Cher zmaga się z problemami zdrowotnymi. Media donoszą, że gwiazda “leży na łożu śmierci"
fot. pixabay.com
Autor - 22 Czerwca 2020

Niepokojące doniesienia wstrząsnęły mediami. Znana piosenkarka na łożu śmierci?

Cher nie od dziś zmaga się z problemami zdrowotnymi. Piosenkarka przed laty zaraziła się wirusem Epsteina-Barr, w wyniku którego rozwinął się u niej syndrom chronicznego zmęczenia. Choć gwiazda walczy o zdrowie, niektóre tabloidy już teraz wróżą jej śmierć.

Cher, która tak naprawdę nazywa się Cherilyn Sarkisian to jedna z najpopularniejszych amerykańskich aktorek i piosenkarek. Gwiazda w trakcie swojej kariery trwającej już kilkadziesiąt lat sprzedała setki milionów płyt, zagrała w kilkunastu filmach, a jeszcze niespełna rok temu intensywnie koncertowała.

W związku z nieobecnością artystki na marszach po morderstwie George’a Floyda wielu fanów zaniepokoiło się stanem zdrowia piosenkarki. Według jednego z amerykańskich tabloidów Cher zmaga się ze śmiertelną chorobą. Media donoszą, że piosenkarka jest przykuta do łóżka.

Klienci bez maseczek mają być wypraszani. Pilny apel Ministerstwa ZdrowiaKlienci bez maseczek mają być wypraszani. Pilny apel Ministerstwa ZdrowiaCzytaj dalej

Cher zmaga się z problemami zdrowotnymi. Media donoszą, że gwiazda “leży na łożu śmierci"

Jak podaje pudelek.pl, coraz więcej mówi się o kiepskim stanie zdrowia artystki. Pierwsze doniesienia na ten temat pojawiły się już wiele lat temu, a w 2017 roku media twierdziły, że gwiazda jest w opłakanym stanie. Pojawiły się też doniesienia, że piosenkarka chce ruszyć w ostatnią trasę koncertową, bo "ma świadomość czasu, który jej pozostał".

Choć 74-letnia Cher wciąż tworzy i jest aktywna na Twitterze, gdzie skupia się głównie na krytyce rządów Donalda Trumpa, media znów donoszą o złym stanie zdrowia artystki. Jak twierdzi "The Globe", piosenkarka jest podobno przykuta do łóżka i ma problemy z oddychaniem.

Na domiar złego piosenkarka przed laty zaraziła się wirusem Epsteina-Barr, w wyniku którego rozwinął się u niej syndrom chronicznego zmęczenia. Lekarze twierdzą, że ludzie, którzy cierpią na chroniczne zmęczenie, mogą zachować tę chorobę do końca życia.

Z powodu zmagań piosenkarki dziennikarze ogłosili, że Cher "puka do drzwi nieba". Dowodem na to miał być brak jej obecności na marszach po morderstwie George'a Floyda. Informator tabloidu uważa, że gwiazda na pewno by się tam pojawiła, gdyby pozwoliła jej na to sytuacja.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje bohater popularnego programu telewizyjnego. Oglądały go miliony Polaków

2. Fotoradary i nieoznakowane radiowozy biją rekordy. W tych miejscach najtrudniej uniknąć mandatu

- To mnie zabija, że nie jestem na ulicy, protestując w tym kluczowym momencie w historii - napisała Cher.

Do niedawna Cher uchodziła za okaz zdrowia. Jeszcze nie tak dawno 74-letnia Amerykanka wystąpiła w drugiej części kultowego musicalu "Mamma Mia", a w maju tego roku nagrała specjalną piosenkę dla UNICEF-u.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  2. Do czego służy msza święta? Wielu katolików może być oburzonych, rzecznik Episkopatu rozwiewa wątpliwości
  3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Dwa województwa z najwyższym stopniem zagrożenia, lepiej zostać w domu
  4. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje
  5. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Z ostatniej chwili. Adam Małysz przekazał drastyczne informacje. Ma koronawirusa, oficjalny komunikat skoczka

Następny artykuł