ciąża 23-latki była szokująca
unsplash.com/ Gianni Scognamiglio
Autor Klaudia Gaicka - 12 Września 2020

Brzuch ciężarnej 23-latki rósł w ogromnym tempie. Myślała, że urodzi bliźniaki, jednak gdy spojrzała na USG, zalała się łzami

Ciąża kobiety była dla małżeństwa powodem do radości. Rodzice wyczekiwali swojego ukochanego maleństwa. Jego narodziny miały być dla nich swoistym cudem. Dopiero po badaniach okazało się, o jak dużym cudzie mowa. Nie spodziewali się, z jak dużą nawiązką, zostanie spełnione ich marzenie.

Ciąża jest wyjątkowym czasem w życiu kobiety. 23-letnia Alexandra Kinova była wniebowzięta, kiedy dowiedziała się, że jej rodzina się powiększy. Również jej mąż Antoni był bardzo szczęśliwy. Para miała już jedno dziecko, ale nie mogła doczekać się drugiego.

Wielki protest w Warszawie. Domagają się wyjawienia prawdy o koronawirusie, grożą, że powstrzymają rządWielki protest w Warszawie. Domagają się wyjawienia prawdy o koronawirusie, grożą, że powstrzymają rządCzytaj dalej

Ciąża mnoga zaskoczyła małżeństwo. Zdarza się raz na 48 milionów

Alexandra i Antoni wyczekiwali swojego ukochanego maleństwa. Jego narodziny miały być dla nich swoistym cudem. Dopiero po badaniach okazało się, o jak dużym cudzie mowa. Zakochani z Milovic (małe miasto w Czechach) od początku ciąży nie mogli doczekać się kolejnego dziecka. Nie spodziewali się, z jak dużą nawiązką, zostanie spełnione ich marzenie.

Jak podaje portal Webniusy.com, małżeństwo było wniebowzięte, kiedy okazało się, że kobieta nie urodziny jednego dziecka, a dwójkę, bliźniaki. Po jakimś czasie para została ponownie wezwana do szpitala, para nie miała pojęcia, o tym, jakie wieści tym razem mogą usłyszeć od lekarza.

Kiedy Alexandra zobaczyła obraz na monitorze, zaczęła płakać. Była ogromnie szczęśliwa i jednocześnie w szoku. Nie spodziewała się tego, co zobaczyła. Początkowo lekarze twierdzili, że kobieta ma w swoim łonie bliźniaki, później już mówiono o trojaczkach. Po czasie okazało się coś praktycznie niemożliwego. Alexandrę czekał poród aż pięciu maluchów!

Dzieci urodziły się latem 2013 roku. Wszystkie były w pełni zdrowe. Również poród okazał się dla Alexandry pozbawiony zbędnych komplikacji. Na świat poprzez cesarskie cięcie przyszło aż czterech chłopców i jedna dziewczyna.

Antoni nie towarzyszysz przy porodzie Alexandrze, ponieważ spóźnił się na pociąg. Jednak udało mu się w końcu dotrzeć do swoich ukochanych dzieci.

- Płakałem całą drogę, bo byłem pewien, że to przegapię. - wspomina.

Dzisiaj grzeje: 1. W Łodzi urodziły się absolutnie niezwykłe bliźniaki. Taki przypadek zdarza się średnio raz na 20 tysięcy
2.Mieszkasz w bloku? Przygotuj się na nową opłatę, raczej jej nie unikniesz

To pierwszy taki przypadek w całych Czechach. Już nieco starsze dzieci - Deniel, Michael, Alex, Martin i Terezka - wciąż mają się dobrze i zaczynają dorastać. Narodziny pięcioraczków zdarzają się raz na 48 milionów urodzin.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kasia z ”Królowych życia” przed operacjami plastycznymi. Na starych zdjęciach trudno ją rozpoznać
  2. W Martynę Wojciechowską uderzył samochód. Nagranie wyciekło do sieci
  3. Objawy niedoboru potasu. Bez niego nasz organizm nie może sobie poradzić
  4. Rząd rozdaje pieniądze poszkodowanym przez koronawirusa. Można dostać nawet 7 tysięcy euro, o co chodzi?
  5. Kolejna szkoła zamknięta. Koronawirus wykryty u nauczycielki, setki osób poddano kwarantannie
  6. Niewybaczalne błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego. Przez nie ciasto nie rośnie

Następny artykuł