Dieta: przez tydzień piła wodę po ogórkach
Autor Karol Zaborowski - 11 Stycznia 2020

Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Efekty pojawiły się już na drugi dzień

Dieta w razie potrzeb powinna być wzbogacana o brakujące nam składniki. Dobrym źródłem niektórych z nich może być nawet woda po kiszonych ogórkach. Pewna blogerka postanowiła przez tydzień pic tę miksturę i podzielić się efektami, jakie zaobserwowała.

Dieta wielu z nas nie zawiera niezbędnych elementów, przez co z czasem pojawić się może niedobór. W takiej sytuacji często sięgamy po suplementy, jednak niektóre ze składników niezbędnych dla naszego organizmu można dostarczyć w inny sposób. Pewna blogerka postanowiła przeprowadzić eksperyment, podczas którego przez tydzień będzie pić wodę po ogórkach kiszonych. Efekty okazały się zaskakujące.

Większość z nas wylewa wodę po ogórkach kiszonych, nawet nie zdając sobie sprawy, jak wiele korzyści niesie ona dla naszego zdrowia. Możemy znaleźć w niej nie tylko witaminę A, C i E, ale również minerały oraz przeciwutleniacze, które zapobiegają starzeniu się naszych komórek. Co więcej, woda po ogórkach przez niektórych stosowana jest w formie napoju izotonicznego, a inni chwalą ją, jako niezawodny sposób na kaca.

Z ostatniej chwili: nie żyje członek i autor tekstów legendarnego zespołuZ ostatniej chwili: nie żyje członek i autor tekstów legendarnego zespołuCzytaj dalej

Dieta wzbogacona o wodę po ogórkach

Jeżeli nigdy wcześniej nie próbowaliśmy wody po ogórkach kiszonych, to przełamanie się do wypicia pierwszego kieliszka może być naprawdę trudne. Tak też było w przypadku naszej dzisiejszej bohaterki, która zbierała się w sobie do tego przez 10 minut. Jednak po tym, jak spróbowała, okazało się, że smak zalewy wcale nie jest taki zły.

Co więcej, pierwsze efekty stosowania wody po ogórkach pojawiły się już na drugi dzień. Objawiły się w postaci ostania uciążliwych i bolesnych skurczy towarzyszących menstruacji. Wraz z kolejnymi dniami, coraz łatwiej było jej pić zalewę po ogórkach, która przyniosła również inne zaskakujące korzyści.

Co ciekawe, blogerka przyznaje, że po tygodniowej kuracji zniknął u niej problem nieprzyjemnego zapachu z ust. Jak podaje portal onet.pl, dodatkowo kobieta przestała odczuwać bolesne skurcze mięśni, które pojawiały się u niej po treningach. Widząc, jak niecodzienny napój wpływa na jej zdrowie, postanowiła go pić również po zakończeniu całego eksperymentu i zachęca innych do podjęcia się tego wyzwania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Myjesz kurczaka przed gotowaniem? Nigdy tego nie rób, FDA ostrzega. Możesz się zatruć
  2. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  3. Z ostatniej chwili: Justin Bieber jest nieuleczalnie chory
  4. Objawy raka gardła. Łatwo je pomylić ze zwykłym przeziębieniem
  5. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Pokonały ich choroby, które mogą zagrażać każdemu. Najwięksi aktorzy "M jak miłość", który przegrali najważniejszą walkę o życie

Następny artykuł