ciąża 13-latki
fot. https://youtube.pl/ Nice People
Autor Klaudia Gaicka - 4 Lipca 2020

13-latka jest w ciąży. Aż trudno uwierzyć, kto może być ojcem dziecka

Ciąża 13-letniej dziewczynki była szokiem dla mediów. Jednak jeszcze bardziej zaskoczyła wszystkich informacja o tym, kto jest ojcem spodziewanego dziecka. Daria twierdzi, że ciąża jest efektem stosunku z 10-letnim Ivanem. Wielu ekspertów ma jednak wątpliwości co do tego, czy tak młody chłopiec mógł zapłodnić dziewczynę. Nastolatka ujawnia szczegóły przebiegu błogosławionego stanu.

Ciąża sprawiła, że patologiczna para z rosji stała się sławna. Już 14-letnia Daria zaszła w ciążę, kiedy miała jeszcze 13 lat. Szokujące jest również to, kto jest ojcem jej dziecka. Nastoletnia przyszła mama intensywnie udziela się na Instagramie, gdzie dodaje dużo zdjęć i opisuje, jak przebiega jej ciąża.

Objawy wylewu krwi do mózgu. Pod żadnym pozorem nie należy ich lekceważyćObjawy wylewu krwi do mózgu. Pod żadnym pozorem nie należy ich lekceważyćCzytaj dalej

Ciąża 13-latki z 10-latkiem mogła być niemożliwa

Jak podaje portal Popularne.pl, niedawno nikt nie znał 13-letniej Darii z Rosjii. Dziś jest na językach wielu lokalnych i światowych mediów. Wszystko dlatego, że kilka miesięcy temu dziewczynka ogłosiła, że wraz ze swoim 10-letnim chłopakiem, spodziewają się dziecka.

Krajowa telewizja zdecydowała się na odważny krok i zaprosiła parę do programu, gdzie opowiadali o swojej relacji. Choć wielu ekspertów podważa informację jakoby 10-latek był biologicznie w stanie zapłodnić dziewczynę, para idzie w zaparte.

W internecie pojawiła się informacja, że ojcem dziecka nie jest 10-letni Ivan, lecz nieco starszy, bo 15-letni, Stiopa. Podający informację uważają, że chłopak wymusił na 13-letniej dziewczynce odbycie stosunku. Jeżeli to prawda to oznaczałoby, że Daria padła ofiarą gwałtu.

Pomimo tego, że dziewczynka jest już rok starsza niż była w momencie zajścia w ciążę, wciąż jest sporo za młoda na bycie matką. W jednym z ostatnich wpisów na swoim Instagram’owym profilu wyjawiła, że bardzo boi się porodu i najchętniej urodziłaby poprzez cesarskie cięcie. Eksperci sądzą, że najprawdopodobniej tak właśnie będzie, ponieważ metoda ta jest polecana w przypadku małoletnich ciężarnych, których ciało nie jest jeszcze do końca gotowe do urodzenia dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

2. Warszawa poszukuje 2 tys. osób. Oferuje nawet 500 złotych za dzień pracy

Daria opisała również swój pierwszy trymestr. Nastolatce doskwierała zgaga i zaparcie, a dodatkowo badania wskazywały obniżony poziom hemoglobiny. Dodatkowo dziewczynka wyjawiła, że przez ciążę nabawiła się rozstępów.

Choć ciężko nam sobie wyobrazić 10-latka i 14-latkę jako rodziców, ta sytuacja nie jest aż taką rzadkością, jak byśmy mogli się tego spodziewać. Każdego roku tysiące nastolatków zachodzi w ciąże przypadkiem. Z tego powodu niezbędna jest odpowiednia edukacja seksualna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaskakująca decyzja popularnego kebaba. Nie masz maseczki? Nie będziesz obsłużony
  2. Dramatyczna relacja pobitej na wiecu Dudy 18-latki. "Jego zwolennicy mnie wyzywali, a on patrzył mi w oczy i nie powiedział nic"
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Wybaczyła mu rzekomą zdradę? Reprezentant Polski i piękna modelka znów są razem

Następny artykuł