Wyjątkowa para spodziewa się dziecka
pixabay.com/Pexels
Autor Barbara Bujar - 6 Czerwca 2020

Wyjątkowa para spodziewa się dziecka. Fani nie mogą się doczekać

Ciąża znanej pary zaskoczyła wszystkich fanów na całym świecie. Kolumbijska modelka Danna Sultana, która urodziła się mężczyzną, spodziewa się dziecka. Jednak to nie ona urodzi chłopca. W ciąży jest jej partner, Esteban Landrau, który urodził się w ciele mężczyzny. Ta ciąża to naprawdę niecodzienny przypadek.

Ciąża znanej pary budzi wiele kontrowersji. Mężczyzna spodziewający się dziecka nie stanowi na świecie codziennego widoku. Danna Sultan i Esteban Landrau zawdzięczają to operacjom płci, które oboje przeszli. Transseksualiści postanowili uwolnić się ze swoich znienawidzonych ciał i zacząć żyć po swojemu. Los chciał, że spotkali się na swojej życiowej drodze.

Osoby transseksualne bardzo często spotykają się z dyskryminacją. Decydują się na zmianę płci, ponieważ czują się więźniami własnego ciała i nie akceptują siebie takimi, jakimi się urodzili. Mężczyzna czasem chce być kobietą, a kobieta pragnie bycia mężczyzną. Tak zdarzyło się w przypadku znanej modelki i jej partnera.

Leki, które mogą wywoływać wrzody. Nie zawsze warto je braćLeki, które mogą wywoływać wrzody. Nie zawsze warto je braćCzytaj dalej

Niecodzienna ciąża przebiega prawidłowo

Danna Sultana to kolumbijska modelka, która ma fanów na całym świecie. Nie każdy z nich wie, że w przeszłości była ona mężczyzną. Po przejściu operacji zmieniającej płeć, spotkała swojego obecnego partnera, Estebana Landrau. Jak podaje parenting.pl, mężczyzna również przeszedł podobny zabieg, ponieważ na świat przyszedł w kobiecym ciele.

Para spodziewa się dziecka. Potwierdziły to kadry z filmu, który modelka opublikowała w sieci. Zaskoczeniem był jednak fakt, że brzuch ciążowy widoczny jest u jej partnera. Według podanych informacji Esteban jest w ósmym miesiącu ciąży, a rozwój dziecka przebiega prawidłowo. Rodzice są bardzo szczęśliwi i nie potrafią się już doczekać, aż ich ukochany syn przyjdzie na świat.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało

2. Koronawirus uderzył również w rynek drobiu. Efekt widać w szokujących cenach kurczaka

Dla wszystkich zagadką jest jednak to, dlaczego w ciążę zaszedł mężczyzna. Parenting.pl tłumaczy, że do zapłodnienia doszło metodą naturalną, co było możliwe, ponieważ oboje partnerzy nie przeprowadzili operacji usunięcia genitaliów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutne informacje ze straży pożarnej. Nie żyje strażak, ogłoszono żałobę
  2. Popularny aktor nie wytrzymał. Żąda od Kaczyńskiego przeprosin, dał mu dobę
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekund

Następny artykuł