ciąża u 14-latki
fot. https://unsplash.com/ Ignacio Campo
Autor Natalia Niewczas - 30 Sierpnia 2020

14-latka została mamą. Przed szpitalem czekał jej chłopak

Ciąża to dla każdej przyszłej mamy ogromne wydarzenie. W tym przypadku sytuację skutecznie komplikują dwa dodatkowe czynniki, do których zalicza się młody wiek ciężarnej. Daria Sudnisznikowa miała zaledwie 14 lat, gdy po raz pierwszy wzięła swą córkę w ramiona.

Ciąża Darii z Krasnojarsku na Syberii wzbudziła prawdziwą sensację w rosyjskich mediach. Dziewczyna zaszła w ciążę w wieku 13 lat i postanowiła urodzić dziecko, w czym wspierała ją rodzina. Początkowo utrzymywała, że ojcem jest 10-letni Wania. Ostatecznie prawda okazała się jednak nieco inna.

Polsat przekazał porażające wiadomości. Nie żyje 29 osóbPolsat przekazał porażające wiadomości. Nie żyje 29 osóbCzytaj dalej

Ciąża Darii doczekała się szczęśliwego rozwiązania

Ta ciąża nie obyła się bez medialnego rozgłosu. Młody wiek przyszłej mamy to jedno, zaplecze całej historii - drugie. Wokół tożsamości ojca dziecka niemal od razu narosły liczne wątpliwości, na Darię i jej 10-letniego przyjaciela, Wanię, którego podawała wówczas za ojca, spadła głośna krytyka. Dopiero wtedy światło dzienne ujrzała inna wersja wydarzeń. Dziewczyna przyznała, że została zgwałcona przez ucznia liceum.

Ponieważ Daria chętnie brała udział w rosyjskich programach telewizyjnych typu talk-show i opowiadała o swojej sytuacji w internecie, wieść o szczęśliwym rozwiązaniu szybko rozniosła się po sieci. Dziecko przyszło na świat 16 sierpnia, lecz młoda matka dopiero teraz mogła zabrać córeczkę do domu. Pod szpitalem czekali na nią najbliżsi, w tym uzbrojony w bukiet kwiatów 11-letni Wania.

Jak podaje portal parenting.pl, opóźnienie w wypisie spowodowała żółtaczka noworodkowa malutkiej Emilii. Daria, choć sama jest jeszcze dzieckiem, każdego dnia staje na wysokości zadania i uczy się bycia rodzicem.

- Na początku bardzo się bałam, że coś zrobię nie tak, przecież ona jest taką malutką, kruchą dziewczynką. Ciężko mi było troszczyć się o nią bez wsparcia rodziny - relacjonuje młoda mama.

Dzisiaj grzeje: 1. Światło dziennie ujrzał poufny raport dotyczący koronawirusa. Fatalne informacje
2. RMF: Wyciekł tajny rządowy scenariusz. Na zimę umrzeć ma nawet 85 tys. osób


Urodziny dziecka oznaczają nie tylko kolosalne zmiany w życiu dziewczyny, ale i przyspieszenie śledztwa w sprawie gwałtu na nieletniej. Chłopak wskazany przez Darię na ten moment przebywa na wolności; na razie policja nie postawiła mu zarzutów. Kluczowy okaże się prawdopodobnie test DNA mogący potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Panika w tramwaju, pasażerowie uciekli. Zakażona kobieta szukała pomocy, chciała jechać do szpitala
  2. Pytanie na śniadanie: Afery ciąg dalszy, widzowie zażenowani, komentują wprost. "TVP schodzi na psy"
  3. Nastolatki zignorowały czerwoną flagę. Nie mogły wrócić na brzeg
  4. Ksiądz zarażony koronawirusem. Sanepid poszukuje wiernych
  5. Wstrząsająca relacja zgwałconego mężczyzny. Szczegóły tylko dla osób o mocnych nerwach
  6. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia

Następny artykuł