Została mamą w wieku 13 lat. Rówieśnicy szydzili z niej i wróżyli ponurą przyszłość, zaskoczyła jednak wszystkich

Urodziła, gdy miała 13 lat. Dziś zaskakuje
youtube.com/ TopVariety&HeadlinesToday
Autor Barbara Bujar29.05.2020

Ciąża sprawiła, że życie Kayleigh Snaith całkowicie się zmieniło. Dziewczyna urodziła swoją córeczkę, gdy miała zaledwie 13 lat. Wtedy nikt w nią nie wierzył. Dzisiaj dziewczyna pokazuje swoją siłę i udowadnia, że jest dobra mamą, która kocha swoje dziecko.

Życie Kayleigh nie potoczyło się standardowo. Zmieniła ją nagła ciąża, w którą dziewczyna zaszła w bardzo młodym wieku. Kiedy na świat przyszła jej córeczka, Kayleigh była zaledwie 13-latką. Bycie mamą stało się wtedy dla niej największym wyzwaniem.

- Kiedy Harley była noworodkiem, musiałam spędzać z nią praktycznie całą dobę. Czasem usypiałam ją nawet trzy godziny, a chwilę później wychodziłam do szkoły – wypowiedź młodej mamy czytamy na stronie webniusy.pl

Są miejsca, w których nadal będzie trzeba nosić maseczkę. Warto je znać, aby uniknąć mandatuSą miejsca, w których nadal będzie trzeba nosić maseczkę. Warto je znać, aby uniknąć mandatuCzytaj dalej

Przed studniówką udowodniła, że wczesna ciąża nie zmarnowała jej przyszłości

Dziewczyna nie mogła liczyć na wsparcie rówieśników. W szkole, do której chodziła, wszyscy wytykali ją palcami i śmiali się z jej sytuacji. Nikt nie wierzył w to, że w tak młodym wieku poradzi sobie z macierzyństwem, a do tego skończy szkolę. Kayleigh zaskoczyła jednak wszystkich.

Młoda mama, mimo wielu trudności, nigdy się nie poddała i walczyła o swoją przyszłość. Udowodniła wszystkim, że nastoletnie macierzyństwo można pogodzić z nauką. Skończyła szkołę a na studniówkę postanowiła zabrać ze sobą swoją córeczką Harley.

Nie było to jednak takie proste. Okazało się, że dziecko nie może zostać wpuszczone na zabawę z okazji zakończenia szkoły. Kayleigh wpadła więc na inny pomysł. Kupiła swojej córce piękną sukienkę, którą założyła jej przed swoim wyjściem na studniówkę. Dziewczyny zrobiły sobie zdjęcie, które nastolatka umieściła w internecie. Fotografia wzruszyła wszystkich.

- Zależało mi, żeby wszyscy zdawali sobie sprawę z tego, że dziecko jest dla mnie najważniejsze. Chciałam, aby Harley czuła się tak samo szczęśliwa jak ja – dodaje Kayleigh.

Dzisiaj grzeje: 1. 16 lat czekała na postawienie diagnozy. Jej objawy były książkowe

2. Miało być 1200 złotych od poniedziałku. Wiemy, ile naprawdę dostaną Polacy "na głowę", niestety nie mamy dobrych wieści

Dziś Kayleigh jest bardzo szczęśliwa i przyznaje, że nie wyobraża sobie życia bez swojej córeczki. Jej historia może być motywacją dla innych młodych mam, które obawiają się o swoją przyszłość. Czy jednak tak młody wiek jest dobry, aby rozpocząć macierzyństwo, pozostawiamy Państwu do własnej oceny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pan Janusz ogłosił ile płaci za zebranie łubianki truskawek. Miesięcznie zarobisz nawet ponad 5 tysięcy złotych
  2. Tragedia na Podlasiu, 14-letnia dziewczynka dokonała samopodpalenia. Wiemy, w jakim jest stanie
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości" została pogryziona przez psa, którego przygarnęła ze schroniska. Niemal nie straciła oka
  4. 26 latka trafiła do szpitala z kołataniem serca. Przyczyna jej stanu zdrowia wprawiła wszystkich w osłupienie
  5. Pierwsze objawy guza mózgu. Gdy się pojawią, trzeba działać szybko
  6. Bonu 1000 plus dla turystów jednak nie będzie, rząd się wycofuje z obietnicy. Nie będzie już wsparcia

Następny artykuł