ciąża u 13-latki
fot. https://pixabay.com/ Counselling
Autor Natalia Niewczas - 16 Września 2020

13-latka twierdziła, że ojcem dziecka jest 10-latek. Prawda wyszła na jaw

Ciąża Darii była tematem wielu rozmów w Rosji. Jeszcze niedawno losami 13-letniej, niezwykle młodej matki żył niemal cały kraj. Całą sprawę zaogniała nieustalona tożsamość ojca dziecka. Daria początkowo utrzymywała, że jest nim jej 10-letni przyjaciel Wania. Po fali krytyki, jaka spadła na nią po wyznaniu, dziewczyna przedstawiła inną wersję wydarzeń, według której do ciąży miało dojść w wyniku gwałtu. Na jaw wychodzą nowe informacje.

Ciąża 13-letniej Darii, jak utrzymuje młoda mama, była wynikiem gwałtu. Jako sprawcę zabronionego czynu wskazała ucznia szkoły średniej. Policja przesłuchała licealistę, lecz śledztwo utknęło w martwym punkcie. Dopiero po narodzinach dziecka możliwe było wykonanie badań genetycznych mogących potwierdzić ojcostwo. Jego wyniki są już znane.

Lekarz stwierdził, że 13-latek ma zwykłą anginę i wypisał go ze szpitala. Okazało się, że jego mózg był pożerany przez pasożytaLekarz stwierdził, że 13-latek ma zwykłą anginę i wypisał go ze szpitala. Okazało się, że jego mózg był pożerany przez pasożytaCzytaj dalej

Ciąża miała być wynikiem gwałtu

Daria Sudnisznikowa zaszła w ciążę w wieku 13 lat. Dziewczyna postanowiła urodzić, w czym wsparła ją rodzina i 10-letni wówczas przyjaciel Wania. To właśnie jego Daria początkowo podała za ojca dziecka. Ponieważ nastolatka chętnie udzielała się w mediach społecznościowych, dzięki czemu jej historię miał okazję poznać cały świat, po wskazaniu na Wanię podejrzenia internautów natychmiast wzbudził tak młody wiek domniemanego rodzica. Dopiero wtedy Daria postanowiła wyznać prawdę. Jak twierdzi, została zgwałcona przez licealistę o imieniu Stepan.

- Nikomu o tym nie mówiłam. Nawet mamie. Dla mnie to bardzo bolesny temat i przez długi czas nie mogłam dojść do siebie. Postanowiłam wam powiedzieć nie dlatego, żeby zatrzymać lawinę hejtu, ale ze względu na osoby, którzy się mną interesują i którzy się o mnie martwią. To był gwałt. Nie chcę opowiadać szczegółów, bo wspomnienie tego wciąż mnie boli. Ten człowiek wydaje się mieć 16 lat. Jak na swój wiek był bardzo gruby i wysoki - ujawniła Daria w maju 2020 roku.


Wykonanie testów DNA było możliwe dopiero po narodzinach córeczki Darii, Emilii. Badania laboratoryjne potwierdziły prawdziwą tożsamość ojca - jest nim wskazany przez dziewczynę 16-letni Stepan.

Dzisiaj grzeje: 1. Już jutro wchodzi w życie nowy zakaz. Dotknie wiele osób
2.Wchodzi nowy podatek. I obejmie jednak więcej produktów, niż zakładano

Jak donosi portal parenting.pl, na ten moment trudno powiedzieć, czy w obliczu nowych informacji śledztwo zostanie wznowione. W związku z tym nie wiadomo również, czy Stepan poniesie jakąkolwiek odpowiedzialność za zarzucane mu przestępstwo. Rosyjskie media donoszą, że choć licealista początkowo przyznawał się do winy, obecnie stanowczo wszystkiemu zaprzecza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga: Już od dzisiaj ważna zmiana dla wszystkich. Dotyczy każdego Polaka i Polki
  2. Skandal w Watykanie. Franciszek wyjawił całą prawdę. Na placu tłumy turystów, a za murami chaos
  3. Niepokojące objawy u niemowlaka. Nie wolno ich bagatelizować
  4. Ile ofiar koronawirusa nie miało chorób współistniejących. Niepokojące dane
  5. Wykorzystują lukę, aby obejść obostrzenia. Nowe maseczki stają się coraz bardziej popularne
  6. Poczuła się upokorzona i bezradna, emerytka z Łodzi nie chce już robić zakupów w Lidlu. Mówi o dyskryminacji, jest stanowisko sklepu

Następny artykuł