córka pana Rafała walczy o zdrowie
facebook_Rafał Smykowski
Autor Aneta Młodawska - 18 Lutego 2020

Jego córka nie wybudziła się po wypadku. Pan Rafał "dziękuje" za przekazanie 2 mld złotych na TVP

Córka pana Rafała jest w śpiączce. Monika jest w szpitalu, gdzie leży w śpiączce i prowadzona jest jej fizjoterapia. Mężczyzna nie kryje oburzenia związanego z wydatkami polskiego rządu. W swoim filmiku udostępnionym w mediach społecznościowych wyraża swoją opinię na temat działań polityków.

Córka pana Rafała jest w śpiączce. W szpitalu, w którym obecnie przebywa walczy o zdrowie przy pomocy fizjoterapii. Monika jest w śpiączce, jednak pół godziny dziennie odbywają się ćwiczenia.
Pan Rafał nagrał podziękowania dla Sejmu za 2 mld złotych przekazane na TVP. Na początku nagrania mówi, że jest wzruszony i ociera oko środkowym palcem. Jest to nawiązanie do gestu posłanki PiS Joanny Lichockiej, która po wygranym głosowaniu pokazała ten sam gest opozycji.

Powoduje więcej zgonów niż wypadki drogowe. Rośnie liczba zachorowańPowoduje więcej zgonów niż wypadki drogowe. Rośnie liczba zachorowańCzytaj dalej

"Córka pójdzie pod sejm z kwiatami" - mówi ojciec chorego dziecka w udostępnionym przez siebie nagraniu

Przypomnijmy, że w czwartek Sejm przegłosował przekazanie blisko 2 mld złotych na TVP i Polskie Radio. Jak podaje portal kobieta.onet.pl, ojciec chorej dziewczynki w śpiączce nagrał "podziękowania" za to, że pieniądze zostały przekazane na telewizję, a nie ochronę zdrowia.

- Jestem z Monisią w szpitalu, ona jest w śpiączce. Ma na dobę 30 minut ćwiczeń z fizjoterapii. Czyli 23 i pół godziny na dobę leży. I to jest wzruszające, bo ona leży i odpoczywa. Jej mięśnie mogą odpocząć, stawy mogą odpocząć i płuca. W płucach spokojnie może się coś zebrać, nie ma pośpiechu - mówi pan Rafał.

Mężczyzna nie kryje niezadowolenia z faktu, że 2 mld zostały przekazane na telewizję, a nie do szpitala. Jak mówi "przynajmniej jest tu spokój i cisza, nic się nie dzieje. Jestem pewny, że pan Kurski i pani Holecka nakręcą jakiś film, program, że jak Moni go obejrzy, to po prostu wstanie z tego łóżka i pójdzie pod sejm z kwiatami, albo najpierw do telewizji".
Po chwili ojciec Moniki dodaje, że dziewczyna chyba nie obejrzy filmu, bo w szpitalu "oprócz odpadającej farby i pleśni, nie ma telewizora".

Dzisiaj grzeje: 1.Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem

2. Smutne wieści, już nie zobaczymy Agnieszki Woźniak-Starak. Zdecydowała się na radykalny krok

- Jest tylko taki mebel, ten Owsiak złośliwie go przyniósł, postawił go tutaj, ja na nim śpię i przez to nie można postawić telewizora - mówi pan Rafał, pokazując leżankę, któa zakupiona została dzięki zbiórce WOŚP.

Mężczyzna uważa, że gdyby nie ona, spałby na parapecie. Post pana Rafała wywołał falę komentarzy z wyrazami współczucia i życzeniami powrotu córki do zdrowia. Nie obyło się bez krytyki poczynań rządu i sposobu rozporządzania pieniędzmi przez PiS. Przypomnijmy iż WOŚP w 2019 roku zebrała niemal 176 mln zł, podczas gdy w tym samym roku nakłady na ochronę zdrowia wyniosły 97,6 mld zł. Życzymy córce pana Rafała jak najszybszego powrotu do zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce
  2. Kinga Rusin pozywa TVP. Padły mocne słowa, odszkodowanie chce przeznaczyć na onkologię
  3. GIS ostrzega przed poradami Jerzego Zięby. "Jest to działanie szczególnie groźne i niebezpieczne"
  4. Nie jesz mięsa, ale potrzebujesz białka? Lista produktów polecanych dla Ciebie
  5. Nikt nie chciał go zatrudnić przez autyzm. Teraz sam pomaga innym
  6. Ogromny wzrost rachunków domowych. Polska rodzina musi przygotować się na kolejne spore podwyżki opłat

Następny artykuł