ciąża od 12 lat
fot. https://pixabay.com/ Bgmfotografia
Autor Natalia Niewczas - 15 Września 2020

Od ponad 10 lat jest w ciąży. Już niedługo urodzi

Ciąża to ekscytujący czas dla wielu pragnących macierzyństwa przyszłych mam. Dziewięć miesięcy oczekiwania na potomka często łączy się z intensywnym zbieraniem informacji, obserwowaniem zachodzących w ciele zmian i przygotowaniami do porodu. Ta kobieta wszystkie powyższe etapy ma rozpracowane do perfekcji. Nie trudno się temu dziwić zważywszy na to, że od ponad dekady nieustannie spodziewa się dziecka.

Ciąża nie ma przed nią tajemnic. 38-letnia obywatelka Stanów Zjednoczonych wciąż na nowo zostaje mamą. Od ponad 10 lat jest w stanie błogosławionym, uwzględniwszy jedynie drobne, kilkumiesięczne przerwy. Aktualnie spodziewa się swojego 16 potomka. Jak sama twierdzi, to jeszcze nie koniec.

Lekarka, która przerywała ciąże nie wytrzymała. Jednego przypadku nigdy nie zapomniLekarka, która przerywała ciąże nie wytrzymała. Jednego przypadku nigdy nie zapomniCzytaj dalej

Ciąża, która trwa od 12 lat

Ciąża to dla 38-letniej, mieszkającej w Karolinie Północnej Patty codzienność. Wraz z mężem Carlosem (37 lat) i pokaźną gromadką 15 pociech znów oczekuje przyjścia na świat nowego członka rodziny. Przed nią 16 poród.

Według doniesień portalu popularne.pl Patty została mamą po raz pierwszy w 2008 roku. Jak ujawniła w rozmowie z dziennikarzami, jest szczęśliwa, mogąc zawierzyć życie Bogu. Po porodzie nie czeka zbyt długo na zajście w następną ciążę - zwykle jest to okres zaledwie trzech miesięcy.

Patty i Carlos postanowili nazwać wszystkie pociechy imionami rozpoczynającymi się na literę “c”. Tym sposobem w skład ich wesołej gromadki wchodzą: Carlos Junior, Christopher, Carla, Caitlyn, Cristian, Celeste, Cristina, Calvin, Catherine, Carol, Caleb, Caroline, Camilla, Charlie i Crystal. Para prawdopodobnie powita kolejnego potomka w maju 2021 roku; Patty ponownie urodzi dziewczynkę.

Dzisiaj grzeje: 1. WHO przekazało druzgocące informacje na temat koronawirusa. Jest też ważny apel szefa organizacji
2.I wszystko jasne. Wiceminister już potwierdził, wiemy ile będzie wynosić czternasta emerytura

Jedynym żywicielem rodziny jest obecnie mąż Patty, Carlos. Mężczyzna ciężko pracuje jako sprzątacz, by zapewnić bliskim byt. Wyżywienie tak licznej rodziny to niełatwe zadanie. Państwo Hernandez co miesiąc wydają blisko 1,6 tysiąca dolarów na same, niezbędne dla najmłodszych pieluchy, o pozostałych potrzebach nawet nie wspominając.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cudowna wiadomość obiegła cały kraj. Wielka radość w życiu Agaty Dudy, nie można opisać jej szczęścia
  2. Tysiące Polaków mówi o polskim mieście. Popularny kurort zdecydował się na radykalne kroki
  3. Jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Objawy raka płuc łatwo pomylić z innymi schorzeniami, błąd może mieć najwyższą cenę
  4. Nie żyje 28-letni Przemek z Podkarpacia. Gdy matka usłyszała wycie syren, nie podejrzewała, że jadą do jej syna
  5. Minister Zdrowia zapowiedział nowe zasady walki z koronawirusem. Mówi również, jak rozwinie się epidemia w Polsce
  6. W kuchni masz przyprawę, którą medycyna ludowa wykorzystywała od wieków. Szczególnie teraz trzeba mieć ją pod ręką

Następny artykuł