ciąża zagrożona
unsplash.com/ Daan Stevens
Autor Natalia Niewczas - 25 Września 2020

Mąż rozciął brzuch ciężarnej żony. Jego tłumaczenie woła o pomstę do nieba

Ciąża w wielu przypadkach, choć wyczekiwana i upragniona, idzie w parze z rozmaitymi niedogodnościami. Hormony powodują, że przyszłe mamy doświadczają mdłości, wahań nastroju czy braku energii. Tej kobiecie przyszło zmierzyć się jednak z czymś, o czym inne matki boją się choćby pomyśleć. Zaatakował ją jej własny mąż.

Ciąża tej kobiety, a przede wszystkim zdrowie i życie jej nienarodzonego dziecka, została zagrożona. Źródłem niebezpieczeństwa okazał się mąż 35-latki, który rozciął brzuch własnej żony. Powodem tego bestialskiego czynu była… ciekawość.

Zapadła ważna decyzja Ministerstwa Zdrowia. Nowe obostrzenia już od przyszłego tygodniaZapadła ważna decyzja Ministerstwa Zdrowia. Nowe obostrzenia już od przyszłego tygodniaCzytaj dalej

Ciąża zawisła na włosku

Ta ciąża nie doczekała momentu rozwiązania w spokoju. Przerażające sceny rozegrały się w Indiach w stanie Uttar Pradesh w miejscowości o nazwie Nekpur. Na brzuch własnej, 35-letniej małżonki rzucił się spragniony odpowiedzi mężczyzna. Miał przy sobie ostre narzędzie.

Jak podaje portal popularne.pl, pochodząca z Indii para doczekała się już potomstwa, pięciu córek. Mężczyzna zdecydował się na barbarzyński czyn, ponieważ nie mógł już poradzić sobie z niepewnością, a co za tym idzie, z czasem oczekiwania na narodziny. Chciał natychmiast wiedzieć, jakiej płci jest dziecko - desperacko pragnął syna.

Dzisiaj grzeje: 1. Poważny wypadek aktora z "Na Wspólnej". Jest w szpitalu, konieczna będzie skomplikowana operacja
2.Ile zarabia Dorota Wellman? Okazuje się, że gwiazda dzieli się swoim majątkiem
3.Nawet 90% przyczyn raka żołądka dotyczy stylu życia. Czego unikać, aby uchronić się przed tą straszną chorobą?

Jak podaje portal popularne.pl, wszystkich informacji dotyczących tej sprawy udzieliła miejscowa policja, w tym starszy oficer policji Pravin Singh Chauhan. Funkcjonariusz przekazał, że w chwili zdarzenia kobieta była w szóstym lub siódmym miesiącu ciąży. Atak męża miał opłakane skutki dla jej zdrowia, 35-latka została poważnie zraniona. Kobieta trafiła do szpitala; nie wiadomo jednak, jakie są rokowania dla niej, ani w jakim stanie znajduje się jej dziecko.

Sprawca przestępstwa został zidentyfikowany jako Pannalal, mężczyzna przebywa obecnie w areszcie. Choć miejscowa policja wciąż prowadzi dochodzenie, istnieje prawdopodobieństwo, że mężczyzna usłyszy zarzut usiłowania morderstwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podjęli decyzję. Wszystko wraca do normy. Już za kilka dni obywatele UE będą mieli więcej swobody
  2. Gigantyczne wiry na Jowiszu. NASA pokazała przerażające zdjęcia, nie uwierzysz jak potężne jest to zjawisko
  3. Ministerstwo Zdrowia przekazało zatrważającą wiadomość. Padł nowy rekord zakażeń, jest komentarz rzecznika resortu
  4. Zniesienie celibatu dla księży. Jesteście za?
  5. Jak w Polsce leczy się COVID-19? Lekarz klinicysta wyznał całą prawdę
  6. Ubóstwiana surówka z czerwonej kapusty, jej sekretem jest jeden składnik. Zawsze wychodzi wyśmienita

<>

Następny artykuł