Sceny jak z horroru. Znaleziono zwłoki ukryte w popularnym sklepie

Carrefour uktył ciało pod parasolami
fot. https://pixabay.com/ ElasticComputeFarm
Autor Klaudia Gaicka25.08.2020

Carrefour przykrył ciało zmarłego nagle pracownika zielonymi parasolkami. W tym czasie klienci wokół niego wciąż dokonywali zakupów. Ludzie są oburzeni, a sklep przeprasza. Żalu nie kryje również żona zmarłego. Kobieta bardzo prosto podsumowała tragiczne zachowanie sklepu.

Carrefour jest jednym z popularniejszych sklepów, nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Tak duża i znana marka często musi radzić sobie z niecodziennymi sytuacjami. Co do tego, w jaki sposób zareagowano na śmierć człowieka, która miała miejsce w sklepie, wielu ma wątpliwości. Co więcej, bardzo dużo osób jest w szoku i rzuca pod adresem sklepu oskarżenia.

Jak podaje portal Antyradio.pl, do tragicznej historii doszło w jednym z wielu sklepów Carrefour w Brazylii. Klienci, którzy dowiedzieli się o incydencie, nie mogli uwierzyć w to, jak sklep zareagował. Francuska agencja prasowa AFP ujawniła, że zwłoki mężczyzny ukryto pod parasolami i otoczono pudełkami. W tym samym czasie niewiele dalej klienci wciąż dokonywali zakupów.

Lekarze chcieli odłączyć 27-latka od aparatury podtrzymującej życie. Nieoczekiwanie ojciec chłopaka wyciągnął brońLekarze chcieli odłączyć 27-latka od aparatury podtrzymującej życie. Nieoczekiwanie ojciec chłopaka wyciągnął brońCzytaj dalej

Carrefour przykrył ciało zmarłego pracownika parasolkami. W tym czasie klienci wokół wciąż dokonywali zakupów. Ludzie są oburzeni, żalu nie kryje również żona zmarłego

Martwe ciało należało do Manoela Moises Cavalcante, który był kierownikiem sprzedaży. Mężczyzna zmarł w piątek 14 sierpnia w sklepie w Recife. Jednak sprawa ujrzała światło dzienne dopiero kilka dni później, kiedy ludzie zaczęli zadawać pytania za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie zabrakło również zdjęć, na których widać było szokującą scenę.

Sklep wydał oficjalne oświadczenie, w którym zapewnił, że wytyczne dotyczące nieprzenoszenia ciała zostały spełnione.

- Carrefour przeprasza za niewłaściwy sposób, w jaki poradził sobie ze smutną i nieoczekiwaną śmiercią. Firma popełniła błąd, nie zamykając sklepu natychmiast po incydencie. - czytamy w komunikacie na łamach AFP.

Z relacji świadków tego strasznego zdarzenia wynika, że mężczyzna otrzymał pierwszą pomoc. Przedstawiciele francuskiej sieci Carrefour zapowiedzieli również zmianę w protokole pracy, według nowych przepisów w przypadku zgonu sklep zostanie całkowicie zamknięty.

Swojego oburzenia nie kryła również żona zmarłego pracownika. Odeliva Cavalcante skomentowała sprawę w jednym z serwisów internetowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Rozpoczęcie roku szkolnego może być opóźnione. Podali możliwe terminy, ważny apel nauczycieli

2. Został jeszcze niecały tydzień. Potem 1400 zł może przejść ci koło nosa

- Byłam oburzona. Najwyraźniej ludzie nie są nic warci - podsumowała.

Wraz z redakcją portalu Pacjenci.pl chcielibyśmy złożyć kondolencje i wyrazy współczucia dla bliskich i rodziny zmarłego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Klamka zapadła, minister edukacji podjął decyzję. Chodzi o przesunięcie roku szkolnego
  2. Magda Gessler przeszła straszne chwile. Opowiada, co ją spotkało, zwyczajnie przykre
  3. Rozpoczęcie roku szkolnego może być opóźnione. Podali możliwe terminy, ważny apel nauczycieli
  4. TVN ujawnił skandaliczną prawdę. Nie mieści się w głowie, do czego dochodzi w karetkach
  5. Była premier zarażona koronawirusem. Rzeczniczka przekazała przykre wiadomości o stanie zdrowia
  6. Spędzili ze sobą 54 lata i nikt nie spodziewał się takiego zakończenia. Prawdziwa miłość do grobowej deski

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł