Beata Tyszkiewicz
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 09.05.2014 Taniec z Gwiazdami I edycja POLSAT odc.9 N/Z:Tyszkiewicz Beata
Autor Natalia Niewczas - 9 Września 2020

Beata Tyszkiewicz może już nigdy nie wrócić przed kamery. Córka przekazała smutne wieści na temat gwiazdy

Beata Tyszkiewicz to słynna aktorka znana z takich produkcji jak “Lalka” czy “Noce i dnie”, będących filmowymi adaptacjami polskich powieści. Kobieta podbiła również serca telewidzów - przez lata oceniała taneczne występy w popularnym programie rozrywkowym “Taniec z gwiazdami”. Niedawno postanowiła wycofać się z życia publicznego. Głos w tej sprawie zabrała córka aktorki.

Beata Tyszkiewicz zniknęła z telewizji, aktorka stroni także od mediów. Jeszcze do niedawna powód podjęcia takiej decyzji pozostawał nieznany. Ostatnio rąbka tajemnicy uchyliła córka aktorki. Na wielki powrót Beaty Tyszkiewicz na wizję raczej nie ma co liczyć.

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje znany polski dziennikarz, prowadził kultowy program w TVPMedia obiegła smutna wiadomość. Nie żyje znany polski dziennikarz, prowadził kultowy program w TVPCzytaj dalej

Beata Tyszkiewicz postanowiła porządnie odpocząć

Beata Tyszkiewicz zniknęła z życia publicznego, nie uczestniczy w towarzyskich spotkaniach i nie planuje wznowienia współpracy z telewizją. Wszystko wskazuje na to, że słynna aktorka zamierza przejść na w pełni zasłużoną emeryturę.

- Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem” – zakomunikowała jej córka.


Według doniesień portalu webniusy.com Beata Tyszkiewicz przebywa obecnie w miejscowości Głuchy. Po intensywnej karierze w życiu aktorki nadszedł wreszcie czas na odpoczynek.

Dzisiaj grzeje: 1. Poważne zmiany już od 15 września. Lekarze są przerażeni
2. Nowy podatek wciąż z problemami. Wątpliwości nie milkną, płacą grube pieniądze, a i tak nie są pewni czy prawidłowo

Beata Tyszkiewicz debiutowała w filmie Antoniego Bohdziewicza “Zemsta”, będącego ekranizacją utworu literackiego o tym samym tytule, gdzie wcieliła się w postać Klary. Jej zawodowy dorobek jest imponujący, aktorka wzięła udział w niemal stu filmowych produkcjach.

Przez wiele lat pełniła także rolę jurorki w dwóch znanych programach rozrywkowych: “Taniec z gwiazdami” (emitowany na antenie TVN) oraz “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” (emitowany na antenie telewizji Polsat).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy mieli nadzieję do końca, niestety nie żyje. Zmarł legendarny aktor, kochały go miliony Polaków
  2. Morawiecki nagle zmienił zdanie. Chodzi o koronawirusa
  3. Smutne informacje. Jerzy Stuhr przerwał milczenie
  4. Użyła sprężyny jako spirali antykoncepcyjnej. Lekarze przecierali oczy ze zdumienia
  5. Najczęściej powtarzane mity dotyczące maseczek. Wiele osób wciąż w nie wierzy
  6. Wstrząsające, nikt by nie wytrzymał. Tomasz Komenda ujawnił, co musiał jeść w więzieniu, żeby przeżyć

Następny artykuł