Dwóch braci wypadło z jedenastego piętra. Straszna wiadomość obiegła media

Bracia mieszkający w Moskwie wypadli w czasie zabawy z okna. Ich matce grozi zarzut spowodowania śmierci
unsplash_ Sérgio Rola
Autor 06.05.2020

Bracia mieszkający w Moskwie wypadli z okna na 11. piętrze. Tragedia wydarzyła się 2 maja wieczorem, podczas zabawy chłopców. Jedna z hipotez śledczych zakłada, że rodzeństwo bawiło się w Spider-Mana.

Bracia mieszkający w bloku przy ul. Tałalichina w stolicy Rosji wypadli z okna na 11. piętrze. Do dramatycznych wydarzeń doszło 2 maja w Moskwie, gdy chłopcy bawili się w pokoju.

Jeden z braci miał 7 lat, drugi 10. Gdy doszło do tragedii, w domu przebywała mama chłopców oraz ich starsza siostra. Jedna z hipotez śledczych badających sprawę zakłada, że bracia bawili się Spider-Mana.

Niepokojące słowa eksperta. Niepokojące słowa eksperta. "Jesteśmy dopiero przed epiedemią"Czytaj dalej

Bracia mieszkający w Moskwie wypadli w czasie zabawy z okna. Ich matce grozi zarzut spowodowania śmierci

Wypadki stanowią poważne zagrożenie dla dzieci. Są to zdarzenia, które nie wiążą się z dotychczasowym stanem ich zdrowia. Do najczęstszych należą upadki z wysokości, oparzenia i zatrucia. Niestety nawet chwilowe spuszczenie dzieci z oczu może mieć opłakane skutki.

Do tragedii z udziałem braci doszło 2 maja w jednym z moskiewskich bloków. Jak podał "Moskowskij Komsomolec" 10-letni Wania Z. i jego 7-letni brat Stiopa zapytali swoją mamę Irinę, czy mogą pobawić się w swoim pokoju. Oprócz 41-latki w mieszkaniu była jeszcze starsza siostrzyczka braci. Ojciec wyszedł w tym czasie do apteki.

Dziesięć minut po rozmowie z matką chłopcy wypadli z okna na 11. piętrze. Policja bada okoliczności wypadku. Dotychczas ustalono, że dzieci nie wypadły w tym samym momencie, tylko w odstępie 20-30 sekund. Możliwe, że jeden braci próbował ratować drugiego. Jak wspomina rodzina, dzieci były ze sobą bardzo zżyte.

Policja podejrzewa, że duże znaczenie w wypadku odegrał stół, który stał pod oknem. Możliwe, że dzieci wspięły się na niego i dzięki temu mogły otworzyć okno. Niewykluczone, że chłopcy bawili się w Spider-Mana. Obaj bracia byli bowiem fanami superbohatera, o czym świadczy ich plakat wiszący na ścianie ich pokoju.

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje pielęgniarka zarażona koronawirusem. Koledzy z pracy nazywają ją bohaterką

2. Miliony widzów pokochało go w kultowym serialu. Media obiegła wiadomość o śmierci, zmarł dokładnie w swoje urodziny

Jak podaje fakt.pl, rodzina jest bardzo dobrze sytuowana. Ojciec jest biznesmenem, a matka była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Kobieta często publikowała zdjęcia z wycieczek, wakacji i wspólnych zabaw. Teraz grozi jej zarzut spowodowania śmierci w wyniku zaniedbania.

Pamiętajmy, że większość wypadków z małymi dziećmi ma miejsce w ich własnym domu. Na upadki z wysokości najczęściej narażeni są najmłodsi do 5. roku życia. Aby uniknąć przykrych wypadków, potrzebna jest nieustanna troska rodziców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spis najlepszych dni w 2020 roku na sianie ogórków. Zbiory będą niesłychane, "we wtorek pełen worek"
  2. Mężczyzna biorący udział w poszukiwaniach Kacperka przerwał milczenie. Na jaw wyszły porażające fakty
  3. Meghan Markle zmieniła się nie do poznania. Widzowie byli zaskoczeni, gdy zobaczyli twarz żony księcia Harry'ego
  4. Najnowsze ustalenia dotyczące koronawirusa. Dotarł do Europy znacznie wcześniej niż zakładano
  5. Niepokojące wyznania lekarki na temat polskiej służby zdrowia. Rażące niedopatrzenia i procedury, które nie mają sensu
  6. Rząd z ważnym komunikatem dotyczącym salonów fryzjerskich. Przesunięciu uległy istotne terminy

Następny artykuł