Dariusz Gnatowski
screen youtube.com/Wiadomości
Autor Natalia Niewczas - 20 Października 2020

Tragiczna wiadomość obiegła media. Nie żyje Dariusz Gnatowski, znany jako "Boczek z kiepskich"

Media przekazały tragiczną wiadomość - nie żyje Dariusz Gnatowski. Znany polski aktor zaskarbił sobie sympatię widzów między innymi dzięki roli “Boczka” w popularnym sitcomie “Świat według Kiepskich”. O czym nie każdy wie, mężczyzna od lat zmagał się z poważnymi zdrowotnymi problemami.

Nie żyje Dariusz Gnatowski - media potwierdzają to, w co nie mogą uwierzyć fani. Pierwsze doniesienia o śmierci aktora pojawiły się we wtorek 20 października 2020. Smutną informację w rozmowie z RMF FM potwierdził zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Krakowie.

Zaczęło się, minister zdrowia potwierdza. W poniedziałek do części Polaków zostaną dostarczone przesyłkiZaczęło się, minister zdrowia potwierdza. W poniedziałek do części Polaków zostaną dostarczone przesyłkiCzytaj dalej

Do mediów dotarły przykre wieści, Dariusz Gnatowski nie żyje

Wieść o śmierci Dariusza Gnatowskiego szybko obiegła Internet. Doniesienia potwierdza Marcin Mikos, zastępca jednego z krakowskich szpitali. Okazuje się, że aktor od lat zmagał się z poważnymi problemami ze zdrowiem. U Dariusza Gnatowskiego zdiagnozowano bowiem cukrzycę.

Jak podaje portal rmf24.pl, Dariusz Gnatowski cierpiał na cukrzycę typu 2. To choroba metaboliczna, którą charakteryzuje między innymi wysokie stężenie glukozy we krwi pacjenta.

Własna walka o zdrowie nie przeszkodziła jednak Dariuszowi Gnatowskiemu w tym, by nieść pomoc innym chorym. Swoje wsparcie okazał między innymi poprzez występ w spektaklu pod tytułem “Słodki drań”, opowiadającym o dotkniętym cukrzycą dyrygencie. Dariusz Gnatowski przekonywał fanów do wprowadzenia zdrowych nawyków również dzięki książce “Dieta bez wyrzeczeń”, której był współautorem.

Dariusz Gnatowski urodził się w 1961 roku w Rudzie Śląskiej. Aktor ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Aktorsko zadebiutował w 1986 roku w roli Mieczysława Walpurga w “Wariacie i zakonnicy”.

Choć występował w wielu filmach i serialach (w tym “Na dobre i na złe”, “13 posterunek 2”) największą sławę przyniosła mu rola Arnolda Boczka w polskim sitcomie “Świat według Kiepskich”. Pierwszy odcinek serialu komediowego został wyemitowany na antenie telewizji Polsat w 1999 roku.

Dzisiaj grzeje: 1.Kiedy może zakończyć się pandemia? Są nowe prognozy ekspertów
2.Jurek Owsiak zakażony, najgorszy scenariusz się spełnia. Jaki jest jego stan zdrowia?
3. Gwiazda "M jak miłość" walczyła o życie i zmagała się z ciężką chorobą. Objawy były niepozorne

Narodowa kwarantanna oznaczałaby ogromny chaos? Ekspert zwraca uwagę na poważny problemNarodowa kwarantanna oznaczałaby ogromny chaos? Ekspert zwraca uwagę na poważny problemCzytaj dalej

Dariusz Gnatowski występował również na deskach teatrów. Widzowie mogli oglądać go między innymi w Starym Teatrze w Krakowie czy Teatrze STU w Krakowie.

Media przekazują, że aktor trafił do krakowskiego szpitala w ciężkim stanie. Niestety wysiłki lekarzy nie przyniosły spodziewanych efektów.

Z informacji podawanych przez media wynika, że Dariusz Gnatowski zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Aktor miał borykać się z zapaleniem płuc i ciężką niewydolnością oddechową. Miał 59 lat.

Ministerstwo Zdrowia zwołało pilną konferencję w sobotę. Nie mogli dłużej czekać, wydano stanowcze oświadczenieMinisterstwo Zdrowia zwołało pilną konferencję w sobotę. Nie mogli dłużej czekać, wydano stanowcze oświadczenieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Godziny dla seniorów jednak do zmiany. Rząd już szykuje nowelizację rozporządzenia
  2. Naukowcy nie mają złudzeń. Dystans w Polsce nie istnieje, mało to prawidłowo nosi maseczkę
  3. Minister Zdrowia przekazał złe wieści. Już w przyszłym tygodniu może nas czekać gigantyczny wzrost zachorowań
  4. Adam Niedzielski przygotowuje się na najczarniejszy scenariusz. Szpitale tymczasowe w każdym mieście wojewódzkim
  5. Pilny apel do wszystkich chorych od lekarza rodzinnego. "Ludzie, chodźcie do nas, na co czekacie?"
  6. Rząd przewiduje mandaty 1 listopada? Cmentarze otwarte, ale na Polaków będą czekały zasadzki w całym kraju
  7. Tłok w miejskich autobusach. Ludzie za nic mają obostrzenia, przepychają się w komunikacji

Następny artykuł