Ciąża kobiety, która ma już piętnaścioro dzieci
pixabay.com/Free-Photos
Autor Barbara Bujar - 7 Września 2020

Kobieta przez dekadę była w ciąży. Imiona wszystkich dzieci zaczynają się na tę samą literę

Ciąża kobiety z Karoliny Północnej trwała przez niemal dekadę. 38-latka doczekała się piętnaściorga dzieci, a już niedługo na świecie pojawi się jej kolejny potomek. Choć przyznaje, że nigdy nie spodziewała się posiadania tak licznej rodziny, każda kolejna ciąża daje jej ogromną radość. Wpływa jednak na jej życie codzienne. Opowiedziała, jak sobie z tym radzi.

Ciąża to wyjątkowy czas, który mimo wielu radości wymaga od kobiety pewnych wyrzeczeń. Ograniczenie wysiłku fizycznego, regularne wizyty u lekarza i przyjmowanie odpowiednich leków stanowią dla przyszłych mam podstawę w trosce o zdrowie i prawidłowy rozwój maluszka. U wielu pacjentek powoduje to zmęczenie, a poród jedynie je potęguje. W związku z tym na kolejne dziecko decydują się one dopiero po dłuższej przerwie.

Istnieją jednak kobiety, których ciąża nie męczy nigdy, a każdy kolejny poród zamiast wyczerpania przynosi jeszcze większe szczęście. 38-letnia Patty z Karoliny Północnej jest tego idealnym przykładem. Wraz z mężem doczekała się już piętnaściorga dzieci. Najnowsze informacje potwierdzają, że para spodziewa się kolejnego potomka.

Duży spadek przypadków zachorowań. Eksperci podali przyczynęDuży spadek przypadków zachorowań. Eksperci podali przyczynęCzytaj dalej

Kolejna ciąża 38-latki. Kobieta doczekała się już piętnaściorga dzieci

Jak donosi Wprost, 38-letnia Patty i jej mąż Carlos mieszkają na co dzień w Charlotte w Karolinie Północnej w Stanach Zjednoczonych. Oboje są bardzo rodzinni i zawsze marzyli o posiadaniu dzieci. Witanie na świat potomka jest dla nich najcenniejszą rzeczą na świecie.

- Byłam w ciąży przez niemal całą dekadę. Lubię ten stan. Jestem wtedy bardzo szczęśliwa. Dziecko zawsze jest darem i błogosławieństwem - potwierdza w swoich słowach Patty.

Do jej pory małżeństwo Hernandezów doczekało się aż piętnaściorga potomków. Patty i Carlo każdemu z nich postanowili nadać imię rozpoczynające się od litery C. Obecnie w ich domu mieszka dziesięć dziewczynek oraz pięciu chłopców. Najstarszy, Carlos Junior, ma 12. Oprócz niego Patty i Carlo są także rodzicami: 11-letniego Cristophera, 9-letnich Carli i Caitlyn, 8-letniego Cristiana, 7-letniej Celeste, 6-letniej Cristiny, 5-letnich Calvina i Catherine, 4-letniej Carol, 3-letnich Caleba i Carline, 2-letniej Camilli oraz rocznego Charliego. Najmłodsza jest Crystal, która ma zaledwie 4 miesiące. Wiosną 2021 roku do rodziny ma dołączyć kolejne dziecko. 38-latka jest bowiem w ciąży.

Jak przyznaje Patty, sama nigdy nie przypuszczała, że będzie miała tak liczną rodzinę. Osoby, które ją spotykają i widzą jej drobną budowę ciała, także są w szoku. Kobieta jest jednak szczęśliwa i z niecierpliwością oczekuje przyjścia na świat kolejnego potomka. Nie ukrywa jednak, że sytuacja wymaga od niej wielu wyrzeczeń.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 8-latka. Wraz z kolegami bawiła się w duszenie
2. Seniorze, od września obowiązują Cię nowe przepisy. Mają wpływ na wysokość emerytury

- Pranie robię przynajmniej cztery razy w tygodniu. Mam na głowie mnóstwo prac domowych. Staram się w nie angażować starsze dzieci, ale one też mają swoje obowiązki szkolne, dlatego większość rzeczy spada na mnie. Każdego dnia na zakupy wydajemy blisko 380 dolarów - wyznała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje aktor uwielbianego serialu z TVP
  2. Rząd wydał nagle nowe zalecenia. Jest nowa lista krajów z zakazami podróży
  3. Niepokojące słowa papieża Franciszka. Ostrzega przed jeszcze gorszą plagą niż koronawirus
  4. Objawy raka, które dostrzeżesz gołym okiem. Kiedy się pojawią, nie ma czasu do stracenia
  5. Lekarze biją na alarm. Popularne badanie sposobem na wyciąganie pieniędzy
  6. Bez skrupułów wtargnął do sklepu, kamera zarejestrowała porażające sceny. Uciekając zgubił 1 rzecz

Następny artykuł