11-latka z domu zastępczego jest w ciąży. Zaskakujące, kto okazał się być ojcem

11-latka zaszła w ciążę. Ojcem dziecka jest jej przyrodni brat
unsplash_ SYED MUIZUR
Autor 08.05.2020

Ciąża to dla kobiety wielka radość. Jest to jednak stan, do którego trzeba dojrzeć zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Nie bez powodu ciąża u 11-letniej dziewczynki z Rosji wywołała tak wiele skrajnych emocji.

Ciąża i oczekiwanie na poród to jeden z najważniejszych etapów w życiu kobiety. Jest to również czas, w którym zachodzi bardzo wiele zmian hormonalnych wpływających na samopoczucie przyszłej mamy.

Zdarza się, że dorosłe kobiety nie radzą sobie ze zmianami. Trudno sobie nawet wyobrazić, jak reagują na nie kilkunastoletnie dziewczynki. Niestety liczba nastoletnich ciąż rośnie, a wiek dziewczynek, które dowiadują się, że zostaną mamami, przyprawia o ból głowy. Nie inaczej było, gdy świat obiegła informacja o ciąży u 11-letniej dziewczynki z Rosji.

Odczuwasz silną ochotę na coś słodkiego? Może to być objaw groźnego niedoboruOdczuwasz silną ochotę na coś słodkiego? Może to być objaw groźnego niedoboruCzytaj dalej

11-latka zaszła w ciążę. Ojcem dziecka jest jej przyrodni brat

Jak podaje portal o2.pl, w domu zastępczym w okolicach Jachki koło Woroneża miała miejsce skandaliczna sytuacja. Adoptowana 11-latka za kilka miesięcy zostanie mamą, a ojcem jest najprawdopodobniej jej przyrodni brat, mający 14 lat. Rosyjska prokuratura bada sprawę ciąży dziewczynki.

Valentina jest w 4. miesiącu ciąży. O tym, że spodziewa się dziecka, dowiedziała się przypadkiem, podczas badań lekarskich. Dziewczynka i jej jedenaścioro rodzeństwa żyje razem na 80 m kwadratowych. Większość dzieci śpi razem w jednym łóżku, co najprawdopodobniej doprowadziło do zajścia w ciążę.

Jak informuje portal Life.ru, zastępcza matka dzieci wiedziała o bliskich relacjach przyrodniego rodzeństwa, jednak nie zwracała na nie uwagi. Wspólne sypianie dzieci miała uważać za "bliską więź" między przybranym rodzeństwem.

Dzisiaj grzeje: 1.Krzysztof Jackowski twierdzi, że wie gdzie jest Kacperek. Jasnowidz wskazał konkretne miejsce na mapie

2. Ministerstwo Zdrowia przekazało informacje ws. wakacji. Wielu Polaków będzie załamanych

11-letnia dziewczynka trafiła do rodziny zastępczej w 2012 roku. Jej przyrodni brat został adoptowany 5 lat później. Rosyjskie media donoszą, że rodzina była pod stałym nadzorem opieki społecznej. Pracownicy instytucji przeprowadzali w domu zastępczym kontrole dwa razy do roku.

Prokuratura rozpoczęła w tej sprawie śledztwo. Ma ono na celu ustalenie, jak to możliwe, że kontrole opieki społecznej nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Jak informują rosyjskie media, ostatnim razem, w grudniu 2019 roku, dokument o kontroli podrobiono. Hipotezą podzielili się sąsiedzi, którzy poinformowali, że kontrole przeprowadzała dobra znajoma matki. Ta zaś tworzyła rzekomo fikcyjne dokumenty dotyczące sytuacji w rodzinie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niebywały wysyp grzybów w maju. Uważaj, żeby nie natknąć się na "palce diabła"
  2. Nieprawdopodobne słowa o Mateuszu Morawieckim w programie na żywo. Prowadząca zdębiała
  3. Meghan Markle zmieniła się nie do poznania. Widzowie byli zaskoczeni, gdy zobaczyli twarz żony księcia Harry'ego
  4. Najnowsze ustalenia dotyczące koronawirusa. Dotarł do Europy znacznie wcześniej niż zakładano
  5. Niepokojące wyznania lekarki na temat polskiej służby zdrowia. Rażące niedopatrzenia i procedury, które nie mają sensu
  6. Rodzina Lewandowskich znowu się powiększyła? Zdjęcie wywołało lawinę spekulacji (FOTO)

Następny artykuł