barwy szczescia: wspomnienia gwiazdy
fot. https://www.youtube.com/ ELLE Polska
Autor Klaudia Gaicka - 14 Czerwca 2020

Gwiazda "Barw Szczęścia" otarła się o śmierć. Opowiedziała o momencie, który całkowicie zmienił jej życie

„Barwy szczęścia” jest jednym z najpopularniejszych seriali w całym kraju. Większość fanów nie ma pojęcia o tym, jakie traumatyczne przeżycia ma za sobą jego gwiazda. Wspaniała młoda aktorka otarła się o śmierć.

„Barwy szczęścia” to jeden z ulubionych seriali Polaków. Rozśmiesza, porusza i wzrusza wielu z nas już od ponad 10 lat. Co więcej, już w roku pierwszej emisji (2007) został nominowany do otrzymania Telekamery. Eksperci, biorąc pod uwagę popularność i oglądalność, uważają, że jest drugim najbardziej lubianym w Polsce serialem (zaraz po „M jak miłość”).

Wiadomość, na którą czekały tysiące Polaków. 22 czerwca zniknie kolejny zakazWiadomość, na którą czekały tysiące Polaków. 22 czerwca zniknie kolejny zakazCzytaj dalej

Gwiazda serialu „Barwy szczęścia” miała wypadek, który całkowicie zmienił jej życie

Marieta Żukowska znana w serialu jako Bożena Wiśniewska, grała również w wielu innych sławnych produkcjach takich jak „Pierwsza miłość”, „Pitbull”, czy wspomniane już wcześniej „M jak miłość”. Podczas jednego z pozornie zwykłych dni pracy, doszło do niebezpiecznego wypadku na planie.

– Na planie zdjęciowym spadłam piętro niżej i uderzyłam głową o betonowe schody. Wylądowałam w karetce. Myślałam, że to jest koniec. To był moment graniczny. Moje życie zmieniło się o 180 stopni. Wtedy przewartościowałam swoje życie. Zrozumiałam, że najważniejsi są moi najbliżsi. Zaczęłam jeszcze bardziej doceniać najprostsze aktywności – opowiada Marieta.

Jak podaje serwis Plejada.pl, gwiazda zaczęła inaczej postrzegać życie. Co więcej, uważa, że pandemia, która od kilku miesięcy boleśnie nas wszystkich dotyka, może ukazać nam, co tak naprawdę liczy się w życiu.

– My naprawdę nie potrzebujemy wiele do szczęścia. Człowiek ma nadzwyczajną umiejętność adaptacji. Musimy tylko to sobie uświadomić. W czasie pandemii starałam się wspierać wszystkich moich fanów w mediach społecznościowych. Pokazywałam im, jak radzę sobie ze stresem jako aktorka, jak stosuję medytacje i różnego rodzaju wizualizacje. Wiele dziewczyn mi potem dziękowało – wspomina aktorka.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia wprowadziło nieoczekiwaną zmianę. Od dzisiaj wchodzi w życie

2. Wypłata gotówki już nie wszędzie taka prosta. Weszły kolejne ograniczeniai

Marieta podkreśla, że bardzo ceni swoich fanów. Ich opinie i słowa otuchy są dla gwiazdy ważniejsze od nie jednej pochlebnej opinii specjalisty.

– Najlepsza recenzja w prasie, jaką dostałam, nie dała mi tyle, ile komentarze od serca od osób obserwujących mnie na Instagramie. Czysta radość, że mogłam jakoś ich pokrzepić. Nigdy nie tworzę dystansu między sobą a moimi fanami. Jestem normalną dziewczyną z Żywca – tłumaczy Marieta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Andrzej Duda w trasie. Auto SOP uderzyło w pojazd z rodziną z dziećmi
  2. Andrzej Duda odwiedził gwiazdy programu "Rolnik szuka żony". Co tam się wydarzyło?
  3. Dlaczego w Afryce zarejestrowano tak mało przypadków koronawirusa? Według specjalistów, temperatura wcale nie jest kluczowa
  4. Walczyła na pierwszej linii frontu z koronawirusem. Nie żyje pielęgniarka
  5. Najczęściej ignorowane objawy raka. Lekceważenie ich może kosztować życie
  6. Marcin Gortat wyjawił swoje plany na oczach całej Polski. W TVN powiedział co będzie robił na emeryturze

Następny artykuł