Biedronka wydała oświadczenie
fot. https://pixabay.com/ StockSnap
Autor Natalia Niewczas - 16 Sierpnia 2020

Niesłychane co wykryto w bananach z Biedronki. Jest oficjalne oświadczenie sklepu w sprawie

Biedronka należy do najbardziej obleganych dyskontów w Polsce. Aż trudno uwierzyć, że to właśnie w jednym z tak chętnie odwiedzanych sklepów dokonano odkrycia rodem z kryminalnego filmu. Pracownicy wielkopolskiej Biedronki z pewnością będą mieli co opowiadać wnukom.

Biedronka w Ostrowie Wielkopolskim zaistniała w mediach w ciągu kilku godzin. Internet obiegła nieprawdopodobna wiadomość o odnalezieniu przez pracowników sklepu tajemniczej paczki spoczywającej na dnie kartonu wypełnionego bananami. W pudle z owocami załoga dopatrzyła się podejrzanej zawartości - jak się okazało, zakazanej.

Ważne ostrzeżenie dla Polaków. Chodzi o nowe obostrzenia, lepiej nie dać złapać się w pułapkęWażne ostrzeżenie dla Polaków. Chodzi o nowe obostrzenia, lepiej nie dać złapać się w pułapkęCzytaj dalej


Biedronka wydała oświadczenie


Jeszcze niedawno nikt nie przypuszczał, że Biedronka w Ostrowie Wielkopolskim stanie się przedmiotem tak wielu rozmów. To właśnie w wielkopolskim markecie pracownicy odnaleźli spoczywające na dnie kartonu paczki z niezidentyfikowaną zawartością. Jak się okazało, tajemnicze przesyłki zawierały kokainę.


Według doniesień portalu polsatnews.pl w piątek 14 sierpnia na dnie kartonu z bananami załoga dyskontu odnalazła blisko 19 kilogramów kokainy. Pochodzące z Ekwadoru owoce importowała firma ze Zgierza. Sklep wydał w tej sprawie stosowne oświadczenie. Przedstawiciele sieci zapewniają, że reakcja była natychmiastowa.


- Przede wszystkim poinformowaliśmy o sprawie stosowne służby, z którymi pozostajemy w ścisłej współpracy oraz dostawcę produktu, odpowiedzialnego za tę konkretną dostawę. Wszelkie dodatkowe pytania należy kierować do właściwych instytucji państwowych - podaje komunikat.

Czarnorynkowa wartość narkotyku może przyprawiać o zawroty głowy - oceniono ją na blisko 5 milionów złotych. Organy ścigania na razie nie udzielają żadnych dodatkowych informacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej objawy były książkowe. Lekarze nie mogli postawić diagnozy przez ponad dekadę
2. Zajęli mu konto za 14 lat niepłacenia abonamentu, zrobił więc jedną rzecz. Sąd uznał, że nie musi płacić


Kokaina to silnie uzależniający narkotyk, powodujący nieodwracalne zmiany w obrębie mózgu. Zażywanie kokainy może skutkować wystąpieniem psychozy bądź zaburzeń osobowości, a w konsekwencji - zgonem. To nie pierwszy przemyt kokainy, który trafił w ręce polskich funkcjonariuszy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od września bardzo duże zmiany w Polsce. Przed chwilą ujawniono co ministerstwo chce zmienić w związku z koronawirusem
  2. Na łamach "Dzień dobry TVN" ujawniła przykre kulisy zwolnienia z TVP. Usłyszała, że jest "za stara"
  3. Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Jasnowidz ostrzega przed wielkim zagrożeniem dla Polski
  4. Koronawirus na weselu. Aż 600 osób objętych kwarantanną, jest mocny komentarz Inspektora Sanitarnego
  5. Każdego roku zabija miliony osób na całym świecie. Objawy choroby wieńcowej powinien znać każdy
  6. Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł