ból brzucha, nietypowy objaw
fot. https://pixabay.com/ derneuemann
Autor Klaudia Gaicka - 31 Lipca 2020

Lekarze zlekceważyli ból brzucha mężczyzny, zapewniając, że nie jest groźny. Teraz zrozpaczony pisze do wszystkich list z ostrzeżeniem

Ból brzucha został zignorowany przez polskich lekarzy. Aby uzyskać diagnozę, mężczyzna musiał jechać do Niemiec. Być może gdyby dowiedział się o niej wcześniej, miałby dziś większe szanse. Niestety jego objawy nie wzbudziły w nich żadnych podejrzeń.

Ból mężczyzny został zlekceważony przez nierozważnych lekarzy. Dziś ostrzega on innych, którzy mogą być kiedyś potraktowani tak jak on. Swoją historię mężczyzna opisał na serwisie Wykop.pl.

Dziennikarze na tropie ogromnej afery wyborczej. Zakonnice z Domu Opieki mogły wypełniać karty za podopiecznych, 100% poparcia uzyskał tam Andrzej DudaDziennikarze na tropie ogromnej afery wyborczej. Zakonnice z Domu Opieki mogły wypełniać karty za podopiecznych, 100% poparcia uzyskał tam Andrzej DudaCzytaj dalej

Ból brzucha zbagatelizowany przez lekarzy

Początkowo dokuczał mu silny, przeszywający ból w prawym dolnym rogu brzucha, jednak badanie USG nic nie wykazało. Lekarze skłaniali się ku diagnozie mówiącej o piasku na nerkach, ponieważ takie przypadki zdarzały się w rodzinie pacjenta.

Ból brzucha przeszedł, lecz w połowie kwietnia u pacjenta zaczął się silny ból lewej łopatki, wówczas zaczął też wyczuwać węzły chłonne pod lewą pachą, w następnych tygodniach pojawił się ból szyi po przebudzeniu (utrudniający poruszanie) oraz uwidoczniły się węzły chłonne.

- Bóle jąder, które mi towarzyszą od dłuższego czasu, naprowadziły mnie na konieczną wizytę u urologa, tam na USG i markerach krwi okazało się, że poza małą torbielą nic nie ma. Czyste RTG klatki piersiowej oraz wizyta u laryngologa wykazała podrażnienie gardła i gronkowca, więc założono, że tutaj pies pochowany, jeżeli idzie o węzły. - opisuje mężczyzna.

Po paru dniach od wizyt u lekarzy u pacjenta pojawiły się dziwne luźne stolce z niestrawionym pokarmem. Problem dotyczący węzłów trwał nadal, więc mężczyzna zdecydował się na wizytę u lekarza POZ, który stwierdził, że węzły nie budzą podejrzeń, a takie stolce mogą być w związku z zewnątrzwydzielniczą funkcją trzustki. USG miało być wykonane dopiero, jak sytuacja z koronawirusem się uspokoi.

Pacjent wylicza, że na same wizyty, badania USG i krwi oraz wyjazdy do lekarzy wydał około 1500 złotych, a dopiero w Niemczech udało mu się uzyskać pomoc. Lekarze w Polsce zbagatelizowali objawy mężczyzny, które dla niemieckiego eksperta były oczywistym wskazaniem do specjalistycznego badania.

- W dodatku lekarz zwrócił uwagę, że gdybym był obywatelem Niemiec lub miał tamtejsze ubezpieczenie, to tomograf wykonany bym miał jeszcze tego samego dnia po przedstawieniu samych objawów. - napisał.

Dzisiaj grzeje: 1. Za monetę o wartości 5 zł możesz dostać fortunę. Musisz zwrócić uwagę na jeden szczegół
2.Zaskakujące zastosowanie soku z ziemniaka. Fenomenalne efekty, które można dzięki niemu zyskać, przechodzą ludzkie pojęcie
3. Nagłe oświadczenie Biedronki. Sieć ostrzega klientów, oszustwo na ogromną skalę

Dziś już wiadomo, że mężczyzna najprawdopodobniej cierpi na nowotwór trzustki. W związku z zaistniałą sytuacją zaapelował do młodych osób.

- Ostatecznej diagnozy jeszcze nie ma, ale czuję, że temat raczej jest przegrany [...] może ten post uratuje komuś życie, a jeśli nie to może przyspieszy proces ratowania tego, co się da, choćby tych kilku lat życia. Proszę byście nie zawierzali lekarzom konowałom na słowo i nie słuchali o tym, że internet nie leczy, bo może nie leczy ale faktyczne objawy pokrywają się z tym co w nim znajdziecie, gdybym wcześniej sugerował się internetem to bym wszystko poskładał do kupy. - podsumował.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nieoficjalnie: Uwielbiana gwiazda z „Królowych życia” wylądowała w areszcie. Zrobiła niewybaczalną rzecz
  2. Kolejne podwyżki dla Polaków. Prawie każdy zapłaci dużo więcej
  3. Stan zdrowia Elżbiety Zapendowskiej coraz gorszy. Niestety, nie ma szans na poprawę
  4. Pilna akcja ratunkowa na wodzie. Nagle załamała się pogoda, dzieci nie mogły wrócić na brzeg
  5. Wszyscy czekali, Morawiecki w końcu przemówił w Polsacie nt. Szumowskiego. Rozwiał wątpliwości co do przyszłości ministra
  6. Podczas transmisji na żywo widz zauważył podejrzany szczegół na szyi dziennikarki. Interweniował, okazało się, że pilnie potrzebuje operacji
  7. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł