Ciąża: ludzie wylali wiador hejtu na cieżarną
fot. unsplash.com
Autor Karol Zaborowski - 4 Stycznia 2020

Ciężarna kobieta chciała zapisać się do dentysty. Internauci wylali na nią wiadro hejtu

Ciąża potrafi być dla kobiety nie lada utrapieniem. Bóle kręgosłupa, puchnące nogi i poranne mdłości to nic przyjemnego. Oczywiście kobiety w ciąży, powinny zrezygnować z niektórych rzeczy, aby nie zaszkodzić dziecku, ale czy to tyczy się też wizyt u dentysty? Jedna z internautek opisała przedziwną sytuację, która ją spotkała.

Ciąża uniemożliwia wizytę u dentysty? Choć brzmi to niewiarygodnie, to pani Dagmara spotkała się właśnie z takim stwierdzeniem. Kobieta chciała zapisać się na wizytę do swojego dentysty, ale pani w recepcji powiedziała jej, że kobiet ciężarnych nie przyjmują. Pacjentka, chcąc upewnić się, czy stoją za tym jakiekolwiek medyczne przesłanki, postanowiła zapytać na jednej z internetowych grup.

Nawet nie wiedziała, jaki piekło się zaraz rozpęta w komentarzach pod jej postem. Jak mogłoby się zdawać, zwykłe pytanie postawione przez internautkę rozpoczęło gigantyczną dyskusję, w której znalazło się wiele osób krytykujących panią Dagmarę.

- Chciałam się zapisać do dentysty, rejestratorka mi powiedziała, że ciężarnych nie leczą - napisała pani Dagmara.

Karin Stanek kochały miliony. Artystka zmarła przez chorobę, z którą zmagał się każdy z nasKarin Stanek kochały miliony. Artystka zmarła przez chorobę, z którą zmagał się każdy z nasCzytaj dalej

Ciąża przeciwwskazaniem do wizyty u dentysty?

Dyskusja pod wpisem pani Dagmary rozpętała się na dobre i w pewnym momencie pojawił się na niej nawet lekarz, do którego kobieta starała się zapisać. Dentysta wytłumaczył, że ciąża absolutnie nie jest przeciwwskazaniem do wizyty w gabinecie dentystycznym i był to po prostu błąd ze strony rejestratorki. Jednak to nie powstrzymało internautów przed wylaniem na panią Dagmarę wiadra hejtu.

- W końcu pojawił się i rzeczony dentysta i zdementował, że to błąd rejestratorki. I teraz znowu ja jestem winna, bo powinnam była żądać rozmowy z lekarzem w tej rejestracji, wyjaśnić to, a nie robić im opinię w necie w mojej frustracji - opisała pani Dagmara.

Jak podaje portal mamadu.pl, kobieta pod swoim wpisem była wyzywana od “madek”, a wiele osób stwierdziło, że jest roszczeniowa tylko dlatego, bo jest w ciąży. Dodatkowo wytykali pani Dagmarze, że nie stosuje się do zaleceń lekarza i wymaga od nich, aby leczyli ją mimo przeciwwskazań, których tak naprawdę nie było.

- Chciałam się zapisać do dentysty, rejestratorka mi powiedziała, że ciężarnych nie leczą. W szoku napisałam o tym na grupie lokalnej z pytaniem, czy ktoś się spotkal z tym. Zrobiła się dyskusja, zostałam nawet nazwana madką, bo roszczeniowa wobec lekarzy, żeby mnie leczyli - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdy wszyscy świętowali Nowy Rok, nikt nie miał pojęcia o tragedii. Nie żyje 21-letnia artystka
  2. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  3. Nie żyje 19-letnia Alicja. Była podopieczną Kliniki Budzik
  4. Cebula nie tylko na przeziębienie. Po przyłożeniu jej do swojej skóry szybko poczujesz ulgę
  5. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie
  6. Wszyscy myśleli, że opętał ją szatan. Dopiero na intensywnej terapii odkryli, co działo się z jej mózgiem, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Następny artykuł