Matka zginęła w wypadku samochodowym na oczach męża i córek
pixabay.com/Gellinger
Autor Barbara Bujar - 12 Czerwca 2020

Zginęła na oczach córek. Wyjechali w wymarzoną podróż

Córki jechały nad morze z rodzicami. W trakcie podróży widziały jak umiera ich mama. W okolicy Warlubia samochód rodziny zderzył się z innym pojazdem. Mimo długiej reanimacji, nie udało się uratować kobiety. 34-letnia żona i matka zginęła na miejscu.

Czteroosobowa rodzina z Mysłowic (woj. śląskie) zaplanowała swój wymarzony długi weekend nad morzem. Jak podaje Super Express rodzice, którzy małżeństwem byli już bardzo długo, starali się poświęcać swoim córkom jak najwięcej czasu i uwagi. Wyjazd 11 czerwca miał być kolejna okazją do zebrania niezapomnianych wspomnień.

Media obiegła zaskakująca wiadomość. Nowe obostrzenia we wtorek nad polskim morzemMedia obiegła zaskakująca wiadomość. Nowe obostrzenia we wtorek nad polskim morzemCzytaj dalej

Miała męża i dwie córki, zginęła w wypadku

To makabryczne zdarzenie miało miejsce wczoraj, 11 czerwca. 34-letnia Gizela W. oraz jej 35-leni mąż Łukasz W. postanowili zabrać córki nad morze. Rodzina miała spędzić tam cały weekend, który dzięki świętu Bożego Ciała jest dłuższy niż pozostałe. Rodzina opuściła Mysłowice w nocy i rozpoczęła w podróż w kierunku Bałtyku. Nikt nie spodziewał się dramatycznego finału, który nie pozwoli dotrzeć im na miejsce.

W okolicach Warlubia, po kilku godzinach jazdy, samochód marki Renault, którym jechała rodzina, uderzył w tył pojazdu dostawczego marki Daf. Rodzina była wstrząśnięta, szczególnie dlatego, że pani Gizela nie oddychała i wymagała reanimacji. Mimo długo prowadzonej resuscytacji kobiety nie udało się uratować. Jej śmierć była ciosem dla rodziny, a w szczególności córek, które mają dopiero 8 i 13 lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia wprowadziło nieoczekiwaną zmianę. Od dzisiaj wchodzi w życie

2. Stragan, hipermarket i dyskont. Gdzie znajdziemy najtańsze owoce i warzywa?

Jak ustalił Super Express, policja nie ustaliła jeszcze szczegółów wypadku. Nikt nie wie, jak doszło do tak niefortunnego zderzenia pojazdów. Wiadomo jednak, że sprawą zajęła się już prokuratura, która pomoże funkcjonariuszom policji dociec prawdy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Maszyna rolnicza nagle wciągnęła mu rękę. Ogromna tragedia na polu
  2. Media przekazały zadziwiające informacje. Jarosław Kaczyński ma tajny, specjalny plan, nieprawdopodobny scenariusz
  3. Dlaczego w Afryce zarejestrowano tak mało przypadków koronawirusa? Według specjalistów, temperatura wcale nie jest kluczowa
  4. Walczyła na pierwszej linii frontu z koronawirusem. Nie żyje pielęgniarka
  5. Najczęściej ignorowane objawy raka. Lekceważenie ich może kosztować życie
  6. Absolutny skandal na meczu Ekstraklasy. Kibol wtargnął na murawę i rzucił się na piłkarza

Następny artykuł