21-latka twierdziła, że przytyła przez nową pracę. Prawda okazała się zupełnie inna

Kobieta myślała, że przytyła przez nową pracę. Nie wiedziała, że jest w ciąży
fot. unsplash.com/i yunmai
Autor Barbara Bujar02.07.2020

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Do narodzin dziecka większość przygotowuje się już od pierwszych dni, kiedy tylko potwierdzą to badania lekarskie. 21-letnia Daisy Young nie miała na to czasu. O tym, że spodziewa się dziecka dowiedziała się dopiero w momencie porodu. Oprócz kilku dodatkowych kilogramów nic na to nie wskazywało. Ten objaw kobieta tłumaczyła jednak nową pracą. Jej przypadek jest niecodzienny.

Ciąża Daisy Young była niespodzianką nawet dla niej samej. 21-letnia Brytyjka nie miała czasu, by zorganizować niemowlęcą wyprawkę, urządzić pokój dla dziecka albo wybrać jego imię. To istotne rzeczy, którymi przed porodem zajmuje się każda kobieta. Daisy musiała pomyśleć o tym wszystkim dopiero wtedy, kiedy jej dziecko było już na świecie. Wszystko dlatego, że kompletnie nie zdawała sobie sprawy, że już nie długo będzie młodą mamą.

Ministerstwo Zdrowia wprowadziło poważne zmiany. Zapadła ważna decyzjaMinisterstwo Zdrowia wprowadziło poważne zmiany. Zapadła ważna decyzjaCzytaj dalej

Niespodziewana ciąża zmieniła życie Daisy. Kobieta urodziła zdrowego chłopca

Jak podaje WP Parenting, 21-latka zupełnie nie spodziewała się tego, że jest w ciąży. W ostatnim czasie faktycznie przytyła kilka kilogramów, jednak nie towarzyszyły jej żadne dodatkowe objawy. Wzrost wagi kobieta tłumaczyła sobie nową pracą, którą podjęła w restauracji McDonald's. Sytuacja uległa zmianie, kiedy pojawiły się u niej narastające bóle brzucha. Wtedy postanowiła poprosić o pomoc swoją przyjaciółkę i udać się do szpitala.

- Miałam bóle brzucha, które powoli się nasilały, więc pomyślałam, że powinnam iść do szpitala (…) Poprosiłam moją przyjaciółkę, żeby nawet nie parkowała, po prostu mnie podrzuciła – portal cytuje wspomnienia kobiety.

Lekarze, którzy zajęli się 21-letnią Brytyjką zlecili najpotrzebniejsze badania. Mimo zapewnień pacjentki o stosowanej przez nią antykoncepcji, postanowili wykonać także USG i test ciążowy. Wtedy Daisy po raz pierwszy usłyszała, że jest w ciąży, a dokładnie w jej 38. tygodniu. Nie było jednak czasu, by się nad tym dłużej zastanawiać. Bóle brzucha, które odczuwała, sygnalizowały o rozpoczynającej się akcji porodowej.

Brytyjka przez cały czas była w szoku i nie potrafiła uwierzyć w to, że za moment zostanie mamą. Nie umiała też poinformować o tym fakcie swoich rodziców. Zrobiła to, kiedy dziecko było już na świecie.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

2. Korzystając z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Nadchodzi spora zmiana przy wypłatach

W godzinach popołudniowych Daisy powitała swojego synka. Malec ważył 2,75 kg i był całkowicie zdrowy. Kobieta do tej pory nie rozumie, dlaczego wcześniej nie zorientowała się, że jest w ciąży. Jej rodzice uważają, że przyczyną mógł być jej wysoki wzrost. Wszystko jednak skończyło się dobrze, a młoda mama pokochała swoje dziecko od pierwszej chwili, kiedy tylko je zobaczyła. Nazwała je Elijah John.

- Szokiem było zostać mamą z dnia na dzień (…) Syn zmienił moje życie na lepsze. Od razu pokochałam go niesamowicie. Eliasz jest cudownym dzieckiem i jest tak wyluzowany, co wiele tłumaczy! – przyznała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  2. Nie żyje znany, nagradzany polski dziennikarz. Zabrała go poważna choroba, tragiczne doniesienia
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Wybaczyła mu rzekomą zdradę? Reprezentant Polski i piękna modelka znów są razem

Następny artykuł