Bohdan Łazuka o zdrowiu
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 21.05.2018 55. Festiwal Opole 2018 - konferencja prasowa n/z: LAZUKA BOHDAN
Autor Klaudia Gaicka - 2 Września 2020

Smutne informacje. Bohdan Łazuka o swoim zdrowiu

Bohdan Łazuka jest prawdziwą polską legendą. Swoją karierę rozpoczął 60 lat temu, więc znają go aż trzy pokolenia. Jego talent aktorki i wokalny sprawił, że uzyskał mnóstwo nagród i wyróżnień kluczowych w branży. Niestety, jak sam mówi, dziś jego serce „już czasem nie wyrabia".

Bohdan Łazuka jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów polskich. Na polskiej scenie muzycznej, teatralnej i filmowej obecny jest już od 60 lat. W 1961 r. ukończył dzisiejszą warszawską Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza. W tym samym roku zadebiutował przed kamerami niewielką rolą w obrazie „Zuzanna i chłopcy".

Bohdan Łazuka ma ogromny talent aktorski i wokalny, co udowodnił w wielu kasowych produkcjach. Chociaż w 1988 r. zawiesił na rok swoją działalność filmową, rola w filmie „Chłopaki nie płaczą” w reżyserii Olafa Lubaszenko okazała się świetna.

Ministerstwo Zdrowia popełniło poważny błąd. Opublikowano wyjaśnienieMinisterstwo Zdrowia popełniło poważny błąd. Opublikowano wyjaśnienieCzytaj dalej

Bohdan Łazuka coraz gorzej się czuje. Przyznał, że jego serce "już czasem nie wyrabia"

Jak podaje portal Fakt.pl, Bohdan Łazuka dawniej cały czas tryskał energią. Niestety życie aktora po operacji biodra i kilku innych zabiegach bardzo się zmieniło.

– Mam wiele różnych zdrowotnych dolegliwości. Serce już czasem nie wyrabia, człowiek się więc sypie i to rodzi problemy. Jestem pokiereszowany, jak przystało na pana w moim wieku. Podupadłem na zdrowiu po różnych przygodach w szpitalu i są dni, w których coraz trudniej chodzi mi się po tym ziemskim padole. Niestety taka jest kolej rzeczy. Trudno, żebym miał kondycję 40-latka – wyznał legendarny artysta w rozmowie z Faktem.

Warto wspomnieć, że aktor został wielokrotnie odznaczony za ogromne osiągnięcia estradowe oraz za duży wkład w rozwój kultury już od lat powojennych. Otrzymał najważniejsze wyróżnienia w branży, jakimi są m.in. Srebrny Krzyż Zasługi, Złota Oznaka Honorowa Towarzystwa Polonia, Nagroda Artystyczna Polskiej Estrady „Prometeusz”, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski czy Złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

Dzisiaj grzeje: 1. Nowy objaw koronawirusa. Pojawia się szczególnie u dzieci
2. Wypełnił wniosek o zwolnienie z abonamentu RTV. Wtedy został skarcony, urzędnicze piekło

Swoje znakomite umiejętności wokalne Bohdan Łazuka zaprezentował na kilku płytach własnego autorstwa. Mowa o „Bohdan trzymaj się”, „Życzenia dla pań”, „Nie ma wyjścia panowie”, „Moja 50-tka" oraz „Nocny Bohdan – Duety".

Mamy nadzieję, że aktorowi uda się jak najdłużej utrzymać pełnię zdrowia i życzymy mu wszystkiego dobrego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, wycofano popularny lek. Jeśli masz go w domu, natychmiast wyrzuć
  2. Prosty przepis na tradycyjny, polski domowy krupnik. Pyszna zupa, którą przygotujesz w 20 minut
  3. Rewolucyjna zmiana weszła właśnie w życie. Dotyczy całej Polski
  4. Pacjent czołgał się z bólu. Oburzające oświadczenie szpitala
  5. Lekarze nie wierzyli własnym oczom. Z ciała kobiety wydobyto ponad metrowego węża [WIDEO]
  6. Czekała cała Polska, wreszcie się stało. Będą kary dla prawdziwych winowajców w sprawie Komendy

Następny artykuł