOR-ze 14 godzin zanim zbadał ją lekarz. Z bólu nie mogła usiedzieć na miejscu
  3. Rozjaśnia przebarwienia i niweluje zmarszczki. Można ją kupić w każdej aptece za kilka złotych
  4. 109-latka przez całe życie unikała mężczyzn. Według niej skracają kobietom życie

Następny artykuł