Emily Mueller stała się popularna po udostępnieniu w sieci swoich zdjęć
unsplash.com/ Damien TUPINIER
Autor - 5 Czerwca 2020

Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało

Ciąża to dla kobiety wielka radość. Jest to stan, który wiele przyszłych mam upamiętnia za pomocą sesji fotograficznych. Emily Mueller chciała, by jej zdjęcia były niepowtarzalne i dlatego zdecydowała się na sesję zdjęciową wśród tysięcy pszczół.

Ciąża i oczekiwanie na poród to jeden z najważniejszych etapów w życiu kobiety. Nic dziwnego, że przyszłe mamy często decydują się na sesje fotograficzne, mające na celu upamiętnienie tego wyjątkowego stanu. Choć wiele kobiet decyduje się na tradycyjne sesje zdjęciowe, bywają i takie, które pragną niepowtarzalnych fotografii. Emily Mueller jest jedną z osób, których pomysłowość nie zna granic. Kobieta stała się bardzo popularna, po tym, jak opublikowała swoje zdjęcie z pszczołami.

Emily Mueller podczas sesji zdjęciowej była w zaawansowanej ciąży. Wówczas na jej brzuchu znajdowało się aż 20 000 pszczół. Gdy zdjęcia trafiły do sieci, wiele osób wyraziło swoje oburzenie. Ich opinie dotyczyły dziecka, które zdaniem internautów było narażone na niebezpieczeństwo.

Ministerstwo Zdrowia ostrzega. Nawet 70% Polaków może nie wiedzieć, że są chorzyMinisterstwo Zdrowia ostrzega. Nawet 70% Polaków może nie wiedzieć, że są chorzyCzytaj dalej

Emily Mueller stała się popularna po udostępnieniu w sieci swoich zdjęć. Jej ciąża została upamiętniona wraz z tysiącami pszczół

W zdjęciach Emily nie byłoby nic kontrowersyjnego, gdyby nie fakt, że w trakcie sesji była ona w zaawansowanej ciąży, a owady obsiadały jej brzuch. Internauci nie kryli oburzenia, widząc efekty sesji. Zwrócili oni uwagę na fakt, że dziecko, które znajduje się w brzuchu matki, mimowolnie znalazło się wśród pszczół. Według internautów takie posunięcie delikatnie mówiąc, nie było zbyt mądre.

Jak podaje portal webniusy.com, Emily Mueller uzasadniała swoją decyzję, tłumacząc, iż zajęła się pszczelarstwem po to, aby zapomnieć o poronieniach, przez które przeszła. Zdaniem kobiety wszystkie owady symbolizują początek nowego życia.

Emily, która zajmuje się pszczelarstwem, jest mamą trójki dzieci. Kobieta wraz z mężem czekała na czwarte dziecko. Jej ciąży towarzyszył ogromny entuzjazm rodziny i właśnie dlatego postanowiła stworzyć niekonwencjonalną sesję zdjęciową. Emili pragnęła, by ten wspaniały okres był upamiętniony na niepowtarzalnych zdjęciach.

Fotografie pokazują moment, w którym na zaokrąglonym brzuchu Emily znajduje się około 20 000 pszczół. Niektórzy krytykowali tego typu zdjęcia, tłumacząc, że sesja z pszczołami mogła stanowić niebezpieczeństwo dla dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Afera mięsna w Biedronce. Klientka odkryła podejrzaną praktykę, kierownictwo sklepu odpowiada na zarzuty

2. Wielka radość w domu Rozenek. Zdjęcie syna pojawiło się w sieci, wszystkiego najlepszego

Dziecko miało urodzić się w listopadzie. Niestety syn pary, który miał nosić imiona Emersyn Jacob, urodził się martwy. Prawdopodobnie tragedia miała związek z trudnościami w krzepliwości krwi dziecka.

Muellerowie podzielili się tragiczną informacją o śmierci maleństwa, jednocześnie dziękując wszystkim bliskim i dalszym osobom za miłość i wsparcie, którego doświadczyli ze wszystkich stron świata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzisiaj spektakularny powrót do Biedronki absolutnie kultowego towaru. Wszyscy czekali i jest, cudowna wiadomość
  2. Bardzo smutna wiadomość obiegła media. Katarzyna Dowbor jest nieuleczalnie chora
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. Przesyłkę do ciebie porzuci listonosz, ale problem będzie twój. A czasami grozi nawet sąd

Następny artykuł